18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
c................s 2024-05-16, 23:32 15
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2024-05-16, 23:33 7
kurwa jak mozna to wstawiac do siec?
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2024-05-16, 23:33 5
Te koślawe nogi wyglądają tak, jakby zaraz miały się zapaść do środka.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-05-16, 23:37 1
Aaaa to jest ta fagata z Konina? Ale to brzydkie!
Zgłoś
Avatar
Seligos 2024-05-17, 0:00 10
Ja na prawdę rozumiem że body positive i że kto co lubi, są dewianci na świecie, że piękno i brzydota jest dosyć płynnym pojęciem no ale do ciężkiej kurwy to zachodzi o bunt przeciwko ludzkości. A potem wielkie zdziwienie że jest coraz więcej dziwactw spod tęczowej flagi kiedy chłopy widzą takie rozpasane .... cokolwiek to jest, i wolą ruchać drzewa, kozy czy jakąkolwiek inną dziurę niż zapakować jak nam ewolucja przykazała w kobietę. Najzabawniejsze jest to że ona pewnie oczekuje aby jej partner był przynajmniej na poziomie Tonego Starka.
Zgłoś
Avatar
jarzyna 2024-05-17, 0:12 4
To jest za mocny materiał. Prosze o przeniesienie do dzału Hard
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-05-17, 0:12 1
Seligos napisał/a:

Ja na prawdę rozumiem że body positive i że kto co lubi, są dewianci na świecie, że piękno i brzydota jest dosyć płynnym pojęciem no ale do ciężkiej kurwy to zachodzi o bunt przeciwko ludzkości. A potem wielkie zdziwienie że jest coraz więcej dziwactw spod tęczowej flagi kiedy chłopy widzą takie rozpasane .... cokolwiek to jest, i wolą ruchać drzewa, kozy czy jakąkolwiek inną dziurę niż zapakować jak nam ewolucja przykazała w kobietę. Najzabawniejsze jest to że ona pewnie oczekuje aby jej partner był przynajmniej na poziomie Tonego Starka.



To coś to nie jest żadna ona. Małpy opasłej jak świnia nie wolno nazywać kobietą.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-05-17, 0:17 2
Jaa p.i.e.r.d.o.l.ę !!!!!
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2024-05-17, 0:20 4
Pierdolicie, że wieloryb. Od kostki w dół całkiem szczupła.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-05-17, 1:13 2
Ja pierdole fuj w chuj
Zgłoś
Avatar
Fx12 2024-05-17, 2:03 2
Tutaj powinien być mandat za przeładowany pojazd
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-05-17, 2:21 2
Seligos napisał/a:

Ja na prawdę rozumiem że body positive i że kto co lubi, są dewianci na świecie, że piękno i brzydota jest dosyć płynnym pojęciem no ale do ciężkiej kurwy to zachodzi o bunt przeciwko ludzkości. A potem wielkie zdziwienie że jest coraz więcej dziwactw spod tęczowej flagi kiedy chłopy widzą takie rozpasane .... cokolwiek to jest, i wolą ruchać drzewa, kozy czy jakąkolwiek inną dziurę niż zapakować jak nam ewolucja przykazała w kobietę. Najzabawniejsze jest to że ona pewnie oczekuje aby jej partner był przynajmniej na poziomie Tonego Starka.



..do takiego poziomu doprowadziło słowo-trucizna dla spuścizny Ludzkości-słowo-terror"TOLERANCJA"!😡😡😡To pojęcie wybornie zasila wszelkie dewiacje ,zmusza do ich znoszenia i zabrania reagowania na nie,we właściwy sposób ...😡

Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-17, 2:35 1
Caanonierka napisał/a:

..do takiego poziomu doprowadziło słowo-trucizna dla spuścizny Ludzkości-słowo-terror"TOLERANCJA"!😡😡😡To pojęcie wybornie zasila wszelkie dewiacje ,zmusza do ich znoszenia i zabrania reagowania na nie,we właściwy sposób ...😡



No chciuałbym się pieknie zgodzic z panienką....ale coś czuje że panienka jest dobrze porobiona...

Ja 6 piwek, a panienka ?
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-05-17, 2:45 3
psotny_fiutek napisał/a:

No chciuałbym się pieknie zgodzic z panienką....ale coś czuje że panienka jest dobrze porobiona...
Ja 6 piwek, a panienka ?



Ale ja się w takie dziecinady jak zawody na ilość piw czy inne rankingi-nie bawię..😌😌😌

Amasimar napisał/a:

Jedzie omówić co będą wrzucać w tym tygodniu.



Chyba do gara..wrzucać!🤣🤣🤣
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie