18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
mam_racje 2021-12-16, 22:08 23
Był jeden i miał plecak...
Zgłoś
Avatar
0700zglossie 2021-12-16, 22:10 13
Nikt nie wyparował, po prostu był jeden. Jesse fajnie że wrzucasz dużo materiału, ale często sam dokładnie nie obejrzysz filmu, wprowadzasz użytkowników w błąd, taka tylko moja uwaga, nie odbieraj tego jako atak.
Zgłoś
Avatar
OdRydzykaZpolecenia 2021-12-16, 22:19
A Ty z szacunku do ilości filmów jakich wrzuca plus tego ze nie są z pierwszej Łapanki , powinieneś sobie darować ten komentarz przegrywie. Idz rodzine dołować soba a nie porządnych ludzi prostaku
Zgłoś
Avatar
barkon111 2021-12-16, 22:33 14
OdRydzykaZpolecenia napisał/a:

A Ty z szacunku do ilości filmów jakich wrzuca plus tego ze nie są z pierwszej Łapanki , powinieneś sobie darować ten komentarz przegrywie. Idz rodzine dołować soba a nie porządnych ludzi prostaku



nie zesraj sie
Zgłoś
Avatar
0700zglossie 2021-12-16, 22:53 2
OdRydzykaZpolecenia napisał/a:

A Ty z szacunku do ilości filmów jakich wrzuca plus tego ze nie są z pierwszej Łapanki , powinieneś sobie darować ten komentarz przegrywie. Idz rodzine dołować soba a nie porządnych ludzi prostaku



A nie, w sumie to masz rację, przepraszam, na całe szczęście mamy tutaj takich ludzi jak Ty, dziękuje
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-12-16, 23:09 1
0700zglossie napisał/a:

Nikt nie wyparował, po prostu był jeden. Jesse fajnie że wrzucasz dużo materiału, ale często sam dokładnie nie obejrzysz filmu, wprowadzasz użytkowników w błąd, taka tylko moja uwaga, nie odbieraj tego jako atak.


Kurwa chyba jedno piwko za dużo przyjąłem bo byłem przekonany, że tam dwóch było i jeden wyleciał poza kadr
Zgłoś
Avatar
0700zglossie 2021-12-16, 23:52 1
Jesse.Pinkman napisał/a:

Kurwa chyba jedno piwko za dużo przyjąłem bo byłem przekonany, że tam dwóch było i jeden wyleciał poza kadr



Spoko, gdyby nie to że jestem w robocie to sam bym pewno ze 3 widział
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2021-12-17, 6:36
skupiłem się na gostku w czapce myślałem ze to bohater tego filmu
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2021-12-17, 16:37 1
Jesse.Pinkman napisał/a:

Kurwa chyba jedno piwko za dużo przyjąłem bo byłem przekonany, że tam dwóch było i jeden wyleciał poza kadr



Tak to wyglada jakby drugiego w alternatywna rzeczywistosc wyjebalo
Zgłoś