18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
Gossow 2012-08-09, 14:12 3
Zaraz się zacznie: "jaranie się japonią to pedalstwo"
Zgłoś
Avatar
Zieelo 2012-08-09, 14:12 29
"Faaak biczyyyz"
Zgłoś
Avatar
Sothoth 2012-08-09, 14:17 43
Gossow napisał/a:

Zaraz się zacznie: "jaranie się japonią to pedalstwo"



Ale to przecież prawda.
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2012-08-09, 14:20 1
Przypomina mi to odcinek kiepskich, w którym ferdas, w audycji radiowej w swojej stacji ŁanTuSri rfm, podaje przepis na herbatę i wsadza Boczkowi do mordy torebkę z herbą, po czym zalewa ją wrzątkiem... Hoohoo XD
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-08-09, 14:22 1
Zabijam Palcem napisał/a:

FUUUUUUCK BITCHES!



On na końcu czyta "Fast business"
Zgłoś
Avatar
fakeit 2012-08-09, 14:25 10
Sothoth napisał/a:



Ale to przecież prawda.



spróbowałbyś powiedzieć to samurajom.. pocieli by cię na tyle części, że byś się zesrał
o ile miałbyś jeszcze czym
Zgłoś
Avatar
Morgotus 2012-08-09, 14:26 1
pozytywna reklama,moze dzieciaki zamiast wciagac jebanych dopalaczy beda walic zupki^^
Zgłoś
Avatar
kam15 2012-08-09, 14:27 2
Student - Level:expert
Zgłoś
Avatar
Sothoth 2012-08-09, 14:33 9
@fakeit
rzeczywiscie, dzisiejsza Japonia ma wiele wspolnego z samurajami. Ten gosciu na filmiku tez pewnie jest samurajem
Zgłoś
Avatar
Introus 2012-08-09, 14:44 2
Japonia to, Japonia tamto, a na filmiku Chiny. Ale spoko.
Zgłoś
Avatar
fakeit 2012-08-09, 14:52 9
Sothoth napisał/a:

@fakeit
rzeczywiscie, dzisiejsza Japonia ma wiele wspolnego z samurajami. Ten gosciu na filmiku tez pewnie jest samurajem


jeśli ktoś mówi "Jaranie się Japonią to pedalstwo" to ma raczej na myśli całą kulturę tego kraju- historie, zabytki, a także krajobrazy, a nie tylko chujowe anime. I tu wychodzi ograniczenie umysłowe takich osób jak ty, czy też kolegi wyżej.
Zgłoś
Avatar
HotSzot 2012-08-09, 15:05
Ja wam przetlumacze jak nie zalapaliscie, bo za szybko mowil:
"Kupcie chinska zupke, kupcie, kupcie. Chinska zupka w Japonii rzadzi. Niech zapierdalaja robic chinskie zupki skosne pizdy, Japonia rzadzi, Japonia to my. Koooooooooooochaj sie z kobietami". Taki wlasnie jest tekst tej reklamy w przetlumaczeniu na polski. Mnie nie pytajcie, ja tylko tlumacze.
Zgłoś
Avatar
Sothoth 2012-08-09, 15:08
@fakeit
Odpisze Tobie, chociaz nie zwyklem dyskutowac z ludzmi, ktorzy stosuja wycieczki personalne zamiast argumetnow.
zobacz do czago ta Japonia doszla ze swoimi zabytkami, kultura itp. Masz przyklad na filmiku powyzej. Kazdy kraj ma swoje zabytki, historie, kulture, ale malo ktorym krajem ludzie sie jaraja tak jak Japonia. I malo czym sie jaraja poza teleturniejami, anime itp. wniosek zostal juz przedstawiony powyzej.
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2012-08-09, 15:21
ScrappyCoco napisał/a:

Przypomina mi to odcinek kiepskich, w którym ferdas, w audycji radiowej w swojej stacji ŁanTuSri rfm, podaje przepis na herbatę i wsadza Boczkowi do mordy torebkę z herbą, po czym zalewa ją wrzątkiem... Hoohoo XD


Trenuj pamięć, bo on wtedy kawę robił.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie