18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Shatter 2012-10-11, 19:49 1
pazi napisał/a:



Co z tego ma? Honor. Nie musi przez cale zycie byc tchórzem i ukladac sie tak jak wiatr zawieje. Honor i dume, bo tylko słabi się poddają. Wole miec mebloscianke zrobiona wlasnymi rekoma niz 10 mieszkan wyhodowanych na krwi niewinnych ludzi i na lizaniu dupy pieprzonym mordercom albo wspoldzialaniu z nimi. Powiesz "honor, duma to takie polskie". Po prostu niektorzy ludzie nie potrafia siedziec cichutko jak myszka za miotla albo szczekac jak piesek na zawolanie. Niektorzy nie pozwalaja zeby ktos decydowal o ich zyciu. Niektorzy chca byc ludzmi wolnymi i ryc jak wol dzien i noc by miec te wlasna mebloscianke, a Ci ktorzy wyzbywaja sie wlasnych pogladow i wolnosci dla 3 mieszkan to zal mi ich po ludzku. Dla Ciebie najwyzsza wartoscia jest to ze masz 3 mieszkania dzieki temu ze twoja rodzina ukladala sie z komuchami, a ja te mieszkania sprzedalbym, a pieniadze rozdal bo to plama na honorze wyhodowana na krwawicy ludzkiej.


Honor i dumę?Bardzo dobrze.Tylko że tak zwanym "honorem" nie wykarmisz rodziny.
Jakieś inne argumenty poza pustymi słowami którymi pokrzepiają się przegrani?
Zgłoś
Avatar
glistownik 2012-10-11, 19:55 1
shatter, można mieć własne zasady honor dume godność. I robić wszystko by do czegoś dojść kosząc po drodze wszystkich falszywych. "natura lubi odważnych, usuwa przeszkody na ich drodze". Przynajmniej ja w to wierze a czy sie na tym nie potkne. napewno sie potkne. juz nie raz byłem w gównie ale lepiej prowadzić ciekawe i wartościowe życie niż bać się że coś strace... Tego w co wierzysz nikt ci nie zabierze.
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2012-10-11, 20:13 1
Shatter napisał/a:


Honor i dumę?Bardzo dobrze.Tylko że tak zwanym "honorem" nie wykarmisz rodziny.
Jakieś inne argumenty poza pustymi słowami którymi pokrzepiają się przegrani?



Ok to moze przyklad moi rodzice zawsze kierowali sie swoimi pogladami nie chowali glowy w piasek i wyrazali je glosno przez co w wielu kregach sa nielubiani. Nie weszli w zadne uklady nie dryfowali z pradem lecz zawsze naprzeciw. Nie bede sie chwalil do czego doszli moze nie mam sauny w domu ale arsenal mam rowniez pokazny. Mysle ze tu nie chodzi o to nigdy sie nie szczycilem tym co mam dzieki nim. Nie mieli latwo, poniewaz nie urodzili sie w miescie czy w rodzinach gdzie wszystko bylo. W zgodzie z wlasnym sumieniem i nie siedzac cicho doszli do etapu gdzie mysle ze z ogromna satysfakcja moga powiedziec "nigdy nie musielismy polegac na kims i nie musielismy sie nikogo bac". Wg mnie przegrany jest ten kto robi cos wbrew sobie wbrew swoim pogladom na swiat i wbrew swoim idealom tylko po to zeby sie nazrec i wylezec potem na ogromnej kanapie. Do czego moze dojsc plynac pod prad tylko po prostu ciezko pracujac, myslac i nie dajac sie zgnoic i majac satysfakcje z tego ze wlasnie sie nie poddalo i zawdziecza sie to sobie a nie innym czy ukladom. Poniewaz zapracowac na cos to nie to co otrzymac od kogos i to jeszcze od np. mordercow.
Zgłoś
Avatar
glistownik 2012-10-11, 20:18
pazi tylko nie zatrać tego bo czas i pieniądze często weryfikują poglądy...
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2012-10-11, 20:22 1
glistownik napisał/a:

pazi tylko nie zatrać tego bo czas i pieniądze często weryfikują poglądy...



Moje poglady zostaly zakorzenione dzieki rodzicom bardzo gleboko. Pochodze z domu w ktorym raczej ponad pieniedzmi stawiane sa wyzsze wartosci i pamietam jeszcze czasy gdy zlotowki nawet nie mialem na batonika
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-10-11, 20:25
Ja mam szacunek do osób, które osiągnęły coś same (a znam takie osoby) ciężką pracą, a nie "układami".
Teraz młodzież (większość) jest nastawiona na dorobienie się jak najszybszym sposobem. Jakby przenieść dzisiejszych młodych ludzi w tamte czasy, to większość sprzedałaby własną matke w UB byle tylko dostać jakąś korzyść. Niestety to jest smutna prawda.
@shatter
Przechwalanie się co osiągnęli starzy jest dziecinne. Może i w gimnazjum to coś działa, ale nie tutaj.
p.s.
Nie zapomnij odrobić lekcji.
Byłbym zapomniał:
Cytat:

Honor i dumę?Bardzo dobrze.Tylko że tak zwanym "honorem" nie wykarmisz rodziny.


Ale tutaj do dojebałeś.
Moi rodzice nie byli partyjni/nie donosili w ub i jakoś nie głodowali.
Cytat:

Jakieś inne argumenty poza pustymi słowami którymi pokrzepiają się przegrani?


Uuu ale groźny jesteś.
Zgłoś
Avatar
k................7 2012-10-11, 20:25 1
Dla mnie mistrzostwo!!! Każdy filmik to czysty przekaz większości ludzi... Przynajmniej których znam...
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-10-11, 20:36 1
Dla wszystkich honorowych zacytuję słowa z filmu Kariera Nikosia Dyzmy:

"Z przodu honor. Z tyłu goła dupa"
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2012-10-11, 21:01
Bo nic się nie zmienia ci sami ludzie na tych samych stanowiskach tylko kapitalizm nastal
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2012-10-11, 21:04
@Shatter , macie te 10 mieszkań, po wygonionych Żydach, w latach 70tych? Zupełnie jak naziści partia musiała znaleźć kozła ofiarnego , tego syfu którego zrobiła w gospodarce, i znalazła niby V-tą kolumnę, której członkami byli specjaliści żydowskiego pochodzenia, ale w przeciwieństwie do tej hołoty przybyłej z armią radziecką, lojalną wobec kraju, krytykujący bezsens decyzji władzy centralnej i rozkradanie kraju przez takie ścierwa jak ta twoja rodzina... też te ścierwa dały całemu pokoleniu wykształconych ludzi, specjalistów, za krytykę sytuacji, Solidarność, bilet w jedną stronę w latach 80tych, Ci ludzie zostali milionerami, klasą średnią i polityczną innych państw, zamiast tworzyć prawdziwą elitę tego kraju.
Przez takie ścierwa , Żydzi mają słuszny żal do nas o wypędzenie i zagarnięte majątki, za co my wszyscy płacimy teraz.
Zgłoś
Avatar
zaxonn 2012-10-12, 2:10 2
ilu użytkowników tyle komentarzy...
tak naprawdę gówno wiecie i gówno widzicie
łącznie ze mną
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2012-10-12, 3:00
Wydaje mi się że najwyższa pora tego Urbana do psychiatryka wyjebać bo już mu całkiem mu sie między tymi uszami popierdoliło
Zgłoś
Avatar
r................o 2012-10-12, 7:16
błażej
pierdolisz jak potłuczony .
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2012-10-12, 11:33
W ogóle ktoś mi powie jaki jest założony przez niego cel tych filmów, które on nagrywa?
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2012-10-12, 14:20
Z dedykacją dla lokalnych komuchów i kolaborantów...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie