18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Dopek 2012-10-12, 22:44 2
Nie cierpię kłapouchego Urbana, ale ostatni filmik mnie rozjebał i powiało smutną prawdą.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-10-12, 23:19
ale sie jebany zstarzal
Zgłoś
Avatar
d................r 2012-10-12, 23:20 3


Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-10-12, 23:22
@ autor
sam jestes debil
Zgłoś
Avatar
vass 2012-10-12, 23:23 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Oby do władzy doszedł kaczor i ponabijał wszystkie ścierwa na pale. TAK! Ja się nie mam czego bać tak jak cała moja rodzina, nikt na nikogo nie sypał, nic nie ukradł. Przedstawicielom okrągłego stołu życzę terroru i berezy kartuskiej


Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Kaczor już był, nawet dwóch i chuj z tego było. W myśl zasady, nie ważne czy polska będzie biedna czy bogata, ważne aby była katolicka ( moherowo-rydzykowa )
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2012-10-12, 23:24 25
Z dedykacją dla tego skurwysyna
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2012-10-12, 23:28 5
uookie napisał/a:

kurwa ale tu tępaków siedzi na sadolu. jakbyście trochę poszperali w sieci, to byście się dowiedzieli, ci dający piwa temu kmiotowi łysemu, że jego tygodnik podupada finansowo, i wzorem szanownego pana korwina, ta łysa pała chce zostać znakomitym blogerem. i wykorzystuje takie gimusiarskie pomioty jak wy (ci dający mu piwa) do promowania siebie i trzepania kasy. wiec się weźcie ogarnijcie ludzie na boga i zacznijcie go banować. tu nie chodzi o to, że on robi 'śmieszne' filmiki, tylko o to, co on sobą reprezentuje, jakie wartości, jaki system.



Gdybyś poczytał kilka artykułów z tego "podupadającego" tygodnika to może przestał byś pierdolić o promowaniu siebie. To oni piszą pierwsi o kurestwie w rządzie, administracji, o dymaniu nas przez sukienkowych.
Pokaż mi inną gazetę, która na PIERWSZEJ stronie publikuje przeprosiny, oni potrafią się przyznać do błędu w dziennikarskiej robocie.
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2012-10-12, 23:29 1
w kaftan go!
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-10-12, 23:33 12
eu4yaon napisał/a:

Ciekawe kiedy mu popełnią samobójstwo



Tępy chuju!!! komuna nie ruszy komunisty (obejrzyj film nocna zmiana, to taka minimalna podstawa, żeby wiedzieć kto rządzi w Polsce).
ps Nie gniewaj się za tego "chuja"
Zgłoś
Avatar
FeelLikeAMonster 2012-10-12, 23:35
To i tak nic nie da. MOŻE chce coś zmienić ale to i tak nic nie da. Jeśli rzeczywiscie chce zmian to niech wyjdzie z kałachem na ulice i zrobi rebelie! Niech sie zabawi w breivika.. Puki co to zwykły szarak, który narzeka. Kto wie czy nie jest wykupiony przez jakieś media lub partie .. Ludzie zrozumcie, ze polityka to szachownica. Kłade na to ch*j.
Zgłoś
Avatar
StanleyW 2012-10-12, 23:37
"Minister propagandy" PZPR. @Stryjek - nic dodać, nic ująć.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2012-10-12, 23:43 3
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Oby do władzy doszedł kaczor i ponabijał wszystkie ścierwa na pale. TAK! Ja się nie mam czego bać tak jak cała moja rodzina, nikt na nikogo nie sypał, nic nie ukradł. Przedstawicielom okrągłego stołu życzę terroru i berezy kartuskiej



to ze masz czarnego w avatarze nie zwalnia cie od myslenia .... pierdolnij sie w glowe co ty wypisujesz:
"(...)oby do wladzy doszedl kaczor(...)"
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-10-12, 23:49
Czemu jak napiszę coś o tym komuchu to mój post jest kasowany za każdym razem?Czyżby moderatorom i ich rodzicom nie brakowało nieczego za PRLu?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-12, 23:54
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2012-10-12, 23:58
ktoś kiedyś mi powiedział, że w polskiej polityce nigdy nie będzie lepiej, ale napewno będzie śmieszniej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie