18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Na innych portalach robi furore, więc pomyślałem że i sadystów zainteresuje bo koleś ma odpowiednie poczucie humoru a i gadka ciekawa, niczego sobie. Nauczyć się można co nie co także
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2012-01-17, 14:47
Teraz jest odwrotnie. Teraz dziewczyny są głupsze
Zgłoś
Avatar
M................f 2012-01-17, 14:48 6
@up

Gość opowiada ciekawostki bo chuj kogo obchodzi, że niejaki Wincent VonBrandenburg zaatakował wschodnią Flandrię w okresie wielkiego głodu w Sudanie.

Daje przykłady z francuskiej literatury, a obwieś który z francuskiego to tylko gałę umie opierdolić się wymądrza. STFU and wypierdalaj.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2012-01-17, 15:14 4
Powiem tyle, zamiast jebanych klanów, jakiś m jak menopauza czy innego gówna, śpiewania, tańczenia i lachy robienia powinni mu dać własny program, każdy by na tym dobrze wyszedł. Tak jak cejrowski poza wszystkim miał zajebiste to swoje "boso przez świat".
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-01-17, 15:53
i dlatego juz go nei ma..
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-01-17, 16:16
Z całym szacunkiem dla przewodników ale te ich historie przypominają mi pierdolenia na lekcjach mojej historycy, której to nie trawiłem... i chuj, miałem 3xdop w liceum...
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2012-01-17, 16:19
ale kurwa w nowym jorku dostał złotą nagrodę jakąś z najlepszy program podróżniczy, ktoś kto ma kawałek mózgu chętnie posłucha ,a nie jak typowe gimbusy internet tylko do oglądania gołych dup
Zgłoś
Avatar
Chispet 2012-01-17, 16:47
Dzięki, nie słyszałem o tym wcześniej, teraz obejrzałem wszystko co tylko było ;D
Zgłoś
Avatar
tony.soprano 2012-01-17, 17:41
youtube.com/user/surgepolonia
Zgłoś
Avatar
faja 2012-01-17, 18:56
żona kata - burdel mama>dobrze opowiada hehe>
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2012-01-17, 22:05 3
Opowiada ciekawie, ale pierdoli trochę farmazony i koloryzuje. Tak naprawdę to szary obywatel żenił się dopiero po 20 roku życia, a często koło 30, co miało związek z ciężką sytuacją materialną takiego szaraka. Wiek zawierania małżeństw: 12 lat dziewczynki i 14 chłopcy był raczej ustalony dla rodzin monarszych lub bardzo bogatych (jak większość przepisów, również dziś) - małżeństwo oznaczało sojusze i przywileje i tak naprawdę była to bardziej umowa polityczna/ekonomiczna między rodzicami takich dzieciaków, niż faktyczne małżeństwo. Ten wiek nie uprawniał do żadnych innych przywilejów czy obowiązków prawnych, a już na pewno nie była to średnia wieku zawierających wtedy małżeństwa.

Kolejna rzecz - dojrzałość płciowa wcale nie przychodziła szybciej niż dziś, a wręcz odwrotnie. Organizm człowieka poświęcał mnóstwo energii na walkę z pasożytami i innymi patogenami, przez co rozwijał się wolniej.

Generalnie, ciekawy z Jędrka gawędziarz, ale żadne to źródło rzetelnych informacji.
Zgłoś