18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
W niejakiej Osiecznicy (Dolny Śląsk) ksiądz proboszcz wziął sobie do serca poniższe przedstawienie Jezusa Walczącego do Końca i postanowił wziąć udział w mistrzostwach Polski w kulturystyce:

Ksiądz Kaproń po lewej:


Niestety jak donosi Gazeta Koszerna zwana również Gówno Prawdą "Ksiądz Artur Kaproń, proboszcz parafii w Osiecznicy, dostał upomnienie od biskupa legnickiego. Pokazał go TVN na mistrzostwach Polski w kulturystyce. - Wywołałem zgorszenie wiernych, za co ich przepraszam i proszę o wybaczenie - napisał Kaproń w oświadczeniu"

W sumie dlaczego siał zgorszenie... Bóg dał mu cialo, którego się nie musi wstydzić. Chyba, że oprócz Boga zadziałały jeszcze sterydy

Zastanawiam się czy zgorszenie wiernych wynikało z tego, że wziął udział w mistrzostwach, czy z tego, że pokazał go TVN.
Zgłoś
Avatar
p................s 2017-10-28, 23:26 1
kulturystyka to nie sport...
Zgłoś
Avatar
teken 2017-10-29, 8:53
zgorszenie wierny, bo ksiądz nie jest leniwą opasłą kurwą
Zgłoś
Avatar
niejestemrobotem999 2017-10-29, 11:32 3
przecież "ciało to swiątynia ducha", a ksiądz pokazuje, że ma zdrowo zbudowaną świątynie (chyba że wali jakieś sterydy i to pozornie zbudowana świątynia z lichego materiału). Cóż... wilk z bajki łatwo tego nie zdmuchnie.

biskup legnicki:



Czy widok siedzącego przy laptopie starego zatłuszczonego łba to nie jest dopiero zgorszenie ??
Zgłoś
Avatar
powoluku 2017-10-29, 14:22 1
Ksiądz z mojego liceum, tak ogarniętego i zachęcającego księdza do chodzenia na religie nigdy nie zapomnę. Nawet jak byłeś ateistą i tak normalnie można było iść na religie. Jedyny który nie pierdolił jakby pismo święte czytał. Normalnie coś poradzić w życiu potrafił i nie pierdolił jakby był w chuj uduchowiony tylko normalnie po polsku mówił. Bardzo skromny człowiek na co dzień nie było nawet widać że przypakowany.
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2017-10-30, 19:33
Przecież na lajcie możesz się wjebać na lekcję religii u każdego "nauczyciela", byle do swojej klasy i cię nie wygoni. Gorzej, że na ogół zamiast lekcji, 45 minut pierdoli tylko do ciebie i o tobie kocopoły, więc lepiej nie. Odradzam.
Zgłoś
Avatar
ValVryj 2017-11-02, 1:52
powoluku napisał/a:

Ksiądz z mojego liceum, tak ogarniętego i zachęcającego księdza do chodzenia na religie nigdy nie zapomnę. Nawet jak byłeś ateistą i tak normalnie można było iść na religie. Jedyny który nie pierdolił jakby pismo święte czytał. Normalnie coś poradzić w życiu potrafił i nie pierdolił jakby był w chuj uduchowiony tylko normalnie po polsku mówił.


A inni uduchowieni cię pierdolili jakby pismo śpiewali?
Cytat:

Bardzo skromny człowiek na co dzień nie było nawet widać że przypakowany.

I od święta sssię naoglądałeś do syta?
Zgłoś
Avatar
rsk1990 2017-11-05, 9:38
Osiecznica moje strony:) Za to ja przez rok w 3 klasie gimnazjum miałem "młodego" (ze 30 lat może ciut więcej) księdza na, którego lekje przynosiłem PSX i ciulaliśmy 45minut w THPS2 na punkty(tylko w hangarze i skateparku). Księdzu dawał rade a inna cześć klasy ogladała filmy na lapku i raz na jakiś czas normalna lekcja co by sie dyrekcja nie przyjebała. Szkoda, że w ostatniej klasie się na niego załapałem.
Za to w podstawówce typowy stary gruby burak, co stawiał jedynki jak cie na mszy nie było i napierdalał po palcach wskaźnikiem za byle co .
Zgłoś