18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
r................o 2012-10-13, 8:43
uookie
nie wiem które wartości i systemy są lepsze.
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-10-13, 8:50 1
Czytam NIE od wielu już lat, nie ma lepszego wydawnictwa na polskim rynku. Kto się ze mną nie zgadza ten głupi.
Zgłoś
Avatar
thez 2012-10-13, 10:04
To, że nas teraz okradają i niszczą kraj to nie znaczy, że będę popierał tego gremlina.
Zgłoś
Avatar
____ 2012-10-13, 10:16
widać że uszaty ma zaawansowanego parkinsona, za parę tygodni/miesięcy będzie puszczał na blogu jak robi w pieluchy i karmi go pielęgniarka.
Zgłoś
Avatar
Gogul 2012-10-13, 10:17
nie odpaliłem nawet żadnego z filmików. tego idioty nie chce się nawet słuchać. wokół niego media ucichły więc robi z siebie idiote żeby wzbudzić zainteresowanie i to jeszcze w tak beznadziejny sposób. No cóż, to jest Polska...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-10-13, 10:23
z tym komuchem i nie wrzucaj tego więcej!!! Piwa nie ma za takie ścierwo.
Zgłoś
Avatar
Kubaeinstein 2012-10-13, 10:39
k18t napisał/a:



Tępy chuju!!! komuna nie ruszy komunisty (obejrzyj film nocna zmiana, to taka minimalna podstawa, żeby wiedzieć kto rządzi w Polsce).
ps Nie gniewaj się za tego "chuja"



Uff ulżyło mi, że ktoś ma jeszcze resztki rozumu. Chciałem napisać to samo. Dziwiłem się jednak, że pośród tylu komentów nikt o tym nie wypomniał tego autorowi posta o samobójstwie.
Zgłoś
Avatar
M.ChObi 2012-10-13, 10:47 3
Widzę że każdy kto pluje na Uszatka jedyne co ma do zarzucenia to to że był rzecznikiem rządu za komuny tyle i aż tyle niektórym wystarczy . A teraz przejdę do faktów :
Jerzy Urban w swoim dzienniku cotygodniowym przywala wszystkim od lewa do prawa i tym w centrum , ukazuje przekręty , nadużycia władzy , sk*****ństwo władzy jak i zwykłych ludzi .
Nie piszę na zamówienie jak to ma miejsce w innych wydawnictwach .
NIE przegrało tylko 3 procesy za pisanie nieprawdy :
-dali się podpuścić i opisali że Kaczyński był tajnym współpracownikiem SB ( były to lata 90 )
-jeden z senatorów ( chyba Henryk Stokłosa) podkupił jednego dziennikarza i ten napisał artykuł w nie że niby minister finansów pomagał komuś tam łamiąc prawo , co okazało się wielką bujdą na resorach . W tedy Urban wykupił chyba 2 stronę w Gazecie i przeprosił ( było to jakieś 3 dni po tym jak sprawa wyszła na jaw ) bez sądów itp tylko od razu przyznał się do błędów
- 3 błędu nie nie pamiętam

Pamiętacie Aferę Rywina ? po zeznaniach Urbana cała Polska go pokochała bo mimo iż " komuch " to mówił prawdę i nie krył swoich .

Jeśli Urban według niektórych złamał prawo powiedzcie mi kiedy i jak ........................ No fakt nikt nie ma nic do powiedzenia .
I dla prawicowych fanatyków jak ktoś był tajnym współpracownikiem to niekoniecznie donosił na niewinnych pamiętajcie nie ważne jaki system jest w danym kraju ludzie kradną , zabijają i nie tylko i żeby nie było nie jestem Lewakiem, PEŁOwcem, Pisowcem, Kattolem, itp ale jak słyszę że za PRL był ocet na pułkach to się pytam ludzi jak oni przeżyli , gdy ktoś mi mówi że opozycja siedziała to ja pytam za co ( np poseł Niesiołowski chciał wysadzić komisariat Milicji jeśli się nie mylę ) jak mi ktoś mówi że władza wtedy była zła i biła itp to niech mi pokaże Państwo na świecie w dzisiejszych czasach gdzie nie ma takich przypadków ( Nawet w pięknych US i A tak się dzieje ), gdy słyszę że nie dawano paszportów to podobno ( tu mogę się mylić ) tylko 7 % wniosków było oddalanych . Mógłbym tak jeszcze wiele pisać ale i tak już za bardzo się rozpisałem .

I powiem na koniec tak z Satyrą Urbana jest mi bliżej niż patriotyzmem Narodowców typu Polska dla Polaków czy zakaz pedałowania bo oni są tak męscy że ich chyba 2 facetów musiało robić
Zgłoś
Avatar
demala 2012-10-13, 11:22 2
Tutaj leży Urban Jerzy- pokój jego duszy! Meter w lewo, meter w prawo... leżą jego uszy!
Zgłoś
Avatar
A.M.G. 2012-10-13, 12:01
Żydzie, pokaż, że wasza tora z racji swego wyglądu służy do koszernego podcierania waszych parchatych dup.
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2012-10-13, 12:05
@uookie

Wzorem szanowanego pana korwina?! O czym Ty bredzisz?!

Racja M.ChObi, z tego tygodnika można się dowiedzieć ciekawych informacji których telewizja czy inne gazety nie podadzą do informacji publicznej, gdyż to jest bardzo "niepoprawne"...

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Swka 2012-10-13, 12:05
Jak wieje mu wiatr prosto w pysk to się zapewne obraca parę razy przez te uszy.
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2012-10-13, 12:09 1
Dostajesz piwo tylko i wyłącznie za opis tematu
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2012-10-13, 14:17
Zly_wrecz_okropny napisał/a:


Której części w tym zdaniu nie rozumiesz zjebko genetyczna ?



To ze twoj stary tak na ciebie wola po tym jak mu obciqagniesz nie oznacza ze powinienes tak okreslac innych
Zgłoś
Avatar
konrad3112 2012-10-13, 14:21
Co za żałosny typ. Wszędzie jebani populiści, robią to, co się spodoba młodemu pokoleniu z wypranymi mózgami od internetu. Palikot dostał te swoje 15% tylko za to, że wmówił idiotom, że zalegalizuje zioło. Który z głosujących na niego znał resztę postulatów? Cała nasza scena polityczna jest do wysadzenia w powietrze. Powinno się kupić Airbusa A380, upakować wszystkich polityków, prezesików wszystkich instytucji i zrobić im smoleńsk.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie