18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Dr.Greenthumb 2015-05-18, 8:41 1
Chuj wam do tego czy to amatorka czy już pro. Bo lepiej przecież siedzieć nic nie robić, tylko pić piwska i kręcić się po blokowiskach nabijając punkty respektu. Wy to pewnie z talentem się urodziliście i nigdy od zera nie zaczynaliście tylko od razu na głęboką wodę wskoczyliście. Sami kurwa pedały jesteście, wyjebał się ktoś na takiej trasie który tak pisze ? nie mielibyście odwagi nawet z hamulcem zjechać. Piwko za własny bike park, oby tak dalej, cieszcie się życiem i zdrowiem dopóki możecie, a hejtom chuj do mordy bo w dupę to dla nich przyjemność. Pozdrower!
Zgłoś
Avatar
Sciereczka_z_mikrofibry 2015-05-18, 8:55
Były dwie nitki trasy, od początku 6metrowy step down, 7 metrowy prosty gap, ale to zniszczyli, została ta nitka co na filmiku, jest lajtowa, ostatni lot tylko ciut większy, jakieś 5metrow żeby w powietrzu coś zakręcić. Rekord lotu na transferze mam 10 metrów. No a ta traske kumpel Ma filmiku nakurwia canyonen 140/140 z whipem prawie 90'.są też foty jak tym canyonen nakurwia stolik 15metrów w morize i prprzeleciał. A ja wcześniej ta traske śmiałem na ht ze 160skoku. Bitch dawał rade.

No ale mniejsza, same prosy na sadolu haha chciałabym z wami iść na rower pedały :v
Zgłoś
Avatar
M................w 2015-05-18, 11:49 1
spoko temat, piwko za waszą pasję.
Zgłoś
Avatar
kulturysta 2015-05-18, 12:05 1
Sport zajebisty,szkoda tylko że w chuj drogi.Sam rower rzędu kilka tysięcy złotych
Zgłoś
Avatar
Sciereczka_z_mikrofibry 2015-05-18, 12:22
Czasem nastu hah
Zgłoś
Avatar
Kevin19091994 2015-05-18, 15:56 1
Dla ziomali ode mnie z miasta piwo musi być, a tak poza tym fajnie zmontowane i fajny podkładzik Czasem śmigam w tamtym terenie na moto- też jest zabawa
Zgłoś
Avatar
Sciereczka_z_mikrofibry 2015-05-18, 17:44
To już wiemy ki chuj czasem nam na muldach ślady kostki zostawia haha!
Zgłoś