18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
butcher11 2021-12-05, 0:23 1
Przynajmniej wyjaśnili sobie konflikt
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2021-12-05, 0:30 5
Jak 2ch gości ma konflikt, powinni zamarkować cios, rozejrzeć się szybko kto tak drze ryja "Uuuuuuuuu, uuuuuuuuuuu!" i jego we dwójkę napierdalać.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-12-05, 0:33 14
UrlichUrwich napisał/a:

Jak 2ch gości ma konflikt, powinni zamarkować cios, rozejrzeć się szybko kto tak drze ryja "Uuuuuuuuu, uuuuuuuuuuu!" i jego we dwójkę napierdalać.



Ty wiesz co ty piszesz?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-12-05, 0:40 4
Ładnie go zgasił chociaż koleś był tak najebany że pewnie sam zaraz by się wywalił
Zgłoś
Avatar
jjuice 2021-12-05, 1:29 4
zastanawiał sie ktoś z was po co typy się rozbierają do bojki? Bo zakrwawiona czy podarta koszulka to chyba najmniejszy problem. Żeby przestraszyć oponenta? Kurwa, jak on ma sie wystraszyć gołej klaty to może lepiej niech sie w ogóle nie bije.
Zgłoś
Avatar
14.Gumiś 2021-12-05, 2:13 23
jjuice napisał/a:

zastanawiał sie ktoś z was....


Pewnie po to żeby się nie zaplątać w koszulke jak sie podrze albo jak sie zawinie gdzieś albo jak przeciwnik ja gdzieś naciągnie, może wtedy unieruchomić ręke na chwile a chwila to dużo w walce.
Zgłoś
Avatar
Dejdwazlote 2021-12-05, 5:51
Kolor skóry mi nie pasuje ale drą się prawie jak te małpy w hameryce.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-12-05, 7:34 5
jjuice napisał/a:

zastanawiał sie ktoś z was po co typy się rozbierają do bojki? Bo zakrwawiona czy podarta koszulka to chyba najmniejszy problem. Żeby przestraszyć oponenta? Kurwa, jak on ma sie wystraszyć gołej klaty to może lepiej niech sie w ogóle nie bije.



No nie wiem może żeby nie mieć zakrwawionej czy podartej koszulki? Mam wrażenie, że się nigdy nie biłeś...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-12-05, 7:51
Powinni się umówić sam na sam, gdzieś na pustyni w samo południe
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-12-05, 8:02 1
nowynick napisał/a:

No nie wiem może żeby nie mieć zakrwawionej czy podartej koszulki? Mam wrażenie, że się nigdy nie biłeś...


ja sie biję zawsze w koszulce, przeciwnik sobie myśli; "co za amator"... Robi błąd pychy, luzuje się i nieoczekiwanie dostaje wpierdol...
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2021-12-05, 8:32 14
Halman napisał/a:

ja sie biję zawsze w koszulce, przeciwnik sobie myśli; "co za amator"... Robi błąd pychy, luzuje się i nieoczekiwanie dostaje wpierdol...



To nie przez koszulkę tylko dlatego że wybierasz sobie do bójek pyszałków z orzeczeniem i na wózku inwalidzkim.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2021-12-05, 8:42 12
Mały podjarał się jakby wygrał walkę życia….a on po prostu zajebal najebanemu lamusowi. No mistrz!
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2021-12-05, 8:56
jjuice napisał/a:

zastanawiał sie ktoś z was po co typy się rozbierają do bojki? Bo zakrwawiona czy podarta koszulka to chyba najmniejszy problem. Żeby przestraszyć oponenta? k***a, jak on ma sie wystraszyć gołej klaty to może lepiej niech sie w ogóle nie bije.



Po to aby jakiś idiota pytał się o to na sadisticku ...
Zgłoś
Avatar
cavern69 2021-12-05, 9:07 1
Smartfon z nagrywaniem ewidentnie nie jest skuteczny jako tarcza w bójce
...nawet przeciw opalonym krasnoludom.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie