18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Avatar
Siriuz 2024-09-01, 0:40
smc napisał/a:

Podobno dalej jeździ na taksówce.



W taki sposób? Może być

Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-01, 0:47
Nie. Dalej swoim truchłem, ale cieszy się, że tikt9kerowi ziomki zrobiły dupy jesień średniowiecza
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-09-01, 1:53
Powinienes takiego dostawac codziennie w nagrode ze wogole tu przylazisz. Nikt cie tu nie chce
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-09-01, 2:07
@żmij: to mogło puść nie tak, że jak dostaniesz na mordę to tobie też pujdzie nie tak.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 2:35
Siriuz napisał/a:

Najważniejsze, że zasiadacie za kasami i przychodzicie czyścić mi dom W każdym razie mam wielki szacunek do pracujących Ukraińców, a po wojnie jak Polska zacznie odbudowywać relacje z Rosją to takie naziolki jak Ty zapomną o Ukrainie i zostaną fajnopolaczkami


Jakiego domu, co tam słychać w głębi?
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2024-09-01, 9:21 1
Geraldinio napisał/a:

a te "Ukry" to ci przeszkadzają, bo wolisz sam nakurwiać w ruskich, czy po prostu zwyczajnie, jesteś debilem?



Putin ma.wyjebane na.twoje.nato.I usa , nakarmili cie propaganda ze putin slaby I przegrywa gwono prawada co mial ukrainie zabrac.to zabral jak tam.skonczy to wjebie atomowke wlasnie na.polske bo tutaj amerykance..sobie.z.nas.front zrobili baranie predzej czy pozniej tez zamiast ukrow.sam bedziesz za ameryke z orkami.sie napierdlac.za.ameryke !! Jebac usa jebac putina.jebac.ukrow !! Gdyby nie chcieli do.uni to by wojny nie bylo jak by wlazili.w.dupe.tam.gdzie powini.czyli.swoim braciom bo ukry to tez ruskie !!
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-09-01, 9:25
Pieknie mu lute wyjebal. Szkoda tylko ze dlatego, ze pewnie nie chcial zaplacic, choc mi personalnie zaplata w postaci takiego filmiku wynagradza wszystko <3 Poezja dla mych oczu.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-01, 9:35
Lukigm napisał/a:

@: to mogło puść nie tak, że jak dostaniesz na mordę to tobie też pujdzie nie tak.



Powyższa wypowiedź jest wspaniałym przykładem na to, jak powiedzieć, że jest się matołem, nie wymawiając słowa "matoł".
Gratuluję, wygrałeś talon na kurwę i balon.

Zgłoś
Avatar
Chrząszcz 2024-09-01, 12:29 2
Właśnie przed takimi nas w tym momencie rozgraniczają ukraincy. I dlatego właśnie należy ich wspierać w tej wojnie. Owszem, są i patologiczni ukraincy, tacy sami jak ci ruscy z nagrania, ale jako naród właśnie podnieśli bunt by takimi nie być i przyjąć kierunek cywilizacji Europejskiej. Co z tego wyjdzie nie wiadomo, ale za wysiłek oporu przed moskalską zarazą należy się im uscisk kierownika.
Ależ ja nie lubię tych przemocowych, zapijaczonych troglodytów.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-01, 13:07
Lobo24 napisał/a:

Wie ktoś jak można da,c 2 piwa?



Ja wiem!
Gdzie pijemy?
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2024-09-01, 15:29 1
Velture napisał/a:

Jak na gościa u którego po nosie widać, że dostał w życiu wiele razy wpierdol w mordę to bardzo wolno uczy się na swoich błędach.



To widocznie nie były błędy.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-09-01, 15:56 2
Edys45 napisał/a:

ale go trafił centralnie i jak się zdziwił jebaniutki



bezbronnego to każdy potrafi lać, równie dobrze możesz teraz wyjść z piwnicy swojej starej i zajebać tak samo 13 latkowi na boisku, jeden przynajmniej pracuje
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-01, 16:10 1
Cymesowy napisał/a:

jeden przynajmniej pracuje



I nie jest to szmaciarz, niedorobiony czeczeński rodak kolegi @Lukigm, n'est-ce pas?
Zgłoś
Avatar
Vashu 2024-09-01, 17:55
Jak dla mnie, dla osób parających się sztukami walki powinny być okrutnie dotkliwe kary za jakąkolwiek agresję i przemoc fizyczna, szczególnie taka jak na przytoczonym nagraniu.
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-09-01, 22:05
@żmij: stary ale głupi. Pewnie stary cie nie kochał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie