18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Asteroth 2012-10-11, 16:55
Thor14 napisał/a:

Czy kurwa długo jeszcze będziecie wrzucać tutaj debilne filmiki z tym komuchem ?



Do konca swiata i o jeden dzien dluzej. Nie musisz dziekowac
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-10-11, 16:58 9
Bard_Zerald napisał/a:

Ja tam bym go widział chętnie w dziale hard. Bardzo chętnie. Naprawdę.



Ta, pewnie w FEKALIACH zboczeńcu jeden.
Zgłoś
Avatar
miszcz310 2012-10-11, 17:47 4
Ponieważ mój post został usunięty ponawiam.

@człowiek_zły
Co ty człowieku gadasz. Ma kasę bo to jego ścierwo kupują byli współpracownicy, czyli mordercy polskiego narodu z SB, MSW, ZOMO, PZPR itd. To ludzi, którzy mają najwięcej kasy w dzisiejszym polskim społeczeństwie (i ich dzieci). Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że w większości ludzie ci mają często iloraz inteligencji dzisiejszej gimbusiarni. Ich umysły operują na utartych przez lata torach myślenia, które prezentuje swoim całym jestestwem ta stara gruba kurwa. Nie wiem jak to można w ogóle tutaj wrzuać. Dla mnie ten filmik to przykład typowego "polskiego ateisty"... "Nie wierzy" i trzeba to tylko wyśmiać w najbardziej prymitywny sposób, ale jak przyjdzie co do czego to ostatniego namaszczenia chcą.
Nawet nie chce mi się dalej pisać...
Ani śmieszne, ani mądre, więc won z tym.
Zgłoś
Avatar
Plewin94 2012-10-11, 17:56
Jestem ciekaw kto w końcu nie wytrzyma i zabije chuja. Stawiam mu cysternę browaru.

Jestem ciekaw kto go w końcu zajebie.
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-10-11, 18:01 3
Zawsze śmiecham jak słyszę nawiązanie do naszej niedawnej historii. Moja rodzina wbrew poglądom dostosowała się do systemu, i zgadnijcie co z tego mamy? kilka mieszkań, olbrzymi dom kilkadziesiąt km pod warszawą wybudowany w 1976 z sauną. tak kurwa, sauna w 1976. O wielkim mieszkaniu na rozbrat nie wspomnę. Zawsze pytam takiego cebulaka, co twoja rodzina z tego ma, że twojego ojca pałowali? A on zawsze odpowiada, że w końcu może powiedzieć że meblościanka jest jego własnością.
Zgłoś
Avatar
MCL 2012-10-11, 18:07 10
@Shatter: są ludzie którzy wyznają większe wartości niż twój pierdolony dom z sauną
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-10-11, 18:14
Co jak co ale tego psychola powinno się uśpić, on sam dla siebie stanowi zagrożenie.
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2012-10-11, 18:36
komuna miala i plusy i minusy teraz tak samo w "kapitalizmie" sa plusy i minusy i nahuj to sie klucic przy jakims filmiku niema zadnego ustroju idealnego
Zgłoś
Avatar
mkmkmk2 2012-10-11, 18:44 2
Napiszę to jeden ostatni raz.....Urban to skarb narodowy!!!

Za komuny jeździłęm na kolonie, obozy, ferie zimowe, wczasy. Niby były puste pólki ale nikt po śmietnikach nie grzebał jak dziś. Wtedy człowiek drugiemu człowiekowi nie był wrogiem i każdy chodził uśmiechnięty. ROdzice mieli pracę, Polska budowałą drogi, w każdym mieście fabryka lub duży zakład.....A teraz pólki pełne, tylko nie ma za co kupić.

Jesteście ignorantami jeśli psioczycie na komunę. My Polacy powinniśmy być trzymani krótko za ryj, bo inaczej nie ma dyscypliny, tylko złodziejstwo.
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-10-11, 18:48
się gazeta nie sprzedaje
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2012-10-11, 19:01
Przestańcie wrzucać tego czerwonego skurwysyna na ten portal!
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2012-10-11, 19:24 4
Shatter napisał/a:

Zawsze śmiecham jak słyszę nawiązanie do naszej niedawnej historii. Moja rodzina wbrew poglądom dostosowała się do systemu, i zgadnijcie co z tego mamy? kilka mieszkań, olbrzymi dom kilkadziesiąt km pod warszawą wybudowany w 1976 z sauną. tak kurwa, sauna w 1976. O wielkim mieszkaniu na rozbrat nie wspomnę. Zawsze pytam takiego cebulaka, co twoja rodzina z tego ma, że twojego ojca pałowali? A on zawsze odpowiada, że w końcu może powiedzieć że meblościanka jest jego własnością.



Co z tego ma? Honor. Nie musi przez cale zycie byc tchórzem i ukladac sie tak jak wiatr zawieje. Honor i dume, bo tylko słabi się poddają. Wole miec mebloscianke zrobiona wlasnymi rekoma niz 10 mieszkan wyhodowanych na krwi niewinnych ludzi i na lizaniu dupy pieprzonym mordercom albo wspoldzialaniu z nimi. Powiesz "honor, duma to takie polskie". Po prostu niektorzy ludzie nie potrafia siedziec cichutko jak myszka za miotla albo szczekac jak piesek na zawolanie. Niektorzy nie pozwalaja zeby ktos decydowal o ich zyciu. Niektorzy chca byc ludzmi wolnymi i ryc jak wol dzien i noc by miec te wlasna mebloscianke, a Ci ktorzy wyzbywaja sie wlasnych pogladow i wolnosci dla 3 mieszkan to zal mi ich po ludzku. Dla Ciebie najwyzsza wartoscia jest to ze masz 3 mieszkania dzieki temu ze twoja rodzina ukladala sie z komuchami, a ja te mieszkania sprzedalbym, a pieniadze rozdal bo to plama na honorze wyhodowana na krwawicy ludzkiej.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-10-11, 19:36
tego to, kurwa, w masce idzie rozpoznać. świnia jebana.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-10-11, 19:37
Ale to jest daremne..... postkomuchy i nic więcej.
Zgłoś
Avatar
glistownik 2012-10-11, 19:49
W tym momencie poczułem że komuna wróciła razem z palikotem, unią i wrogami narodu ( kibolami ), wszechobecną propagandą i brakiem wiary. Bo w coś trzeba wierzyć jak w nic nie wierzysz to łatwo tobą manipulować. Tylko że ta komuna jest ulepszona. Straszą nas ciągle kryzysem żeby wyjaśnić jawne okradanie. A każdy z nas myśli że jest najlepszy i najmądrzejszy nafaszerowany bezwartościowymi informacjami zjadanymi w TV i internecie. Nawet taki sadistic skutecznie odmóżdża. Ale nie zawsze i nie wszystkich. Bless dla każdego który rozumie czasy w których żyjemy i sam wytycza szlaki innym!

Edit: I te kurwa tablice, ufundowano z UE. Nie przypomina wam to ówcześnie pięknych dworców PKP. Zrobione dla ludu żeby motłoch w codziennym znoju widział że kraj się rozwija. Samemu dając się dymać jak młody?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie