18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Max Ibuprom 2012-10-08, 21:58 1
No poprostu debile! Ja już kurwa nie moe na ten internet patrzeć bo jak widze jak wygląda cwilizacja białego cżłowieka i jakie normy postępowania mają ldzuie w głowie to mi ręce opadają. Kurwa wkręci sobei taki głąb że ma racje i huj nei przemówisz, bo przecież jak zmieni zdanie to będzie słaby, nie bedzie samcem alfa kurwa... KRETYNI obudzcie się Prooooooooooooooooooooooosze
Zgłoś
Avatar
LoperPL 2012-10-08, 22:33 12
Ja już pogodziłem się z faktem że nie dożyję dnia kiedy to stado baranów nauczy się na czym to polega.
Zgłoś
Avatar
wiktor4024 2012-10-08, 23:24
Słuchajcie ja tego gościa uwielbiałem, do momentu kiedy nie miał programu ze strażą miejska i ściażkami rowerowymi, poszukajcie sobie komedia i idiotyzm.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-09, 3:48 1
wiktor4024,
Dworak jest w miarę w porządku. A że zrobił nagonkę na rowerzystów? Bardzo kurwa dobrze.
Mi nie o to chodzi, że mam pretensje do każdego, kto wybiera ten środek lokomocji. Po prostu wymagam od każdego, kierowcy samochodów, motocyklistów, pieszych i właśnie rowerzystów, aby znał przepisy i ich przestrzegał.
Kiedy widzę na wąskim chodniku przeciskającego się między pieszymi rowerzystę, to mnie krew zalewa. Raz wyszedłem z telewizorem ze sklepu i mało brakowało, a taki skurwysyn by mnie potrącił. Kto by mi później oddał za telewizor? I nie pierdol, że on.
Kiedyś szmata wjechała w mój prawidłowo zaparkowany na chodniku samochód, porysowała mi bok i stłukła lampę. Działo się to na moich oczach, podbiegłem, a ona jak mnie tylko zobaczyła, ruszyła w długą i tyle ją widziałem. Sprawa zgłoszona na policję nic nie dała.
Rowerzyści są bezkarni. Jeżdżą jak chcą. Niech się kurwa nauczą przepisów, skoro wybierają ten środek lokomocji. Już nie wspomnę o tym, ile razy musiałem ostro hamować, bo jakiś imbecyl miał manierę przejechania na rowerze przez przejście, którego otoczenie jest praktycznie niewidoczne i każdego pieszego widać dopiero wtedy, gdy zbliży się na metr do jezdni.

Co do jazdy na zamek błyskawiczny, wydaje mi się, że od czasu emisji tych programów (bo na jednym się nie skończyło) trochę się w Krakowie poprawiło. Już dawno nikt mnie nie blokował (np przy dojeździe Armii Krajowej do ronda Ofiar Katynia), wpuszczają mnie... Oczywiście, trafią się chuje, które wpuścić nie chcą, ale niekoniecznie tak rzadko. Oczywiście, wielu ludzi ustawia się od razu na pasie, który ma kontynuację, chociaż kolejka jest kilka razy dłuższa. Ich prawo, skoro chcą stać.
Niemniej jednak w wielu miastach to straszliwie kuleje. Może dlatego tak nie narzekam na Kraków pod tym względem, że gdzie indziej potrafi być o wiele gorzej.
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2012-10-09, 12:13
Gdyby nie tiry blokujące kończący się pas to chołota by sie pierdalała na chama i gówno byłoby z zamka błyskawicznego. Tak to w Polsce jest, że pas kończący sie ma zawsze lepsze tempo poruszania się , a na drugim pasie stoją frajerzy. Nic tego nie zmieni, bo takie mamy podejście.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-10-09, 14:01
E tam, jebać system! Jak się da to blokować 3 pasy ruchu!
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-09, 16:23 1
omgłomatkobosko napisał/a:

Gdyby nie tiry blokujące kończący się pas to chołota by sie pierdalała na chama i gówno byłoby z zamka błyskawicznego.



Czy aby na pewno dobrze pojmujesz ideę zamka błyskawicznego?
Zgłoś
Avatar
kurabezkosci 2012-10-09, 18:15
przeciez jestesmy w Polsce ..czemu sie dziwic?
Zgłoś
Avatar
lukas02 2012-10-09, 18:40 4
5:24 --> juhu.... hamuj hamuj!
Zgłoś
Avatar
dziarski 2012-10-09, 18:42 2
powinni wynająć grupę 10 koksiarskich dresiarzy, którzy każdemu spuszczają wpierdol za taką jazdę i by był podwójny pożytek, nauczka dla chujowych kierowców i wykorzystanie ludzkiego potencjału
Zgłoś
Avatar
Reod 2012-10-09, 18:57 2
W ramach źle pojętej sprawiedliwości ci, co wjeżdżają na lewy pas, trzymają się swojego "sąsiada z prawej", żeby nie było "nie fair" wobec tych którzy stoją na tamtym pasie. A ci, którzy pojadą prawidłowo są blokowani, bo "pewnie, ja tyle czekam a ten od razu pojedzie." A jakby wszyscy jechali tak jak trzeba to czas oczekiwania by się wyrównał i problem z głowy. Eeehh.. dobrze, że u mnie na wsi nie ma takich problemów, bo gdzie tu znaleźć tyle pasów ; o
Zgłoś
Avatar
pauauek 2012-10-09, 18:58
Nie bo Ci kierowcy TIRów mają się wpierdolić, tym co nie ustępuja im wjazdu na prawy pas zajebista logika (2:56, jakie ma zanczenie czy podjedzie to 200 metrów dalej?)
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2012-10-09, 19:13 2
O kierowcach tzw. tirów wyrobiłem sobie zdanie już dawno temu. W większości to banda chuja i tyle. Na wąskiej drodze trzeba zazwyczaj zjeżdzać na pobocze wymijając się z tirem, bo kutasowi który nim kieruje wydaje się, że jak jego pojazd ma 13 metrów długości to mu wszystko wolno.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-09, 19:21
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie