18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jebnięta madka
Halman • 2020-05-20, 6:24

przykłada nóż dziecku do gardła a potem dziobie niem (nożem nie dzieckiem) randomowy samochód...
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-05-20, 7:18 21
To już czas na odebranie jej dzieci. Psychopatka która znęca się nad dziećmi i facetem właśnie poprzez takie akcje, ~zabije dzieci, zabije siebie.
Zgłoś
Avatar
garota 2020-05-20, 7:30 11
Straszne, ten drugi dzieciaczek na to patrzy a później dla zabawy ciachnie braciszka bo mamusia tak przecież robi. Szczerze może ktoś pomyśli że to tylko pierdolenie, ale jakbym znał taką babę to bym ją zajebał. Nie dość że miałbym trening przygotowawczy to bym jeszcze wyrwał chwasta. Ot taki ze mnie społecznik.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-05-20, 7:44 4
Nie wiem czemu ale przyjebał bym jej czymś w głowe za wyskakiwanie z kosą na dzieciaka/mnie.... Bo coś jej się w głowie pojebało jak cygance w tobołku....
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-05-20, 8:02 1
kwestia czasu jak coś dzieciom zrobi,
dzieci do ojca to nic im się nie stanie, babę do pierdla na dwa lata może zmądrzeje, a facet niech sobie szuka innej
Zgłoś
Avatar
JanMiodek 2020-05-20, 10:07 4
wiecie ze juz mogl jej wyjebac na leb ? zagrozenie zycia dziecka widac na filmie. odkladam telefon i wale na leb az sucha zdycha pojebana szmaciura
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2020-05-20, 10:26
Sąd i tak przyzna matce bo dziecko z matka być powinno. I chuj. Ile patologii widziałem gdzie dzieciak miałby 1000x lepiej w domu dziecka czy nawet w chińskim burdelu. Ale matka, kurwa!
Zgłoś
Avatar
Zjebany_Ryj 2020-05-20, 12:58
Do takich patologii dochodzi dzięki socjalom typu 500+, dwa bombelki na karku i się pierdoli we łbie.
Kwestia czasu że i u nas ta sama biedota zacznie odpieralać takie sceny. Patola +
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-05-20, 13:05 3
Kurde chłop nagrał dowód ma, telefon do kieszeni i z partyzanta na ryj.

I nie pierdzielta, że to wina 500+
Bo zawsze taka jedna ameba społeczna trafi się na 9 normalnych.
Nie jestem za pis jak by co.
Jebac pis.
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2020-05-20, 15:14
Niem zamiast nim u ciebie na wsi mówią?
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-05-20, 15:32
w Polsce i Uni pewnie jeszcze by dostała prawa rodzicielskie bo to KOBIETO podobna rasa z upośledzeniem mózgowym .... Oj my biedni Faceci i dzieci ... z jednej strony kobiety nas do granic szału doprowadzają z drugiej politycy okradają a sądy nas zawsze stawiają pod wszystkimi każdy od nas ma więcej praw np transo homo lgbt siusiako posiadający człek ....
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-05-20, 16:32 1
Lewaki mówią że kobieta jest zawsze ofiarą także tego....
Zgłoś
Avatar
contracts 2020-05-20, 17:51
1. Tym nożem to skóry nawet nie przetnie, aby skutecznie przeciąć skórę, tkankę mięśniową a dalej tętnicę potrzebowała by noża szefa kuchni.
2. To baba, gruba i brzydka która próbuje zwrócić na siebie uwagę.
3. Jest niedojrzała emocjonalnie i psychicznie aby wychowywać dzieci... ale ja jestem za wolnością ludzi więc... jeśli by ukatrupiła swoje dzieci to swoje geny by wyeliminowała z puli... Wiem że to sadystyczne ... ale dzisiaj dwójka dzieci albo za sto lat o wiele więcej takich durniów jak ta matka. Natura wiedziała co robi z selekcją naturalną, lepiej poświęcić dzisiaj jednego niż za tysiące lat miliony.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-05-20, 19:24
Czy aby to matka tych dzieci?
Zgłoś
Avatar
longlong7 2020-05-20, 22:31
było takie zdjęcia jak stara baba została uduszona własnymi jelitami, wtedy było to troche szkoda baby ale może dostała za swoje?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie