18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Velture 2012-10-28, 2:25 33
straatveger napisał/a:

Kurwa adaskowro nie umeisz czytać jak cie to nie śmieszy to nie komentuj i nie oglądaj nikt nie zmusza cie do wciskania PLAY, mnie akurat śmieszy że uchozol na stare lata dostał zajoba większego niż miał i nagrywa filmy dorównujące inteligencją przeciętnemu gimnazjalisty


Jak można stwierdzić czy kogoś to śmieszy albo nie bez wciskania PLAY?

Jednij sie w łeb i spierdalaj z tym parchem żydowskim stąd.

PS> Wiem ,że karmie trolla ale mam wyjebane.

Co do filmu to zwykły marketing wirusowy i jak będziecie dawać 'piwa' na to gówno to będzie tego coraz więcej.... ups... wygadałem tajemnice....
Zgłoś
Avatar
P................3 2012-10-28, 9:34 5
Haha zajebisty dziadek
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-10-28, 9:46 43
pawed napisał/a:

nikt na razie nie zrozumiał Urana na sadolu, ale nie dziwie sie. Do uszu mu nie dorastacie, barany


dr_dex napisał/a:

jest Urban, jest piwko



Urban to komuszy parch i zdrajca narodu polskiego. Gratuluję idola.
Swoją drogą to nieźle sobie żyje człowiek, który inicjował powstanie pionu czarnej propagandy PRL...
Zgłoś
Avatar
CarolOtyła 2012-10-28, 10:12 3
Przynajmniej ten chuj uszaty się nie kryję z tym kim był i jakie poglądy wyznaje. W porównaniu do wielu innych 'zlustrowanych' i zniszczonych przez system hipokrytów, którzy zasiadają teraz przy korycie już od kilku kadencji.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-10-28, 11:03
Velture napisał/a:


Kurwa urban ma 15 filmów, jak oglądałes jego poprzednie i widzisz urbana to czego możesz się spodziewać ? że będzie kompilacja wypadków ? czy urban będzie nokautował murzyna ?
Zgłoś
Avatar
black88 2012-10-28, 11:09 5
Cytat:

* uczuleni na politykę uszata, komuchów i żydów oraz tygodnik NIE przewijać dalej i nie komentować



Nie będziesz mi rozkazywał kurwa!

Urban to kawał idioty i już! Trzeba głosić tą prawdę zawsze i wszędzie.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-10-28, 12:21 2
@up, jak będziesz tak komentować teraz wszędzie to Urbana jeszcze bardziej nakręcasz do tego, aby tworzył, bo staje się skrajnie kontrowersyjny! Więc nie wpierdalać tego gówna na sadola i nie komentować!
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-10-28, 12:27
Emot na końcu opisu,wow intrygant,jak Kasia z IIB
Zgłoś
Avatar
ImTwinkle 2012-10-28, 12:27 1
Nie dodawajcie tego tu please
Zgłoś
Avatar
dziarski 2012-10-28, 12:32 2
dopóki nie macie do zaproponowania nic śmieszniejszego niż morda Urbana to zawrzyjcie japy malkontenci
Zgłoś
Avatar
mateyrox 2012-10-28, 12:34
nie ma jak to sie jarac uszatym komuchem ktory pajacuje w necie na stare lata
Zgłoś
Avatar
mateuszek31 2012-10-28, 12:39 8
"zajebisty dziadek"?? nie no nie wierze w to co czytam. przeciez to komunistyczna antypolska świnia. takie łajzy kręcą filmy w "wolnym" kraju a bohaterowie przewracają się w grobach. młodzieży proszę poczytajcie troche historii i przestańcie podniecać się opluwaczami swojego narodu!
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2012-10-28, 12:41
chetek napisał/a:



Urban to komuszy parch i zdrajca narodu polskiego. Gratuluję idola.
Swoją drogą to nieźle sobie żyje człowiek, który inicjował powstanie pionu czarnej propagandy PRL...



A gdzie ja kurwa napisalem ze to moj idol ?!?! Masz problem ze zrozumieniem slowa pisanego ?
Zgłoś
Avatar
Leet 2012-10-28, 12:45 1
Ból dupy wszystkich, którzy nie cierpią Urbana, bezcenny. Wyrafinowany sadyzm na plebsie. Piwo!
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-10-28, 12:48 3
Tutaj można wrzucać wszystko, jak się komuś nie podobają wrzuty "niezgodne z linią partii", "niepatriotyczne", "niepolskie", "hańbiące", "nieprawdziwe", "otwórzcie oczy jeśli w to wierzycie" itp. itd. to niech spieprza na niezależną.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie