18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
DiesIrae 2013-06-04, 18:09
Tak się ich przyjmuje
Zgłoś
Avatar
TurboGrzesznik 2013-06-04, 18:21 4
@up

zgiń razem z tymi szmatami z filmiku.

Co do świadków jehowy, jeszcze kiedyś będziecie trzymali kciuki, że to tylko jehowe do drzwi pukaja, albo na ulicy się do ciebie zbliżają... bez okrzyku allah (chuj) akbar (jasne).

ps. nie srajcie z tym allah akbarem, bo to znaczy "allah jest najwyzszy", sami liżecie dupe kozojebcom, nadużywając tych słów. Powinny być zakazane, rózgą karane.
Zgłoś
Avatar
three_jr 2013-06-04, 19:00
od lat nie było u mnie jehowych
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-06-04, 19:26 1
a tak na serio to grzecznie mówisz im dzieńdobry cwelu spedalony
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-06-04, 21:24
Piana za Montane a szczoch za kocią wiare,.
Zgłoś
Avatar
Esia 2013-06-04, 21:36
@XtravaganZa fejk jak skurwysyn, tak Strażnica nie wygląda
Zgłoś
Avatar
Drobny 2013-06-04, 21:39
Sceneria jak w GTA:VC
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-06-04, 21:52 1
zasznurowane_usta napisał/a:

Musielibyście poznać tych ludzi. Są kulturalni i mądrzy. Brak wulgarności, nachalności.


Znam osobiście 5 osób, które są świadkami jehowy i mam już o nich wyrobione zdanie(negatywne) tylko jeden koleś jest spoko nie jest aspołeczny jak reszta, można z nim pogadać, napić się, z tym, że on nie chodzi po mieszkaniach i nie chodzi na spotkania, jest świadkiem tylko dlatego ponieważ jego rodzice nimi są.
Co do wulgarności temu normalnemu zdarza się czasami przekląć itd
Co do kulturalności i "mądrości" ja pierdole załamka oprócz tego jednego który trzyma poziom i w nauce i zachowaniu wobec innych, to reszta masakra poza samym sobą nie lubią nikogo Oceny załamka, jeden koleś zachowanie w liceum wobec nauczycieli na poziomie patologicznego gimnazjum. Wszystkich nienawidzą. A z nachalnością dojebałeś do pieca najwyraźniej nigdy żadnego nie spotkałeś/żaden nie zapukał do twoich drzwi

Cytat:

Nie oskubują ludzi z pieniędzy

A kto wg ciebie oprócz rządu i złodziei oskubuje ludzi z pieniędzy, kościół?

Cytat:

nie uważają członków tej wiary za ciemnotę w . przeciwieństwie do szanownego kościoła i jebanych księży


ja pierdole. ogólnie nie zrozumiałem o co ci chodzi w tym zdaniu... chyba sam jesteś członkiem sekty świadków jehowy. -.-

Cytat:

Nie ma przypadków jeżdżenia po pijaki i powodowania wypadków, pedofilii itd. Tyle ode mnie

\
Przypadki chodzą po ludziach, a nie wiemy o nich ponieważ nie zostały udokumentowane I ogólnie większość to przypadki ustawione.
Zawsze są jakieś przypadki ty nie powinieneś mówić, że wszyscy księża są pedofilami, a ja nie powinienem oceniać wszystkich świadków jehowy negatywnie na podstawie paru osób.
Natomiast obrazek dotyczy tego jak jehowcy łażą po mieszkaniach (i uwierz mi są nachalni ) a ty zacząłeś pisać jacy to mili ludzie -.-
Zgłoś
Avatar
voloito 2013-06-04, 22:33 1
^
Od kiedy jehowi to sekta ^.-...
Macie takie male mozdzki, gowno o nich wiecie a tworzycie historie na ich temat, ze az zal mi tego czytać.
Nie przyjmujecie ich do domu z tego powodu ze zagna wasza marna zaklamana religie na kazdym kroku.

Nie nie jestem jehowym.
Zgłoś
Avatar
C................1 2013-06-04, 22:52
Walicie smuty że pieką suty. Religia oparta na biblii tak jak większość religii gdzie nie należy mordować wszystkich w około więc nie ma co się spinać. Chcecie sobie ich bronić atakować to wasza sprawa ale chyba nie od tego jest to forum tylko ewentualnie od tego żeby się z nich pośmiać (jak i z każdej innej religii która nie wadzi ludziom). Jak ktoś uważa że wadzi to za dużo się nasłuchał propagandy kościoła który przecież ma monopol na religię w Polsce i generuje bardzo uroczy obraz konkurencji.

Napierdalać możecie na szmatogłowych bo gnój robią na świecie.

Za gifa piwko
Zgłoś
Avatar
daf098 2013-06-04, 22:55
@Samudaripen_Porajmos masz 74 lata więc masz prawo bzdury opowiadać
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-06-05, 1:14 1
Wole jehowcow od katolikow jak juz mam byc szczery. Ogolnie o wiele zdrowsza moralnie organizacja niz watykan.
O czym wiekszosc zapomina, jest fakt, iz wedlug tego co tam sobie ubzdurali jehowi zydzi sa zjebani krotko mowiac, nie bede wchodzil w szczegoly. Z tego powodu sa szalenie wrecz niepopularni. Dopowiedzcie sobie reszte.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-06-05, 19:23
Rottensparrow, stalowyszczur, voloito,
Jehowiec DETECTED skurwysyny.
Zgłoś
Avatar
TurboGrzesznik 2013-06-05, 20:13
@up
a chuja, pomyliłeś się pedale. To ja byłem wychowany na jehowego.

Co prawda kompletnie się odciąłem od WSZYSTKICH kurwa religii... to nie zmienia to faktu że masz kompletnie zjebaną intuicję. Jestem pewny, że na twoim miejscu bym MNIE wykrył
Zgłoś
Avatar
zasznurowane_usta 2013-06-05, 20:27 1
Samudaripen_Porajmos napisał/a:


Znam osobiście 5 osób, które są świadkami jehowy i mam już o nich wyrobione zdanie(negatywne) tylko jeden koleś jest spoko nie jest aspołeczny jak reszta, można z nim pogadać, napić się, z tym, że on nie chodzi po mieszkaniach i nie chodzi na spotkania, jest świadkiem tylko dlatego ponieważ jego rodzice nimi są.
Co do wulgarności temu normalnemu zdarza się czasami przekląć itd
Co do kulturalności i "mądrości" ja pierdole załamka oprócz tego jednego który trzyma poziom i w nauce i zachowaniu wobec innych, to reszta masakra poza samym sobą nie lubią nikogo Oceny załamka, jeden koleś zachowanie w liceum wobec nauczycieli na poziomie patologicznego gimnazjum. Wszystkich nienawidzą. A z nachalnością dojebałeś do pieca najwyraźniej nigdy żadnego nie spotkałeś/żaden nie zapukał do twoich drzwi

A kto wg ciebie oprócz rządu i złodziei oskubuje ludzi z pieniędzy, kościół?

ja pierdole. ogólnie nie zrozumiałem o co ci chodzi w tym zdaniu... chyba sam jesteś członkiem sekty świadków jehowy. -.-

\
Przypadki chodzą po ludziach, a nie wiemy o nich ponieważ nie zostały udokumentowane I ogólnie większość to przypadki ustawione.
Zawsze są jakieś przypadki ty nie powinieneś mówić, że wszyscy księża są pedofilami, a ja nie powinienem oceniać wszystkich świadków jehowy negatywnie na podstawie paru osób.
Natomiast obrazek dotyczy tego jak jehowcy łażą po mieszkaniach (i uwierz mi są nachalni ) a ty zacząłeś pisać jacy to mili ludzie -.-



Mylisz się mój drogi i to grubo. Jednostek to sobie możesz szukać. Powodzenia. Mówiłem akurat tutaj o osobach dorosłych (nie nie po 8nastce jak Ty) a nie o młodzikach. Osobiście zostałem wychowany na jednego z nich a jednak tak jak jeden pan tutaj odciąłem się. Wierzę w Boga ale nie ufam żadnej religii. Po prostu. Poznałem wiele osób stamtąd i uwierz mi na słowo że są naprawdę dobrymi ludźmi. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć filozofie. Jeśli chcesz się wypowiadać na ich temat to najpierw zagłęb się w temat a później dokonuj idiotycznych porównań i udzielaj się w jakiejkolwiek kwestii. Nachalni ? Wystarczy kulturalnie odmówić. Coś w stylu "nie dziękuję, nie jestem zainteresowany i raczej nie będę a jeśli coś się zmieni to sam się odezwę" i po kłopocie. Ale jak mógłbyś wpaść na taki pomysł skoro pewnie chowasz się pod pierzyną słysząc pukanie do drzwi. Pozdrawiam hipokrytę i radzę poszerzyć swój horyzont
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie