18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Mitch 2023-07-21, 18:45
Przecież to babki tak genialnie się ustawiły, że miały ofiarę i sprawcę na linii strzału.
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2023-07-22, 0:44
lacrimal napisał/a:

co ty pierdolisz - nie ma takiego prawa w usa (w żadnym stanie) a tym bardziej ustawy która by w slepy sposób chroniła pałarza w usa przed więzieniem kiedy postrzeli lub zastrzeli postronnego człowieka
za gadanie pierdoletów powinieneś bana dostać



poczytaj sobie pedale, doedukuj sie to znajdziesz, ja ci nie bede na tacy linkow dawac, sam czytalem to wiem jak to wyglada, bo czytalem artykuly ze stanow jak ktos zostal trafiony, to odszkodowanie milionowe od panstwa dostawal a pies nic nie mial zadnych konsekwenci, tak to dziala w stanach pies moze zabic kogos postronnego to wtedy rodzina dostaje 50 milionow i jest ugoda, ale zaden pies w stanach nie pojdzie siedziec za zabicie przypadkowego typa, bo inaczej bali by sie strzelac w 20 do jednego typa z nozem , a rzadowi to nie na reke, takie sa realia poczytaj sobie i doedukuj sie
Zgłoś
Avatar
Akaman 2023-07-22, 22:53
Aż dziwne, że te smalczyce udające policjantów nie drą ryja na pełny regulator.
Zgłoś
Avatar
izurial 2023-08-06, 2:13
janiestad666 napisał/a:

poczytaj sobie pedale, doedukuj sie to znajdziesz, ja ci nie bede na tacy linkow dawac, sam czytalem to wiem jak to wyglada, bo czytalem artykuly ze stanow jak ktos zostal trafiony, to odszkodowanie milionowe od panstwa dostawal a pies nic nie mial zadnych konsekwenci, tak to dziala w stanach pies moze zabic kogos postronnego to wtedy rodzina dostaje 50 milionow i jest ugoda, ale zaden pies w stanach nie pojdzie siedziec za zabicie przypadkowego typa, bo inaczej bali by sie strzelac w 20 do jednego typa z nozem , a rzadowi to nie na reke, takie sa realia poczytaj sobie i doedukuj sie



czerpanie wiedzy z filmów z żółtymi napisami to kiepski pomysł szurze, ale co ja ci będę tłumaczyć, przecież ty z tych ,,doedukowanych" i wiesz lepiej
Zgłoś