18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Jedni z wielu
Flodzia • 2022-07-31, 18:25
Finlandia
Grupa cyganów znęca się nad parą nastolatków



Zgłoś
Avatar
Rolandpl 2022-07-31, 21:27 22
DonJaro napisał/a:

Szczerze powiedzawszy nie cierpię Romów. Sęk w tym że jak coś się dzieje to przyjeżdżają na 4 transportery chłopów i obdzieraja Ci skórę zaczynajac od najmniejszego palca a kończąc na łydce.. Ani ultrasi ani pseudokibole sobie z nimi nie radzą. Mam polskie obywatelstwo od urodzenia bez negowania i krytyki wiem co mówię



U nas gościowi lata temu kobieta puściła się z cyganem, podczas gdy ów jegomość siedział. Wyszedł, chciał załatwić po ludzku, cygan złapał za kij, po czym go stracił i sam nim w pizde dostał, ale widocznie za slabo bo na drugi cygan wrocił z kolegami, na 2 auta, 8 sztuk... I 8 sztuk jak śledzie ułożeni byli, jeden obok drugiego, bo ten z więźnia się przygotowal;) Ja małolat byłem wtedy, ale do dzis mi się ciepłej na sercu robi, jak sobie to przypomnę
Zgłoś
Avatar
zdun 2022-07-31, 21:49
Adolf zaprasza na kwatery.
Zgłoś
Avatar
Dzik5150 2022-07-31, 21:56 1
Attenzione napisał/a:

Gaz gaz i jeszcze raz gaz.



Gaz to by było zbyt humanitarne, temu z tą małą kuśką co oddawał mocz dla tego leszcza co woli pić uryne niż się postawić,powinno się uciąć tego farfocla i zrobić brelok do kluczy co najmniej
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2022-07-31, 22:15 7
Cyganie tego typu są dość słabi w bitce, dlatego są jak jebane hieny. Wystarczy przyjebać alfie, a reszta spierdala, choć to atakuję zazwyczaj słabą zwierzynę. Zasada jest prosta: przypierdol mu pierwszy, bo z takimi cyganami się nie dogadasz.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2022-07-31, 22:15 2
tak się czasami zastanawiam, czy aby na pewno adolf był tai zły...
Zgłoś
Avatar
r................t 2022-07-31, 22:15 2
Rodzice Finów po zgłoszeniu na policję zostaną posądzeni o rasizm i zamknięci w więzieniu
Zgłoś
Avatar
roxster 2022-07-31, 22:16 2
dlatego ja z cyganami nie rozmawiam, ale od razu wale w ryj....
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2022-07-31, 22:22
Ktoś po Fińsku co te brudne małpy tam pierdolą ?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2022-07-31, 22:27 18
Mam receptę....

Zgłoś
Avatar
slimi 2022-08-01, 0:12
Widzalem na ulicy gas, gas, gas, gas nawet nadplace Putinowi , smierc cholocie .
Zgłoś
Avatar
Crazyshit 2022-08-01, 0:44
Bardzo dobrze napisała nataliaw, widze ładnie jej się w dupie pojebało, albo sama lubi być tak traktowana. Do wora szmate!!

NataliaW napisał/a:

Bardzo dobrze, tylko fizyczną kuracją można wyleczyć z lewactwa.



Jprdl.. zal mi cie. Do wora, a wór do jeziora.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2022-08-01, 7:55 2
nie cierpię cyganów, wszędzie gdzie mieszkają jest syf niesamowity. ale daleki jestem od oceniania tego filmiku. chuj wie co te gnojki zrobiły. druga sprawa jeszcze nie widziałem, żeby to cyganka wymierzała sprawiedliwość, więc tym bardziej chuj wie o co chodzi
Zgłoś
Avatar
Policeman 2022-08-01, 13:32 7
A chuj w dupę tym fińskim frajerom. Wychowankowie pokoleń hipisów, alkusów i innych umysłowych ignorantów.

Ale u nas cyganie też robią co chcą i nikt tym bydlakom nie dobierze się do skóry. Dziewczynki 12-13 lat w ciąży - nie ma dochodzeń o pedofilię. Obowiązek szkolny? A chuj tam, oni mają inne prawa. Grupy cyganów terroryzują okolicę - policja nie widzi, nie ma co wszczynać zamieszek. Jak chodziłem do LO, to niedaleko cyganie mieli swój pałacyk i kilka domów, najebanego tego tałatajstwa w opór. Najgorsze były takie gnojki 10-16 lat, które potrafiły specjalnie zaczepiać, prowokować, a jak ktoś się wkurwił, to leciał taki z płaczem do ojców i wujów [bo tam niewiadomo kto jest ojcem ] i zaraz 30 spoconych chamów leciało robić burdy. Wszystkie auta w okolicy porysowane, okolica wyzuta z rowerów. Pod sklepem nikt nie zostawiał, tam nawet psy kradli [nie wiem czy na handel czy do jedzenia, no nie wiem]. Boisko szkolne zajęte 24/7 przez cyganów, pograć w piłkę to cudem się udawało na WF'ie!! Wychodził frajer wfista z piłką, wygląda za róg szkoły, widzi cyganów i powrót "zagramy w pingponga". Non stop rzucane kamienie w okna szkoły, napisy obrażające Polskę i Polaków na elewacjach. Zawsze zachodziłem w głowę, że duże miasto i tyle opcji by się tego elementu pozbyć. Zresztą, ludzie piszą o kibolach, ale co oni kurwa mogą, ledwo po lasach sobie morde obiją, od razu wielkie poruszenie. Jak cyganie terroryzują całe miejscowości, kradną, biją, gwałcą - nie ma tematu. Jak się skrzykną kibole i spuszczą wpierdol - AFERA, TELEWIZJA, SKANDAL, SZOK!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-08-01, 14:02 3
Z przykrością muszę stwierdzić ze w kwestii rozwiązania problemu cyganów Adolf Hitler miał racje
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2022-08-01, 15:06 1
Nienawidzę tego brudnego ścierwa !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie