18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
aradd 2020-10-07, 16:08 8
Jak można takiej gównianej muzyki słuchać? Nie dość, że nie ma ona żadnego sensu/kontekstu i znaczenia to jedynie czego można nabawić się przy jej słuchaniu to uszczerbku na zdrowiu (słuchu) i udaru mózgu.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-10-07, 16:54
aradd napisał/a:

Jak można takiej gównianej muzyki słuchać? Nie dość, że nie ma ona żadnego sensu/kontekstu i znaczenia to jedynie czego można nabawić się przy jej słuchaniu to uszczerbku na zdrowiu (słuchu) i udaru mózgu.



Rownie dobrze mozna sobie wibrator do ucha przylozyc, albo dwa do uszu,jeden w pape i jedziemy! Ale co ja tam wiem...
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2020-10-07, 17:07 3
@up. Myślę że tępaki jesteście. Mikrofon kamery nie wyrabia i tyle. Facet nie słyszy ciągłego pierdzenia.
Zgłoś
Avatar
aradd 2020-10-07, 17:11 3
el_kadafi napisał/a:

@up. Myślę że tępaki jesteście. Mikrofon kamery nie wyrabia i tyle. Facet nie słyszy ciągłego pierdzenia.



Nie słyszy, bo od tej idiotycznej muzyki doznał uszczerbku na zdrowiu (słuchu) i za pewne udar mózgu jest bliski. That is a fact and change my mind.
Zgłoś
Avatar
banana12462541 2020-10-07, 18:31 1
@up zapewne fani Zenka
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-10-08, 20:25
banana12462541 napisał/a:

@up zapewne fani Zenka



Taaa. A do tego Żydzi, masoni i cykliści.
Zgłoś
Avatar
CzarneMleko 2020-10-08, 22:53
Nie wiem co wy sie tak spinacie, duzo osób słucha radia, tam czesto lecą piosenki po angielsku a osoby ktore je słuchają wgl nie ogarniają tego jezyka. Dla mnie przekaz w muzyce jest na ostatnim miescu, wiec sobie moge słuchać wiertarki, dopóki wpada mi w ucho ;v
Zgłoś