18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Angielski wymagany. To, co sadyści lubią najbardziej.
Od dzisiaj uważajcie na wasze nowe kobiety, bo mogą wam sprawić niemiłą niespodziankę, tak jak temu panu

Swoją drogą to niezły z niego nieogar. Jak można po ponad dwóch miesiącach nie zorientować się, że jego "laska" ma kutasa?
Zgłoś
Avatar
erpi 2012-07-29, 1:19
Nie ma to jak bracia mówią siostry do siebie.

Zgłoś
Avatar
nisanosa 2012-07-29, 3:09
"she is twice as man as you are" ;]
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-07-29, 8:37 7
Programy JS są jeszcze bardziej ustawione niż Drzyzga, więc wcale nie zdziwiłbym się jakby się okazało, że wielomiesięczna "para" nawet nie widziała się na oczy i poznali się dopiero 10 minut przed rozpoczęciem programu przy kasie wypłacającej gaże aktorom w nim występującym. W Rozmowach w toku płacą podobno 500 zł za występ, niska cena za zrobienie z siebie idioty na całą Polskę (vel "Sylwusia" czy facet który zjadł zeby na meczach), przeważnie osoby które tam występują są z łapanki w firmach castingowych bo stawka jest wyższa niż za statystowanie choć mniejsza niż za udział w reklamie
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-07-29, 9:29
To jest tak gównianym gównem, że trzeba być pojebany, żeby uwierzyć w prawdziwość tego programu. Ja wiem, że to USA, ale to chyba nie możliwe żeby być takim gamoniem nawet w USA.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-07-29, 11:05 2
jvhjvhkuba napisał/a:

Jak można po ponad dwóch miesiącach nie zorientować się, że jego "laska" ma kutasa?



Jak można oglądać takie teatry telewizyjne jak Jerry Springer lub Rozmowy w Toku, i nie zorientować się, że 80% występujących to plebsy z ulicy.
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-07-29, 11:19
Ten program jest taki, taki, taki AMERYKANSKI, czemu mi to robicie:(
Zgłoś
Avatar
Nerfpl 2012-07-29, 12:54
mhm, taaa...

2,5 miesiąca i się nie skumał... Po tygodniu jak nie szybciej już masz dostęp do takich informacji..
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-07-29, 16:21
Cytat:

Swoją drogą to niezły z niego nieogar. Jak można po ponad dwóch miesiącach nie zorientować się, że jego "laska" ma kutasa?


swoja drogą to niezły z Ciebie nieogar. Jak można nie zorientować się, że w programach telewizyjnych wszystko jest ustawione?
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-07-29, 18:48
@up
Całe nasze życie jest ustawione. W swoim życiu odrzuciłem chrześcijaństwo na rzecz wiary w Matrixa. Te programy telewizyjne są po to, by nas kontrolować!
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2012-07-30, 22:02 1
a jak można się nie zorientować że ten program jest ustawiany?
Zgłoś
Avatar
MisioIgliwiec 2012-07-30, 22:08
A kojarzy ktoś taki odcinek, w którym wystąpił taki tęgi chłop, który uważał się za kobietę- identycznie jak Anna Grodzka. Widziałem kiedyś ten odcinek w TV i nie mogę go znaleźć. Wiem, że to ustawione wszystko, ale to niezła beka była jak napierdalał się ten chłop z ochroniarzami i osobami z widowni.
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-07-30, 22:17
Zaraz usłyszę pierdolenie, że jestem rasistą, ale czy Wy też nie macie przeświadczenia, że murzyni są totalnie pokurwieni. Najpierw ten glonojad pierdoli, że kocha kolesia, potem jak mówi, że jej pierdolnie to pierwsza do bitki, zajebista kurwa kobieta, no po chuju, już widzę jak obcina sobie kutasa tak jak mówił, takiego wała.
Przerobić to ścierwo na brązowy ryż i po kłopocie.
Zgłoś
Avatar
~ Donnie Darko 2012-07-30, 23:09
Dziwię się gościowi, że natychmiast nie wstał i nie wyjebał jej/jemu/temu
Zgłoś
Avatar
simek147666 2012-07-30, 23:10
Wiadomo, że ustawiany, ale gościu w tym niebieskim jest spięty jak ja pierdole :O Wiadomo, że aktorzą, ale gościu najwyraźniej nie może się ogarnąć...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie