18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
~DMT 2023-01-19, 12:33 20
Flodzia napisał/a:

Ktoś tu miał wyżerkę



Za równe cięcie. Jakiś pociąg, albo coś ten deseń bym obstawiał...
Zgłoś
Avatar
martika 2023-01-19, 12:44 1
kilka szwów załatwi sprawę
Zgłoś
Avatar
takisobie321 2023-01-19, 13:20 2
~DMT napisał/a:

Za równe cięcie. Jakiś pociąg, albo coś ten deseń bym obstawiał...



Jaki pociąg kur*a ... pokaż mi pociąg, który by takie coś zrobił. Gdyby pociąg by w niego wleciał to byłoby z niego to co z tego osiołka kilkaset filmików temu - czyli papka dla małych kaszojadów.
Moim zdaniem jelonek popylał sobie beztrosko po polu np kukurydzy (która w pełni by go zasłaniała) i po prostu kombajn go lekko zahaczył.

Swoją drogą ten filmik z tym jelonkiem był wszędzie, coś mi się nie chce wierzyć że i tu go nie było.
Zgłoś
Avatar
MichalED 2023-01-19, 13:55 21
Mało widziałeś widzę co może pociąg zrobić. Jakiś czas temu typ się rzucił w Kościanie na moście to kręgosłup był tak okrojony od mięsa itd jak gnyk od świni u rzeznika. Jeleń wystarczy że się otarł. Nie musiał dostać centralnie strzała i już masz podobny efekt. Teoria z kukurydza jest naciągana jak guma na kutasa. Kabina w kombajnie jest na tyle wysoko że spokojnie widać co jest przed Tobą...
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2023-01-19, 14:49 39
Jedno jest pewne - na 100% był to wypadek komunikacyjny, bo teraz zanim przejdzie drogę to się rozgląda lewo-prawo.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2023-01-19, 14:56
takisobie321 napisał/a:

Jaki pociąg kur*a ... pokaż mi pociąg, który by takie coś zrobił. Gdyby pociąg by w niego wleciał to byłoby z niego to co z tego osiołka kilkaset filmików temu - czyli papka dla małych kaszojadów.
Moim zdaniem jelonek popylał sobie beztrosko po polu np kukurydzy (która w pełni by go zasłaniała) i po prostu kombajn go lekko zahaczył.
Swoją drogą ten filmik z tym jelonkiem był wszędzie, coś mi się nie chce wierzyć że i tu go nie było.



Masz, bo widzę, że jest Ci potrzebne...

Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2023-01-19, 15:03
MichalED napisał/a:

Mało widziałeś widzę co może pociąg zrobić. Jakiś czas temu typ się rzucił w Kościanie na moście to kręgosłup był tak okrojony od mięsa itd jak gnyk od świni u rzeznika. Jeleń wystarczy że się otarł. Nie musiał dostać centralnie strzała i już masz podobny efekt. Teoria z kukurydza jest naciągana jak guma na kutasa. Kabina w kombajnie jest na tyle wysoko że spokojnie widać co jest przed Tobą...



W kukurydzy jak gęsta nic nie widać.
Zgłoś
Avatar
krzysieks997 2023-01-19, 16:42 1
andrzejrobert75 napisał/a:

W kukurydzy jak gęsta nic nie widać.



To nie żaden kombajn.jk myślisz, że kosi się kukurydze z hederze podniesionym do nieba to jesteś w dużym błędzie. Na zielonke jak zbierają to walą przy samej ziemi, a na ziarno późno jesienią jak już liście są suche to wszystko widać.. na dodatek i tak nisko koszą, żeby podcinacze w hederze rozdrobniły to co zostało. Teraz mogę walnąć pieczątkę: teoria obalona
Zgłoś
Avatar
Maraza7.1 2023-01-19, 16:55
Mnie zastanawia ile taki jelen moze żyć z takimi obrażeniami. Na filmiku idzie sobie jak gdyby nigdy nic
Zgłoś
Avatar
buddy777 2023-01-19, 18:28 2
TylerPL napisał/a:

Jedno jest pewne - na 100% był to wypadek komunikacyjny, bo teraz zanim przejdzie drogę to się rozgląda lewo-prawo.



Ale przechodził przez pasy? To odszkodowanie mu się należy...
Zgłoś
Avatar
martika 2023-01-19, 18:48 2
Maraza7.1 napisał/a:

Mnie zastanawia ile taki jelen moze żyć z takimi obrażeniami. Na filmiku idzie sobie jak gdyby nigdy nic



do czasu aż nie wda się infekcja a później sepsa
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-01-22, 1:20
MichalED napisał/a:

Mało widziałeś widzę co może pociąg zrobić. Jakiś czas temu typ się rzucił w Kościanie na moście to kręgosłup był tak okrojony od mięsa itd jak gnyk od świni u rzeznika.



gdzie są te zdjęcia?
Zgłoś