18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
i................n 2016-02-23, 20:31 18
ważne że dał jej kask na pusty łeb
Zgłoś
Avatar
Kaczorowy 2016-02-23, 20:33 2
@up Bo przepisy trzeba respektowac !
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2016-02-23, 20:43 7
esencja mototyklistow - czy na scigaczach czy na crossach ten sam chuj - niedojebanie mozgowe
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2016-02-23, 20:55 6
ona wietrzy dupę, kierowca - pizdę
ból dupy motopizdeczek za 3...2...1...
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2016-02-23, 21:45 1
nerki się nie przydadzą jak w coś przywalą. A tak bez problemu z cebulką na oleju.
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2016-02-24, 0:11
Narządy osób po wypadkach motocyklowych rzadko nadają się do przeszczepu...
Zgłoś
Avatar
tnt999 2016-02-24, 1:00 12
oj tam, zwykly bol dupy bo wiecie co on potem z nia robil hehe zazdrosniki wstretne
Zgłoś
Avatar
aduss122 2016-02-24, 1:01
Piwo za opis !
Zgłoś
Avatar
antek025 2016-02-24, 1:03
Z jakiej piosenki pochodzi przewijający się w tle riff gitarowy? Kojarzy mi się ze scorpionsami lub aerosmith(zwłaszcza dream on ale to chyba nie to) ale nie mogę sobie przypomieć konktetnie z jakiej to pioenki Ktoś to kojarzy?
Zgłoś
Avatar
zonk1234 2016-02-24, 1:07 2
@up Hotel California - Eagles
Zgłoś
Avatar
niwler 2016-02-24, 1:16
Od razu powiem że na końcu nie ma kraksy. cycków też nie.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2016-02-24, 1:38 38
Dzisiaj napisał/a:

esencja mototyklistow - czy na scigaczach czy na crossach ten sam chuj - niedojebanie mozgowe


Uu, jakie wielkie słowa z ust małego człowieczka! Przepraszam, a gdzie tu widać przykład "niedojebania mózgowego motocyklistów"? Wyrwał dupę (może Twoją?) i wiezie do domu na zabawę, masz z tym jakiś problem? Ciepły jesteś czy co? Dał jej kask i bardzo słusznie, skoro dziewczyna wzięła się z przypadku i nie ma ciuchów, kask da jej jakieś poczucie bezpieczeństwa, a on nie zapomni o plecaku i nie rozpędzi się powyżej stówy, bo łzy będą za bardzo wkurwiać. Zachowanie prawidłowe, widać, że gość wie co robi.
Jeśli chodzi o dupę.. Cóż, jest wiele takich, które nadają się tylko do ruchania, powinieneś coś o tym wiedzieć. Co w tym kurwa złego? Za to na naukę jazdy plastikiem jest już dla Ciebie dziadygo za późno, pozostaje Ci pierdolenie głupot w internecie i skrzywienie ryja na starość od grymasu zazdrości.
Nawet mi Ciebie nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2016-02-24, 7:22
Dupę się myje, a nie wietrzy.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2016-02-24, 9:23 3
Nihilista napisał/a:


Uu, jakie wielkie słowa z ust małego człowieczka! Przepraszam, a gdzie tu widać przykład "niedojebania mózgowego motocyklistów"? Wyrwał dupę (może Twoją?) i wiezie do domu na zabawę, masz z tym jakiś problem? Ciepły jesteś czy co? Dał jej kask i bardzo słusznie, skoro dziewczyna wzięła się z przypadku i nie ma ciuchów, kask da jej jakieś poczucie bezpieczeństwa, a on nie zapomni o plecaku i nie rozpędzi się powyżej stówy, bo łzy będą za bardzo wkurwiać. Zachowanie prawidłowe, widać, że gość wie co robi.
Jeśli chodzi o dupę.. Cóż, jest wiele takich, które nadają się tylko do ruchania, powinieneś coś o tym wiedzieć. Co w tym kurwa złego? Za to na naukę jazdy plastikiem jest już dla Ciebie dziadygo za późno, pozostaje Ci pierdolenie głupot w internecie i skrzywienie ryja na starość od grymasu zazdrości.
Nawet mi Ciebie nie szkoda.



Wyrwał dupe... pewnie tak, najprawdopodobniej na tekst w stylu "chcesz sie ruchac?"

koles wietrzy swoją pizde na srodkowym pasie, ani nie zapierdala ani nie jedzie jak tetryk... no debil poprostu debil.

Mam mu zazdroscic? czego? szczypania podczas oddawania moczu? Sorry ale nie kreca mnie takie panny

Boli Cie dupsko, ze pokraz kolejny mamy dowoz na niedojebanie mozgowe moto-cipki? Na nauke jazdy plastikiem jest dla mnei za pozno... no tak... moze na wyscig na Isle of Man sie nie zalapie ale jak trzeba to sobie poradze - poprostu ten srodek transportu mnie nie rajcuje - za duzo debili na drogach (w szczegolnosci na 2 kolkach)

Na starosc zostana mi wspomnienia, dobre... a nawet bardzo dobre. Wiec sie nie martw a internet jest od tego by wyrazic swoja opinie - raz na jakis czas powinienes usluchac starszego i jak ten Ci mowi, ze jestes debilem to powinienes zamiast pierdolic glupoty - zmienic cos w swoim zyciu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie