18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
K................t 2016-02-24, 9:27 13
Pojadę klasykiem

Zgłoś
Avatar
Nihilista 2016-02-24, 10:21 6
Dzisiaj napisał/a:



Wyrwał dupe... pewnie tak, najprawdopodobniej na tekst w stylu "chcesz sie ruchac?"

koles wietrzy swoją pizde na srodkowym pasie, ani nie zapierdala ani nie jedzie jak tetryk... no debil poprostu debil.

Mam mu zazdroscic? czego? szczypania podczas oddawania moczu? Sorry ale nie kreca mnie takie panny

Boli Cie dupsko, ze pokraz kolejny mamy dowoz na niedojebanie mozgowe moto-cipki? Na nauke jazdy plastikiem jest dla mnei za pozno... no tak... moze na wyscig na Isle of Man sie nie zalapie ale jak trzeba to sobie poradze - poprostu ten srodek transportu mnie nie rajcuje - za duzo debili na drogach (w szczegolnosci na 2 kolkach)

Na starosc zostana mi wspomnienia, dobre... a nawet bardzo dobre. Wiec sie nie martw a internet jest od tego by wyrazic swoja opinie - raz na jakis czas powinienes usluchac starszego i jak ten Ci mowi, ze jestes debilem to powinienes zamiast pierdolic glupoty - zmienic cos w swoim zyciu.


Co Ty facet pierdolisz? Po pierwsze wytrzeźwiej, zanim zaczniesz się wymądrzać. Po drugie: "koles wietrzy swoją pizde na srodkowym pasie, ani nie zapierdala ani nie jedzie jak tetryk... no debil poprostu debil". Co ty bredzisz? Jedzie normalnie i bezpiecznie, tym bardziej, że nie założył kasku i w szybszej jeździe przeszkadzałyby mu łzy, a dziewczyna, spotkana pewnie przypadkowo, nie ma ciuchów - z tego powodu dla ciebie to debil? Mało, to dowód na "niedojebanie mózgowe moto-cipki"? Jeszcze uważasz się za starszego, bo masz 2 lata więcej na koncie? To nie zawody z młodszym bratem na podwieczorku u babci. Jakżeś się uchował, prostaku? Jeszcze cię nikt nie zjadł w internecie? Za bredzenie takiego kalibru już dawno powinieneś zostać sprowadzony do parteru.
Szkoda mojego czasu na człowieka twojego pokroju, kończę tą gadkę, na marginesie dodam - tak, jest za późno na naukę jazdy na plastiku dla ciebie. Poradzisz sobie przez 1000km po czym zginiesz marnie z powodu braku wyrobionych odruchów - na sprzęcie powyżej 100KM wystarczy spóźnienie o ułamek sekundy i giniesz. I tu narodził się genialny plan - kup "ścigacza", zamontuj kamerkę i udowodnij, że sobie radzisz. Sprawisz mi tym wielką frajdę.
Kurwa, nie wierzę, że na prostaka tyle czasu zmarnowałem.
Zgłoś
Avatar
marvineq 2016-02-24, 10:54 3

Wiezie dupę na jebanie a Wy pedały jadem plujecie. Pojebało Was do reszty...
Argumenty że dziwka, że syf, że to i tamto. Kto Was kurwa spłodził? Dwóch ojców? Znajdujecie na wstępie negatywne argumenty by tylko poczuć się lepiej, że tak nie macie.... Durny pesymistyczny naród.

Gościu złapał babę z ładną figurą i brawa mu za to.

A wy spedalone lamusy morda w kubeł.
Zgłoś
Avatar
Yaleo 2016-02-24, 18:18
@up Mnie by nie jarało, by moja panna pokazywała dupsko całemu światu, sorry.
Zgłoś
Avatar
Igorekpl 2016-02-24, 19:02
Eagels - hotel california patałachy
Zgłoś
Avatar
Titelitury 2016-02-24, 20:36
Nihilista napisał/a:


Uu, jakie wielkie słowa z ust małego człowieczka! Przepraszam, a gdzie tu widać przykład "niedojebania mózgowego motocyklistów"? Wyrwał dupę (może Twoją?) i wiezie do domu na zabawę, masz z tym jakiś problem? Ciepły jesteś czy co? Dał jej kask i bardzo słusznie, skoro dziewczyna wzięła się z przypadku i nie ma ciuchów, kask da jej jakieś poczucie bezpieczeństwa, a on nie zapomni o plecaku i nie rozpędzi się powyżej stówy, bo łzy będą za bardzo wkurwiać. Zachowanie prawidłowe, widać, że gość wie co robi.
Jeśli chodzi o dupę.. Cóż, jest wiele takich, które nadają się tylko do ruchania, powinieneś coś o tym wiedzieć. Co w tym kurwa złego? Za to na naukę jazdy plastikiem jest już dla Ciebie dziadygo za późno, pozostaje Ci pierdolenie głupot w internecie i skrzywienie ryja na starość od grymasu zazdrości.
Nawet mi Ciebie nie szkoda.



A mnie go nawet szkoda, może po prostu jakiś motocyklista go molestował jak był mały i ma teraz uraz do wszystkich.
Zgłoś