18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
urotsukidoji 2012-10-28, 14:31
Idźcie się modlić do waszej biednej kaplicy patrioci.
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2012-10-28, 14:52 1
Nienawidzę socjalizmu i socjalistów wszelkiej maści (PiS, PO, PSL, SLD i pochodne) ale do Urbana po 1989 czuję sympatię. Porzucił komusze ideały i stał się kapitalistą pełną gębą. Nie zrobił tego jak jego koledzy z PZPR i przeciwnicy z SOLIDARNOŚCI - poprzez kradzież majątku narodowego. Załozył gazetę i zarabia na niej. Nikt nie zmusza do kupowania i czytania. Sądzę, że większość nienawidzących właśnie za to go nienawidzi. Nie za to, że był komunistyczną świnią tylko za to, że własną głową doszedł do milionów. A za czasy komunizmu chuj mu w dupę i uszy.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-10-28, 15:05 1
Stówa (sto złotych polskich) autentycznie, dla moderatora który będzie za każdym razem kasować gówniane filmy z jebanymi komunistami. Jaki kolwiek chętny? A może ktoś jeszcze się dorzuci do tego co ja oferuje?

Kurwa wolę obejrzeć film z pedałami, zrzygać się przy tym pod siebie kilka razy, niż oglądać zjeba urbana i czytać do tego komentarze pojebów jego wielbiących.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-10-28, 15:08


gdzie mam podać mój nr konta
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-28, 15:23
człowiek_zły napisał/a:

Nienawidzę socjalizmu i socjalistów wszelkiej maści (PiS, PO, PSL, SLD i pochodne) ale do Urbana po 1989 czuję sympatię. Porzucił komusze ideały i stał się kapitalistą pełną gębą. Nie zrobił tego jak jego koledzy z PZPR i przeciwnicy z SOLIDARNOŚCI - poprzez kradzież majątku narodowego. Załozył gazetę i zarabia na niej.



No proszę cię, przecież to kłamstwo.
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-10-28, 15:34
@Nabs

To idź oglądać pedałów.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-10-28, 15:40
Cytat:

Stówa (sto złotych polskich) autentycznie, dla moderatora który będzie za każdym razem kasować gówniane filmy z j***nymi komunistami. Jaki kolwiek chętny? A może ktoś jeszcze się dorzuci do tego co ja oferuje?

k***a wolę obejrzeć film z pedałami, zrzygać się przy tym pod siebie kilka razy, niż oglądać zjeba urbana i czytać do tego komentarze pojebów jego wielbiących



Poprostu daj mi tę stówe i nie będe wrzucał już Urbana i innych takich filmów, zobacz na mój kanał prawie wszystkie moje filmiku to URBAN <3
Zgłoś
Avatar
koobek 2012-10-28, 16:00
jak wam nie wstyd wrzucać i oglądać filmy z tą lewacką kur**? w tym kraju powinien być zakaz publicznego występowania dla taki oszołomów jak ten stary komuch..
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-10-28, 16:02
@Angel możesz podać na PW. Staram się nie być gołosłowny, i to co pisałem było autentyczne. Podaj numer konta, przeleje ci kasę, a ty będziesz każdy filmik z tym chujem kasować. Deal ?

@straatveger polecam ci nie podawać jakichś danych osobowych, bo będziesz ścigany na równi z pedofilami.
Zgłoś
Avatar
mateuszek31 2012-10-28, 16:10
teee mądralo!! od kiedy nie można używać zwrotu "młodzieży" samemu będąc młodym?? starszy jestes?? może powiesz cos ciekawego o tym skurwiałym uszatym pajacu ?? MŁODZIEŻ interesuje się gównem!! a to co Ty o mnie znajdziesz nic mnie nie interesuje bo moja postawa nie jest zaczerpnięta z żadnej z Twoich lewackich ideologii. Po prostu z lewakami się nie dyskutuje;) i nie jestem pisowcem tak na marginesie!!
Niech żyje wolna polska bez tego prostackiego lewackiego interesu;) pozdro dla ciśnieniowców rodem z wielkiej rosyyyji:)
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-10-28, 16:41
Cytat:

@Angel możesz podać na PW. Staram się nie być gołosłowny, i to co pisałem było autentyczne. Podaj numer konta, przeleje ci kasę, a ty będziesz każdy filmik z tym ch*jem kasować. Deal ?

@straatveger polecam ci nie podawać jakichś danych osobowych, bo będziesz ścigany na równi z pedofilami.



Zrobiłem screeny jak coś i jak do tej pory to wszystkie filmy o urbanie przechodziły jak nóż w masło, więc jak któryś nie przejdzie następnym razem zostaną wyciągnięte z tego surowe konsekwencje \

ARMIA CZERWONYCH NIE ŚPI
Zgłoś
Avatar
ichno 2012-10-28, 16:49
po co dajecie to gówno
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-10-28, 17:38
mateuszek31 napisał/a:

teee mądralo!! od kiedy nie można używać zwrotu "młodzieży" samemu będąc młodym?? starszy jestes?? może powiesz cos ciekawego o tym skurwiałym uszatym pajacu ?? MŁODZIEŻ interesuje się gównem!! a to co Ty o mnie znajdziesz nic mnie nie interesuje bo moja postawa nie jest zaczerpnięta z żadnej z Twoich lewackich ideologii. Po prostu z lewakami się nie dyskutuje;) i nie jestem pisowcem tak na marginesie!!
Niech żyje wolna polska bez tego prostackiego lewackiego interesu;) pozdro dla ciśnieniowców rodem z wielkiej rosyyyji:)



Nie spinaj tak dupy bo Ci żyłka pęknie. Czy ja gdzieś napisałem, że mnie ta gruba małpa z filmiku cieszy? Albo, że ja popieram!? Nie;) Więc schowaj swoje oskarżenia do swej dupy i zamknij podobno niepisowską mordę

Poza tym...Angel, weź wypierdol ten temat, albo zablokuj komentarze, bo debilstwo, się szerzy;] Pozdro;]
Zgłoś
Avatar
PiranNinja 2012-10-28, 17:38
ja pierdolę, jakby już nie było źle w kraju
Zgłoś
Avatar
Hippo 2012-10-28, 17:47
Tak to jest jak gdzieś pojawi się to gówno zwane polityką, chyba dziadowi emeryturke zabrali że tak mu odpierdala, albo wmówili mu że kogoś jego filmiki obchodzą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie