18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
Avatar
p................y 2012-10-11, 10:34
Trochę ?, on stanowczo przesadza.
Zgłoś
Avatar
Błażej 2012-10-11, 10:39 143
bavarian,

kurwa, szanujesz? niby za co? ojciec Ci nie opowiadał co się działo w PRL? Rozumiem, że na szacunek zasłużył sobie organizując Jaruzelskiemu konferencje w których było wszystko pięknie, a pod blokiem milicja mi starego pałowała? a może tym, że jako pierwszy gdy tylko się zaczął grunt pod nogami komuchom sypać spierdalał gdzie pieprz rośnie? nie, może jednak na Tobie ważnie robi to, że człowiek, którego tak szanujesz potrafił bez żadnych skrupułów zeznawać przeciw swoim byłym współpracownikom i wypierać się swoich ideałów? Rozumiem, że plakat Urbana wraz z jaruzelskim i kiszczakiem powiesisz dzieciom w pokoju, co by się od małego uczyły komu zawdzięczamy wolność i kogo należy szanować....

sorry, że tak długo ale się wkurwiłem, dzisiejsza młodzież jara się tym całym pierdolonym PRL-em, wypowiedziami takiego kretyna urbana, chodzą do tych knajp z wódką i zagryzką za 4 zł i opowiadają jak to im tęskno za tamtymi czasami. Na jeden dzień powinna wrócić komuna z opowiadań taty i dziadka i wszystkich spałować, może wtedy zrozumieliby o czym mówią.

p.s. zapomniałem dodać, że za Kiszczaka ten skurwiel wymyślił, żeby stworzyć jednostkę w MSW, która będzie propagować chwalebne i godne podziwu oraz uznania poczynania takich organizacji jak SB, MO i ZOMO.
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-10-11, 11:09 6
@bavarian

jesteś tak głupi czy porostu nie wiesz kto to jest ? i napisałeś ze go szanujesz bo jest stary i go pokazuj w TV i wydaje ci się ze to ktoś kogo można szanować
Zgłoś
Avatar
Mrzygłód 2012-10-11, 11:23 9
Dajcie spokój temu bavarianowi chłopak się zycia zaczyna uczyć a wy go na starcie gasicie.Może dlatego go szanuje bo TATA był sekretarzem partii w swoim zakładzie pracy itd.Jakies wartości się z domu wynosi chyba:)
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2012-10-11, 11:27 4
Ludzi najbardziej boli nie to, że za komuny mieli źle a Urban miał dobrze tylko to, że jak komuna skńczyła się oni mają jeszcze gorzej a Urban jeszcze lepiej. I to jma bez przekrętów, napadów i kradzieży. Niestety trzeba się z tym pogodzić, że Urban jest bardziej inteligentny niż Jan Kowalski i potrafi własną głową zarabiać pieniądze.
Zgłoś
Avatar
Mrzygłód 2012-10-11, 12:07 2
Zgadzam sie z człowiekiem_złym,on po prostu zaadoptował się do nowego środowiska z dobrym skutkiem.Za komuny był rzecznikiem rządu(tylko)teraz jest biznesmenem.Jest właścicielem niezbyt poczytnego szmatławca,ale zawsze przynoszącego jakiekolwiek zyski.Ludzie lubią takich jak on,lżącego ze wszystkich i ze wszystkiego.
Ja osobiście jestem za tym żeby takim jak on działaczom,ubekom,esbekom,każdemu który współpracował z czerwonymi zabrać ichnie emeryturki.
I nie piszcie że Wałęsa to Bolek itp.
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-10-11, 12:14 16
kurwa :d no wytłumaczę ci to tak na przykładzie TVN
W latach 1967-83 członek PZPR. Jego firma otrzymała koncesję od władz PRL na sprowadzanie sprzętu elektronicznego.
w PRL nie mozna było nic jak zaczoł walic sie PRL po 1981 wszyscy wiedzieli ze to juz koniec komuniscie zaczeli sie ustawic na kapitalizmy Gdyby nie to ze byli komuchami to nie byli teraz bizmesmanami.
Jan kolwakis nawed jak miał pomysl to nie mogł nic zdzialac
lapiesz teraz ?
sprawdz wszystkie giwazdy TVN kim byli ich rodzice
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2012-10-11, 12:20
taaaa "Pan" .....
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2012-10-11, 12:54 12
Zdjęcia na hardzie przy śniadaniu mnie nie ruszają, ale jak muszę oglądać ten koszerny komunistyczny ryj... to nie wiem w którą stronę haftować...
Zgłoś
Avatar
Le_Kloszard 2012-10-11, 13:00 5
I znowu ktoś wrzuca tego obleśnego komucha. Jedyne pocieszenie w tym, że za niedługo zdechnie.
Zgłoś
Avatar
deniZ 2012-10-11, 13:31 2
a ja go uwielbiam*

* - dalej plujcie na mnie, skoro was szczypie w dzieciece albo stare zdewociale dupska, ze go ktos lubi i tak samo jak Urban postrzega polskie zaklamane spoleczenstwo
Zgłoś
Avatar
i................5 2012-10-11, 13:39
idiota nr1 w Polsce
Zgłoś
Avatar
h................1 2012-10-11, 14:10
Na pohybel czerwonemu skurwysyństwu !
Zgłoś
Avatar
markedone 2012-10-11, 15:22
Bez litości zniszcz to zło, bez litości zabij to....
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-10-11, 16:11
Ja tam bym go widział chętnie w dziale hard. Bardzo chętnie. Naprawdę.

A tak btw wszystkim powyżej, którzy "szanują go" (WTF?!?!!), uważają że jest mądry inteligentny i inni mu poprostu zazdroszczą powinno się zrobić jakieś prelekcję. Bo potem jacyś debile, którzy nie mają pojęcia o realiach świata wypowiadają się i taki pieprzony debil jak on ma jeszcze jakąś grupkę fanów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie