18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 21:00 2
Siriuz napisał/a:

Banda jełopów Gość uczciwie pracuje na taksówce, jakaś kurwa go okrada i jeszcze bije, a te zjeby go bronią. Pewnie dokładnie na tej samej zasadzie uważacie, że to Ruscy mordowali w Buczy a nie naziole Zelenkiego. Jebać was


Hahahah no napewno ukry mordowali swoich i mordują do
Teraz.I Rosja by tylko chciała władzę nazistowską obalić a potem stworzyć wolną i szczęśliwą Ukrainę. Hahahahahahahah
No bo ukry to Wołyń no… Właśnie Wołyń i mordowali Polaków! a ruscy wcale przez lata nie wywozili inteligencję polską i nie zabijali Ochojska psy wypasach czymobozsch. A już napewno , nie sterowali gospodarką i nie rozkradali Polski. To
Wszystko była propaganda unijna i nazisty załeńskiego. Kurwa ale ty jesteś pusty i ograniczony człowieku zaorałeś się w dniu narodzin rodząc się trochę bokiem a trochę nogami.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-31, 21:22 1
baronturbina napisał/a:

Hahahah no napewno ukry mordowali swoich i mordują do
Teraz.I Rosja by tylko chciała władzę nazistowską obalić a potem stworzyć wolną i szczęśliwą Ukrainę. Hahahahahahahah
No bo ukry to Wołyń no… Właśnie Wołyń i mordowali Polaków! a ruscy wcale przez lata nie wywozili inteligencję polską i nie zabijali Ochojska psy wypasach czymobozsch. A już napewno , nie sterowali gospodarką i nie rozkradali Polski. To
Wszystko była propaganda unijna i nazisty załeńskiego. Kurwa ale ty jesteś pusty i ograniczony człowieku zaorałeś się w dniu narodzin rodząc się trochę bokiem a trochę nogami.



Siorbaj siurka turbobaronie
Zgłoś
Avatar
Qba_123 2024-08-31, 21:44 6
Typowy czeczen - my niestety u siebie też mamy to gówno - zapytajcie mieszkańców Olsztyna o Mameda i jego kuzynów. Nigdy nie rozumiałem zachwytu nad tym kozojebcą.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 21:50
Siriuz napisał/a:

Siorbaj siurka turbobaronie


Błagam przestań bo nie wytrzymam hahahahahaha ziemia jest płaska prawda? Towarzyszu Dupov! Przykrywką spalona idź na jakąś stronę dla ruskich homkomunostow hahahaahahhahahaha Chłopczyku zaorałeś się po całości.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-08-31, 22:35
Siriuz napisał/a:

Mam nadzieję, że dorwali to bydle i posłali do kamieniołomów



Ursula go zaadoptuje do Europy

[ Dodano 2024-08-31, 22:39 ]
Siriuz napisał/a:

Banda jełopów Gość uczciwie pracuje na taksówce, jakaś kurwa go okrada i jeszcze bije, a te zjeby go bronią. Pewnie dokładnie na tej samej zasadzie uważacie, że to Ruscy mordowali w Buczy a nie naziole Zelenkiego. Jebać was



Co kurwa?
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-08-31, 22:52 1
turbonekro napisał/a:

Kacapy, Ukry, Gruzini, Czeczeni, Bambusy, uwielbiam patrzeć jak wpierdol dostają.



Ja też! No oprócz ukraincôw, bo to w sumie taki sam naród jak Polacy.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-31, 23:19 1
baronturbina napisał/a:

Błagam przestań bo nie wytrzymam hahahahahaha ziemia jest płaska prawda? Towarzyszu Dupov! Przykrywką spalona idź na jakąś stronę dla ruskich homkomunostow hahahaahahhahahaha Chłopczyku zaorałeś się po całości.



A przy okazji, jak tam turbobaronie wasza kontrofensywa przebiega? Coś cicho ostatnio. Udało się stworzyć jakies Ukraińskie obozy koncentracyjne w Rosji?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 23:32
Siriuz napisał/a:

A przy okazji, jak tam turbobaronie wasza kontrofensywa przebiega? Coś cicho ostatnio. Udało się stworzyć jakies Ukraińskie obozy koncentracyjne w Rosji?


Hahahah plaskoziemco narazie to jesteś zaorany swoim ograniczeniem. Co zasadzimy?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-31, 23:34 1
baronturbina napisał/a:

Hahahah plaskoziemco narazie to jesteś zaorany swoim ograniczeniem. Co zasadzimy?



Aha, tak myślałem. Ruscy wam wpierdol spuścili i nie wypada o tym mówić.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 23:40
Siriuz napisał/a:

Aha, tak myślałem. Ruscy wam wpierdol spuścili i nie wypada o tym mówić.


Szszsz foliarzu ułomny hahaha Jak to jest że trzecia armia świata nie może zdobyć Ukrainy przezimowanie dwa lata hmmm.

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-31, 23:50 1
baronturbina napisał/a:

Szszsz foliarzu ułomny hahaha Jak to jest że trzecia armia świata nie może zdobyć Ukrainy przezimowanie dwa lata hmmm.



Powinieneś sobie to zdjecie wrzucić do podpisu
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-08-31, 23:54 2
pierolone dzikusy czeczeńskie, wysłać wszystkie te kurwy za Kaukaz i niech tam sobie kózki ruchają
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 23:54
Siriuz napisał/a:

Powinieneś sobie to zdjecie wrzucić do podpisu


Powinieneś mnie w pupę pocałować i zmienić awatar. Zemeckis ci wytoczy sprawę jak się dowie.

Jakie to uczucie gdy jesteś świadomy że niedługo Ukraińcy będą zasiadać w radach miasta, polityce, place zabaw w 80% to Ukraińcy. Jak to jest być bezsilnym i dymanym przez banderowców? Jak się z tym czujesz?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-31, 23:59 2
baronturbina napisał/a:

Powinieneś mnie w pupę pocałować i zmienić awatar. Zemeckis ci wytoczy sprawę jak się dowie.
Jakie to uczucie gdy jesteś świadomy że niedługo Ukraińcy będą zasiadać w radach miasta, polityce, place zabaw w 80% to Ukraińcy. Jak to jest być bezsilnym i dymanym przez banderowców? Jak się z tym czujesz?



Najważniejsze, że zasiadacie za kasami i przychodzicie czyścić mi dom W każdym razie mam wielki szacunek do pracujących Ukraińców, a po wojnie jak Polska zacznie odbudowywać relacje z Rosją to takie naziolki jak Ty zapomną o Ukrainie i zostaną fajnopolaczkami
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-01, 0:08
Siriuz napisał/a:

Mam nadzieję, że dorwali to bydle i posłali do kamieniołomów



Podobno dalej jeździ na taksówce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie