18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Mam nadzieję, żę materiał się spodoba. I choć niektórych z materiałów chłopaki reprezentują inne poglądy nież loża saistic, to zawsze zmuszają nas do przemyśleń.



To mój dziewiczy temat na tym portalu, chociaż zresztą pewnie i tak macie to rzyci.
Pozdrawiam i chęcam do oglądania, komentowania i oczywiście krytykowania nie tylko tego filmiku, ale także ich pozostałych materiałów.
Zgłoś
Avatar
mareczekzip 2014-07-19, 1:14
Heheh zobaczę mówię sobie, argumenty w końcu są i wiedza... Wiecie za co szanuję ateistów ? Za to że o jakiejkolwiek religii nie mówią słowa. A to chujostwo niech zostanie w gronie zainteresowań własnych, ewentualnie kolorowych kolegów. Kurwa jak można być tak zjebanym żeby wrzucić coś takiego do neta. Bieda umysłowa myśląca że jest fajna. I żeby była jasność religia jak dupa każdy ma swoja.
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-07-19, 12:33
Mimo ze momentami smieszne to po kiego chuja jedzie tak po tym wszyskim? Jak nie chcial mogl sie nie chajtac, a jego baba powinna usznowac jego poglady albo odejsc. Aha no tak przeciez trzeba miec kolejny temat na kanal YT
Zgłoś
Avatar
cyrul 2014-07-22, 14:20
MocnyFull napisał/a:

grubas i ten drugi, obie fujary są tak nieśmieszni że nie rozumiem jak to sie znalazło. Poznałem ich kiedyś nad Wisłą w Warszawie, okazało się że faktycznie są zjebani.



MocnyFull szkoda że cię matka z kutasa nie zlizała tylko wsadziła na widelcu do pizdy.
Wypierdalaj świńskim truchtem!
Zgłoś
Avatar
rt4h 2014-07-22, 17:13
MocnyFull napisał/a:

grubas i ten drugi, obie fujary są tak nieśmieszni że nie rozumiem jak to sie znalazło. Poznałem ich kiedyś nad Wisłą w Warszawie, okazało się że faktycznie są zjebani.


Zapomniałeś dodać, że wtedy "grubas" miał wieczór kawalerski... Najpierw chwalisz ich za twórczość, ale potem trzeba obsmarować na forum.

Jeszcze to całe wyzywanie od ciot i pedałów, pisanie, że trzeba było spuścić wpierdol, a prawda jest taka, że w realu nawet nie podszedlibyście do nich... Ciekawe czy w ogóle ktoś z was powiedziałby im w twarz to, co tu piszecie

Co do odcinka- może trochę przesadzają i nie do końca się z nimi zgadzam, ale fajnie się ich słucha. Cieszę się, że ktoś w ogóle to wstawił, bo wśród hejterów znajdą się też normalne osoby, którym może się spodoba i obejrzą inne odcinki CZO, a wg mnie naprawdę warto.
Zgłoś
Avatar
P................e 2014-07-25, 1:55
MocnyFull napisał/a:

grubas i ten drugi, obie fujary są tak nieśmieszni że nie rozumiem jak to sie znalazło. Poznałem ich kiedyś nad Wisłą w Warszawie, okazało się że faktycznie są zjebani.



Pewnie Ci to już mówili ale jesteś kurwa sławny;
facebook.com/CzarneOwceShow/photos/a.427361637362767.1073741828.424485...
Zgłoś