18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Mar0 2012-07-09, 22:09 19
Żryj gówno i wypad na kwejka z tym syfem.
Zgłoś
Avatar
Zizu Ziomek 2012-07-09, 22:10 68
Zamiast grubasem, będzie 2 szczupłymi kobietami?
Zgłoś
Avatar
sdfgs 2012-07-09, 22:19 3
Klonowanie osiągnęło kolejny poziom - w obu przypadkach są dwie, tylko, że ta na górze zjadła tą drugą
Zgłoś
Avatar
F................m 2012-07-09, 22:35
Co to ma być?
Zgłoś
Avatar
backtoreality 2012-07-10, 0:04 2
true story!

facet to nie sikorka żeby słoninę wpierdalać
Zgłoś
Avatar
p................n 2012-07-10, 12:14
Dla mnie to jest zagadka: dzieci w pewnym wieku mają problem z jedzeniem. Jeśli nie wszystkie, to większość. Czy nie daje to ludziom do myślenia? Przecież to oznacza, że z jedzeniem jest coś nie tak, a nie z dziećmi. Może jakby się jeden chuj z drugą pizdą jebnęli w łeb i postarali się kupić lepsze jakościowo jedzenie, jeśli nie dla siebie, to przynajmniej dla dziecka, żeby normalnie jadło?
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-07-10, 17:25 4
backtoreality napisał/a:

true story!

facet to nie sikorka żeby słoninę wpierdalać



Ale też nie pies, że na kości poleci..
Zgłoś
Avatar
Frank Drebin 2012-07-11, 0:50
Jedzenie nie powoduje otyłości robi to brak aktywności, kiedyś dzieciaki bawiły się całe dnie na boiskach, podwórkach itd. a teraz era internetu robi swoje
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-07-11, 2:57 3
@pin - co ty pierdolisz.. Przykład po moim młodszym rodzeństwie: kotlet z piersi kurczaka - be. Ale do mcdonalds pójdzie i czikena zje. Kiełbase z grila zje. Smażonej (takiej samej) czy gotowanej, czy nawet tak o w plasterkach - nie zje. Kalafior z bułką tartą - zje. Zupy kalafiorowej nie zje. Pomidory? Nie zje. Keczup? Owszem, nawet w nadmiarze.

Nie, to nie jest kwestia jakości, bo o tym dzieci nie mają bladego pojęcia. To jest kwestia niewiedzy. Dzieci przeważnie nie lubią cebuli, weź daj do zupy cebulę w kostce - nie zje. Weź tą cebule przepuść przez jakiś wyciskacz, co by jej nie było widać - zje. Bo nie będzie świadome tego że je własnie cebulę.

Mam 2 siostry, obie średnio co kolwiek jedzą. Jedna jest tak chuda, że przeważnie jak chcę jej dojebać, to mówię żeby poszła zrobić sobie kromkę, bo blado wygląda. Druga z kolei, ma nieco więcej ciała, niż mieć powinna.

Kwestia genów? Nie, u mnie w rodzinie wszyscy są szczupli. Kwestia diety? Nie, obie na prawdę niewiele jedzą. Więc kwestia czego? Więc jest to kwestia trybu życia. Jedna, ta chudsza, praktycznie nie przybywa w domu, z tego co mi mówi mama. Ciągle gdzieś biega, to siatkówka, to ręczna. Druga? Siedzi w domu i napierdala na fejsie/nk, i mało kiedy jest na wf'ie, a o uczestniczeniu to już nawet nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
PiotrVonFenris 2012-07-11, 8:12
@Nabs True Story Bro
Zgłoś
Avatar
Galu87 2012-07-11, 9:02
Rozmnożenie przez podział podłużny
Zgłoś
Avatar
backtoreality 2012-07-16, 4:38
Frank Drebin napisał/a:

Jedzenie nie powoduje otyłości robi to brak aktywności, kiedyś dzieciaki bawiły się całe dnie na boiskach, podwórkach itd. a teraz era internetu robi swoje



grube dzieci nie mają czasu na aktywność bo ciągle wpierdalają słodycze i bigmaki
Zgłoś