18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
markop4321 2013-08-23, 1:47
Porządny materiał. PIWO.
Zgłoś
Avatar
Miecz 2013-08-23, 1:51
Nie będę odkrywczy - co za kretyni.
Zgłoś
Avatar
Fole 2013-08-23, 3:35
Nie zrozumiem kurwa, może dlatego że nie mam prawa jazdy przyznaję się ale kurwa po co blokować skoro i tak kawałek dalej muszą zjechać na jeden pas bo jest zwężenie które zrobi to za nich. Przecież za nimi dzieję się to czego chcą uniknąć, hamowanie i wpuszczanie innych przecież tego nie da się uniknąć jak się kogoś wpuszcza, ewentualnie można jeśli się stoi w korku zanim się ruszy zostawić trochę miejsca żeby mogło ich trochę wjechać. Za takie coś kierowcy powinni byś zgwałceni swoimi samochodami, ciężarówkami, busami w dupę.
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2013-08-23, 4:04
I dlatego zamiast zjebanej teorii w stylu 3000 pytań i chuj wie po co, powinien być test IQ i powinni określić dany próg ,,zdawalności", sporo by się rozwiązało.
Zgłoś
Avatar
Hasky128 2013-08-23, 8:19
Obowiązkowa matura z matematyki i elektryczny baton w dupe za zawiść i zazdrość - mój pomysł na naszą mentalność.
Zgłoś
Avatar
andrzejn1 2013-08-23, 8:22
@Fole

Tu bardziej chodzi o to, że jak przypuśćmy PAN_X stoi na prawym pasie i jest 50 za zwężeniem, to do zwężenia dojedzie jako 50 gdy lewy pas jest wolny. Gdyby lewy pas był również pełny, to ten PAN_X dojedzie do zwężenia jako 100. Ot taka mentalność Polaków. Jak nie pomyśleli wcześniej i nie zjechali na lewy pas, to za chuja nie wpuszczą nikogo przed siebie.
Zgłoś