18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pochlałeś w piątek i lejce zostawione w domu a tu jeb, szczęście po chuju jak nie uważałeś



3 maja w Shaoyang 22 latek wracając z pracy do domu został uderzony kawałkiem szkła oderwanym z budynku poprzez silny wiatr.
opis po angielsku poniżej
ukryta treść
A 22-year-old man was struck by a piece of falling glass which left him in a coma on May 3 in Shaoyang city, central China’s Hunan Province.Surveillance footage shows the victim, surnamed Zhu, riding his bicycle home. As he passes by a residential building, a piece of glass fell from a window broken by strong winds, and knocked him unconscious. Local residents immediately came to the scene to help and called the emergency services.
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2017-05-13, 9:00 2
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na milion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego. Jednak magowie obliczyli, że szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć." T. Pratchett
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2017-05-13, 11:27
"Jedź do domu rowerem" mówili... "Jazda rowerem jest dobra dla zdrowia" mówili...
Zgłoś
Avatar
JohnMadafaka 2017-05-13, 11:58
@Dinaeel "To była szansa jedna na milion. I kto może wiedzieć, czy gdzie indziej, w jednym z milionów możliwych wszechświatów, nie przyniosłaby sukcesu? Bogowie naprawdę lubią takie rzeczy. Ale Los, który potrafi zmieniać nawet wyroki bogów, miał dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć głosów" T. Pratchett

Zabrakło jednego do centralnego jebnięcia
Zgłoś
Avatar
garota 2017-05-13, 15:04
Szklana pułapka to jednak zajebisty film.
Zgłoś
Avatar
Matmer 2017-05-13, 16:05
W Chinach jak widać parasole mają mocniejsze od szyb, pod koniec filmu widać że świadkowie się zabezpieczali parasolami.
Zgłoś
Avatar
dondido 2017-05-13, 16:10 1
Jak się ma pecha, to idzie palec w dupie złamać
Zgłoś
Avatar
Perskoss 2017-05-13, 16:12
zapomniał kasku
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-05-13, 17:13
Czy wam też ktoś przejmuje kontrolę na kursorem pomiędzy 9 a 20 sekundą filmu?
Zgłoś
Avatar
Mutarito 2017-05-13, 18:39
Kara za jazdę po chodniku
Zgłoś
Avatar
Rinko 2017-05-13, 20:05
Oszukać przeznaczenie 2
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-05-13, 22:16
W polandii straciłby też rower, portfel, telefon i buty.
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2017-05-14, 0:21
O kurde w Chinach ktoś mu przyszedł z pomocą, nie przyzwyczaiłem się do tego
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2017-05-14, 10:33 1
Dokładnie 2 lata temu pewien weekend mnie pochłonął,przyjechali kumple z zagrabanicy to trzeba było pochlać.nic dodać nic ująć 2 dni wycięte z życia..w niedziele trzeba wypocić cale spożyte gowno wiec wybrałem się z kumplen na rower....wypocić skrócić!wyszło tak,że najebaliśmy sie znowu jeżdżąc po całym mieście i okolicach.Ostatni przystanek był w parku przy szpitalu,dopiliśmy browara(chyba z 6ego) wyjeżdżamy z tego parku,nie wiem co mi odjebało zacząłem podbijać przednie koło i tak kurwa niefortunnie trafiłem na nasza klasyczną dziurę...jak wyjebałem łbem o glebe,zegarek na ręku rozjebany.Jego części(szybka) rozcięły mi rękę przeokrutnie a na biodrze wyrósłmi w ciągu godziny taki kurwa krwiak(połowa przeciętnej ludzkiej głowy).. i do czego dążę-a to wszystko 5m od głównej bramy do szpitala więc daleko nie miałem ręki mi nie zszyli mówiąc,że najpierw muszą się zająć jedna rzeczą(nokurwajapierdole)suma sumarum 3 dni w szpitalu.Co pare godzin nacinanie krwiaka i jego tak zwana ewakuacja-bolesne w chuj+miesiąc biegania do chirurga w celu oczyszczania rany i kontroli.Sadole do czego dążę?-po pijaku nie prowadźcie nic co ma koła prócz wózka sklepowego wypelnionego browarami.Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2017-05-14, 23:40
I to jst dobry przykład. Możecie się śmiać z naszych przepisów, nakazów, inspekcji, ale nam przynajmniej kurwa bruk na łeb nie spada czy inne gówno, a jak już ma spadać, to jest oznaczone, zabezpieczone. Tak, są wyjątki, ale kurwa w chinach to zginąć można na wszystko chyba.
Zgłoś