18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Z................y 2012-10-13, 0:03 1
vass napisał/a:


Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Kaczor już był, nawet dwóch i chuj z tego było. W myśl zasady, nie ważne czy polska będzie biedna czy bogata, ważne aby była katolicka ( moherowo-rydzykowa )



W tym pierdolniętym kraju winą jest przedewszystkim system wyborczy. Powinno być jak w Stanach, jedni wygrają to mają całkowitą władzę, a nie że trzeba się wiązać z jakimiś tumanami z PSL czy LPR. A co do PiSu, to jest jedyna partia która wzięłaby się za te wszystki uszate ryje, w tym ojca fryca88.

dr_dex napisał/a:


"(...)oby do wladzy doszedl kaczor(...)"



Której części w tym zdaniu nie rozumiesz zjebko genetyczna ?
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-10-13, 0:17
Walki polityczne i religijne na Sadolu to rzecz priorytetowa Hehehehe
Zgłoś
Avatar
Sadoll 2012-10-13, 0:27
apeluję żeby tego skurwysyna już tu nie wrzucać. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
giboN31 2012-10-13, 0:31
Ja tam nigdy go nie słuchałem bo mi z ryja się nie podobał
Zgłoś
Avatar
Pan_Dawid 2012-10-13, 0:47
@eu4yaon akurat ludziom jego pokroju to nie grozi, na pohybel mu i jego towarzyszom utopijnej ideologii
Zgłoś
Avatar
krzywy123321 2012-10-13, 0:50
czekam aż zdechnie on, jaruzelski, kiczak i reszta skurwysynów, którzy służyli komuchom i zsrr (mała litera nie była użyta przypadkowo)
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-10-13, 0:57 2
Na sadolu jest sporo pisiorów i Jurek nie cieszy się tu uznaniem hehe... dla mało kumających czaczę,,, ten uszatek z rozmysłem i przekąsem wstawia swoje kwestie, parodiuje dzisiejszą rzeczywistość którą podają nam poprzez różowe okulary... nie tłumaczę więcej bo niektórym żyłka pęknie z przemęczenia intelektualnego, oszczędzę wam męk i upokorzeń

ps. to podupadające czasopismo jak ktoś napisał, przegrało przez 22 lata 2 procesy, chodziło o kolor auta jakim jeździł biskup pedzio i coś tam jeszcze, Nie schodzi na pniu, i wam radzę kupować urbana hehe
Zgłoś
Avatar
ponuryklecha78 2012-10-13, 1:09 1
uookie napisał/a:

kurwa ale tu tępaków siedzi na sadolu. jakbyście trochę poszperali w sieci, to byście się dowiedzieli, ci dający piwa temu kmiotowi łysemu, że jego tygodnik podupada finansowo, i wzorem szanownego pana korwina, ta łysa pała chce zostać znakomitym blogerem. i wykorzystuje takie gimusiarskie pomioty jak wy (ci dający mu piwa) do promowania siebie i trzepania kasy. wiec się weźcie ogarnijcie ludzie na boga i zacznijcie go banować. tu nie chodzi o to, że on robi 'śmieszne' filmiki, tylko o to, co on sobą reprezentuje, jakie wartości, jaki system.



widzę że smolensk wiecznia żywy u kolegi.... nie jestem gimbusem mam 34 lata a ty prostaczku dalej żyj uogólnieniami z lat 60, 20 wieku... PS. Lot na księżyc to lipa !!!
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-10-13, 1:51
nie interesuje mnie jakie ten typ ma poglądy i co sobą reprezentuje ale te filmiki są po prostu chujowe. totalny beton.
Zgłoś
Avatar
ponuryklecha78 2012-10-13, 1:58
Błażej napisał/a:

bavarian,

kurwa, szanujesz? niby za co? ojciec Ci nie opowiadał co się działo w PRL? Rozumiem, że na szacunek zasłużył sobie organizując Jaruzelskiemu konferencje w których było wszystko pięknie, a pod blokiem milicja mi starego pałowała? a może tym, że jako pierwszy gdy tylko się zaczął grunt pod nogami komuchom sypać spierdalał gdzie pieprz rośnie? nie, może jednak na Tobie ważnie robi to, że człowiek, którego tak szanujesz potrafił bez żadnych skrupułów zeznawać przeciw swoim byłym współpracownikom i wypierać się swoich ideałów? Rozumiem, że plakat Urbana wraz z jaruzelskim i kiszczakiem powiesisz dzieciom w pokoju, co by się od małego uczyły komu zawdzięczamy wolność i kogo należy szanować....

sorry, że tak długo ale się wkurwiłem, dzisiejsza młodzież jara się tym całym pierdolonym PRL-em, wypowiedziami takiego kretyna urbana, chodzą do tych knajp z wódką i zagryzką za 4 zł i opowiadają jak to im tęskno za tamtymi czasami. Na jeden dzień powinna wrócić komuna z opowiadań taty i dziadka i wszystkich spałować, może wtedy zrozumieliby o czym mówią.

p.s. zapomniałem dodać, że za Kiszczaka ten skurwiel wymyślił, żeby stworzyć jednostkę w MSW, która będzie propagować chwalebne i godne podziwu oraz uznania poczynania takich organizacji jak SB, MO i ZOMO.



nie zapominaj że twojego starego milicja pałowała za opierdalanie laski kolegom ...
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-13, 2:11 3
uookie napisał/a:

kurwa ale tu tępaków siedzi na sadolu. jakbyście trochę poszperali w sieci, to byście się dowiedzieli, ci dający piwa temu kmiotowi łysemu, że jego tygodnik podupada finansowo, i wzorem szanownego pana korwina, ta łysa pała chce zostać znakomitym blogerem. i wykorzystuje takie gimusiarskie pomioty jak wy (ci dający mu piwa) do promowania siebie i trzepania kasy. wiec się weźcie ogarnijcie ludzie na boga i zacznijcie go banować. tu nie chodzi o to, że on robi 'śmieszne' filmiki, tylko o to, co on sobą reprezentuje, jakie wartości, jaki system.


Nie miałem zamiaru stawiać piwa Urbanowi,ale po przeczytaniu takiego kretyńskiego komentarza, trzeba jednak dać...
Zgłoś
Avatar
sliwa 2012-10-13, 2:47
zastanówcie się kto rządzi.. czy kaczuch czy tusk, czy nawet urban, jeden chuj! oni wszyscy są w jednej beczce maczani i od zawsze byli.. pozory wyborów
pozdro
Zgłoś
Avatar
PRG 2012-10-13, 3:24
uookie

kolejny prawiczkowy korwinista
Zgłoś
Avatar
sliwa 2012-10-13, 4:00
PRG - tyczy się to też kowina
Zgłoś
Avatar
Janóż 2012-10-13, 6:44
Jaki to jest kurwa imbecyl uszaty czerwony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie