18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
alanhawk 2014-06-16, 18:54 32
dyrektorka pewnie kosi kokosy za kompilacje szkolnych bójek xD
Zgłoś
Avatar
Suovetaurilie 2014-06-16, 18:58 12
Nic dziwnego że ta szkoła przypomina więzienie. Te czarne dzieci wychowywane są w jakimś murzyńskim getcie albo śmieciowym środowisku gdzie dominuje hierarchia zwierzęca. Dobrze że ci nauczyciele starają się przynajmniej trochę ich naprostować chociaż pewnie i tak dużo to nie da gdy taki mały murzyn zostaje wychowywany w czarnych społecznościach gdzie wpajane są uprzedzenia rasowe i przekonanie o konieczności żebrania, kradzieży i napadania białych oraz ich ciemnych rywali.
Zgłoś
Avatar
Marllix 2014-06-16, 18:59 20
Jak tam wszystko czarne to co się dziwić
Zgłoś
Avatar
idymy 2014-06-16, 19:03 1
nie przez przypadek czarni byli początkowo odseparowani w dżungli na swoim czornym kontynencie no ale cóż zachciało się zwozić niewolników a potem nadać im prawa to teraz mają...

P.s nie jestem rasistą bo rasizm to zbrodnia a jak wiemy zbrodnie są dla czarnych : )
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-06-16, 19:03 4
Pisałeś coś o szkole a na filmie widzę jebane zoo.
Zgłoś
Avatar
Bertoos 2014-06-16, 19:28 93
Jakie to słodkie, szczyt socjalistycznej myśli edukacyjnej. Czy tak ciężko zrozumieć, że nie wszyscy nadają się do szkoły? Jeżeli nie czuje ktoś potrzeby tam chodzić, a mimo wszystko go w niej zamykają (pod groźbą konsekwencji prawnych) to obserwujemy takie zjawisko jak na filmie - znudzona banda półgłówków instynktownie szukająca okazji aby na kimś odreagować frustracje.

Likwidacja problemu? Zlikwidować państwową szkołę - kto chce ten płaci i chodzi. Czarnym edukacja tylko przeszkadza, a biali za to płacą. Zlikwidować przestępczość? Zero socjalu i tolerancji policji - wtedy ktoś musiałby im zatrudnić, ktoś musiałby im dom wynająć. Musieliby ładnie zapierdalać i grzecznie się zachowywać - inaczej Noga -> Dupa -> Brama i głodówka. Do tego broń do obrony miru domowego - i populacja murzynów zmniejsza się. Zero socjalizmu = zero problemu !

Identyczna sytuacja występuje w każdym państwie socjalistycznym (np. Polska i banda cyganów)
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2014-06-16, 19:30 3
Gdzie są czarnuchy, tam jest podwyższona przestępczość i ogólny burdel, i jak u nie ulegać stereotypom?
Zgłoś
Avatar
IRONiczny 2014-06-16, 20:10 4
Wiecie co? A ja kibicuję tym którzy tam są i chcę się wyrwać przez naukę
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2014-06-16, 20:56 9
@up jasne, że ja też. Niestety ten odsetek jest b. mały :/ Dzieciaki wychowane w gettach, przyjmują wzory starszych kolegów z wszelakich gangów. @Bertoos idealnie narysował problem. Nie chcesz się uczyć? To się nie ucz, problem z głowy a nie na siłę ciągać po szkołach. Ci którzy chcą się uczyć i wyrwać z getta niech chodzą, reszta do kopania rowów. Taka młodzież demoralizuje dodatkowo tych, którzy na początku mają dobre intencje. Ewidentny przykład, jak źle działa publiczna edukacja "dla wszystkich"...
Zgłoś
Avatar
GibGibonart 2014-06-16, 20:56
A wy narzekacie na szkoły w Polsce to ja tu widzę ze w ośrodkach w Polsce jest świetnie w porównaniu do tej afryki:Pchyba czas ich posladz z powrotem do afryki nie?
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2014-06-16, 22:48
Kiedyś w budach trzymano psy, nie małpy.
Zgłoś
Avatar
badman2503 2014-06-16, 22:57
Co za dzicz
Zgłoś
Avatar
SuperMotorzysta 2014-06-16, 22:58 3
Ciekawe czy noszą rękawice bokserskie do szkoły. Jakieś newsy na ten temat Maksiu? XD
Zgłoś
Avatar
aktom 2014-06-16, 23:06
Pełny materiał powinni na Animal Planet puścić...normalni ludzie się tak nie zachowują.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie