18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
patyk161 2012-10-12, 18:59 2
Nic nie czaję sadol wiadomo jaka to stronka a widzę że większość tu to PIS-owcy . Czy to ładnie wchodzić na takie strony? Może włączcie TV TRWAM pokurwieńcy jebani!!!
Zgłoś
Avatar
eu4yaon 2012-10-12, 20:36 91
Ciekawe kiedy mu popełnią samobójstwo



Zgłoś
Avatar
dr_dex 2012-10-12, 20:40 15
Jest Jurek jest piwko Wyprzedzajac wszystkie komentarze w stylu: to jebany komuch, jak mozesz go popierac, zrobil tyle zlego dla Polski itp itd odpowiadam: nie pamietam co zrobil zlego dla Polski, pamietam za to jak w latach 90-tych za posrednictwem NIE punktowal na kazdym kroku pana "prezydęta" Lecha podpierdalacza Bolka i za to go cenie

ps: Wasze zdrowie
Zgłoś
Avatar
eu4yaon 2012-10-12, 20:44 4
on teraz po prostu rozpierdala system
Zgłoś
Avatar
K................� 2012-10-12, 20:47 24
Takim chujcem to powinno się straszyć niegrzeczne dzieci
Zgłoś
Avatar
uookie 2012-10-12, 20:59 136
kurwa ale tu tępaków siedzi na sadolu. jakbyście trochę poszperali w sieci, to byście się dowiedzieli, ci dający piwa temu kmiotowi łysemu, że jego tygodnik podupada finansowo, i wzorem szanownego pana korwina, ta łysa pała chce zostać znakomitym blogerem. i wykorzystuje takie gimusiarskie pomioty jak wy (ci dający mu piwa) do promowania siebie i trzepania kasy. wiec się weźcie ogarnijcie ludzie na boga i zacznijcie go banować. tu nie chodzi o to, że on robi 'śmieszne' filmiki, tylko o to, co on sobą reprezentuje, jakie wartości, jaki system.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2012-10-12, 21:09 4
up
Wszystko, dosłownie wszystko i wszystkich ma głęboko w dupie, reprezentuje totalną wolność i szczerość.
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2012-10-12, 21:23
uookie, z tymi "wartościami" to, mam nadzieję, był żart...
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-10-12, 21:25
Boże życzyłem temu chujowi parkinsona a nie alzheimera
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2012-10-12, 22:00 14
eu4yaon napisał/a:

Ciekawe kiedy mu popełnią samobójstwo



mam nadzieję że niedługo
Zgłoś
Avatar
Asteroth 2012-10-12, 22:09
Chleb razowy napisał/a:

@up To jest Jerzy Urban - wyjaśnić Ci kto to jest?
Otóż, jeżeli kiedykolwiek będziesz narzekał, że Twoim krajem rządzą skorumpowane cioty, które powinny raczej na kasie w markecie zapierdalać niż zasiadać w Sejmie lub jakimś urzędzie, to wiedz, że to jest w dużej części jego zasługa.



Jerzy Urban byl rzecznikiem rzadu PRL - byl po stronie Polskiej Republiki Ludowej i od ponad 20 lat (od rzadow solidarnosci dokladniej) w wtdawanej przez siebie gazecie Nie miesza z blotem obecnie rzadzacych. Jego Gazeta nie boi sie pokazywac reportazy pokazujacych wybryki kleru, politykow, funkcjonariuszy oraz najbogatszych, czesto na granicy prawa. A ze przy tym jedzie regularnie po kosciele, to ma mase wrogow. Kiedy AWS bylo przy wladzy - On opisywal krzakowe machloje. Kiedy SLD doszlo do wladzy - tez ich zmieszal z blotem. Przy kaczorach dopiero mieli o czym pisac. Teraz wytykaja naduzycia platformersom oraz pisowcom
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2012-10-12, 22:13 6
Cytat:

ta łysa pała chce zostać znakomitym blogerem. i wykorzystuje takie gimusiarskie pomioty jak wy (ci dający mu piwa) do promowania siebie i trzepania kasy.



Z całą pewnością. Urban kręci filmiki dla piw na sadisticu...
Zgłoś
Avatar
ScorpionGocław 2012-10-12, 22:14 1
Skończcie już z tym komuchem .... Ż(Rz)ygać się już chce
Zgłoś
Avatar
servus124 2012-10-12, 22:15 3
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-10-12, 22:33 16
Oby do władzy doszedł kaczor i ponabijał wszystkie ścierwa na pale. TAK! Ja się nie mam czego bać tak jak cała moja rodzina, nikt na nikogo nie sypał, nic nie ukradł. Przedstawicielom okrągłego stołu życzę terroru i berezy kartuskiej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie