18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jak widać twórcy gry Sniper Elite 3: Africa postanowili podejść do swojej produkcji "z jajem" i zamieścić w niej takiego oto easter egg'a



Akcja w sumie od samego początku, jest nieco flaczków, wirtualnych co prawda, ale powinno się spodobać. Więcej info na temat niespodzianki i źródło: grynieznane.pl/2014/07/gra-sniper-elite-iii-afrika-odwouje-sie.html

Nie było i chuj
Zgłoś
Avatar
skacikpl 2014-07-06, 12:43 2
bloodwar napisał/a:

I co w tym dziwnego? Wujek Adolf miał jedno jajo, fakt potwierdzony historycznie więc akurat trzeba pochwalić autorów za realizm


Ta, realizm. W grze nie ma ani jednej swastyki.
Wszystkie emblematy, czy to wehrmahtu czy afrika korps są przerobione tak by były bez swastyki.

Chyba bali sie żeby czasem ich gra nie była zabroniona w szwabilandii.

Za parę pokoleń, szwabskie gimbusy nie będą wiedziały o co tak naprawdę chodziło z tą wojną i dlaczego zawsze wszyscy strzelają do niemców i co to ci naziści o których sie czasem słyszy.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-07-06, 14:33
skacikpl napisał/a:


Ta, realizm. W grze nie ma ani jednej swastyki.
Wszystkie emblematy, czy to wehrmahtu czy afrika korps są przerobione tak by były bez swastyki.

Chyba bali sie żeby czasem ich gra nie była zabroniona w szwabilandii.

Za parę pokoleń, szwabskie gimbusy nie będą wiedziały o co tak naprawdę chodziło z tą wojną i dlaczego zawsze wszyscy strzelają do niemców i co to ci naziści o których sie czasem słyszy.



Nie wiem jak a Sniper Elite, ale w Wolfensteinie nowym tylko na niemieckim rynku nie było swastyk, bo ich prawo tego zabrania. Na całej reszcie świata swastyka była zawieszona na każdej ścianie.
Zgłoś
Avatar
keremere22 2014-07-06, 14:51
A jeśli o emblematach mowa, ten sześciokołowy samochód to Mercedes i nie zauważyłem żadnego loga czy gwiazdy na grillu. Jak to wygląda w Wolfensteinie?
Zgłoś
Avatar
skacikpl 2014-07-06, 14:55
Catacombe napisał/a:



Nie wiem jak a Sniper Elite, ale w Wolfensteinie nowym tylko na niemieckim rynku nie było swastyk, bo ich prawo tego zabrania. Na całej reszcie świata swastyka była zawieszona na każdej ścianie.


Znam ten przypadek ale zarówno w przypadku Wolfensteina jak i SEV2 tylko niemieckie wersje były okrojone.

Natomiast w SE3 każda wersja nie posiada swastyk.
Zgłoś
Avatar
juki 2014-07-06, 22:17
nanab napisał/a:

Fejk hitler zginął w drugiej części



Ja w dwojce nie mialem mozliwosci zabicia hitlera. Jedynie zabijalo sie jakiegos goscia, ktory uciekal samochodem.
Zgłoś
Avatar
Mroziu 2014-07-07, 7:15
Szkoda że nie zadbali o inny istotny szczegół. Hitler był abstynentem, nie pił alkoholu - więc nie kumam skąd butelka wina w rękach kelnera... który jest żołnierzem Afrika Korps... ? Chyba że to dla żołnierzy, bo Herr Hitla pozwolił im się dosiąść.
Zgłoś