18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mateuszek31 2012-10-28, 18:33
ja się nie spinam ale na sadolu coraz mniej postów o bohaterach a coraz więcej czerwonych.
a tak na marginesie to skoro teraz jest tyle tej zarazy nawet na sadolu to czy chciałbyś żeby właśnie oni (towarzysz urban, michnik i reszta ekipy) pisali historię której będą się uczyć Twoje dzieci czy wolałbyś aby uczyły się prawdziwej historii i znali wartość swojej ojczyzny? jak dla mnie szerzenie wybryków takich pojebów jak on powinno byc surowo karane, skoro kasuje się konta ludzi próbujących przypominać o historii na wielu portalach w szczególności na yt. i wcale się nie spinam bo wszechobecna arogancja i lekceważące podejście do patriotyzmu jest propagowane w "wolnej" polsce od lat i mój komentarz tutaj nie ma znaczenia. A z okazji zbliżających się świąt życzę wszystkim mniej wybiórczej i tvnu:) i zapraszam serdecznie na marsz 11.11 może gdy zobaczycie to na własne oczy uświadomicie sobie zakłamanie mediów które są w rękach ludzi podobnych poglądów jak towarzysz urban.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-10-28, 18:51
mateuszek31 napisał/a:

ja się nie spinam ale na sadolu coraz mniej postów o bohaterach a coraz więcej czerwonych.
a tak na marginesie to skoro teraz jest tyle tej zarazy nawet na sadolu to czy chciałbyś żeby właśnie oni (towarzysz urban, michnik i reszta ekipy) pisali historię której będą się uczyć Twoje dzieci czy wolałbyś aby uczyły się prawdziwej historii i znali wartość swojej ojczyzny? jak dla mnie szerzenie wybryków takich pojebów jak on powinno byc surowo karane, skoro kasuje się konta ludzi próbujących przypominać o historii na wielu portalach w szczególności na yt. i wcale się nie spinam bo wszechobecna arogancja i lekceważące podejście do patriotyzmu jest propagowane w "wolnej" polsce od lat i mój komentarz tutaj nie ma znaczenia. A z okazji zbliżających się świąt życzę wszystkim mniej wybiórczej i tvnu:) i zapraszam serdecznie na marsz 11.11 może gdy zobaczycie to na własne oczy uświadomicie sobie zakłamanie mediów które są w rękach ludzi podobnych poglądów jak towarzysz urban.



Brak mi słów na Ciebie;] Nie spinasz się a dalej ciągniesz temat;) Chciałbym zobaczyć czy tak samo obciągasz w kiblu kolegom...do samego końca! Weź kurwa wyluzuj! Chcesz bohaterstwa to drzyj laczki na inny portal. Sadistic to portal rozrywkowy na którym nie ma tematu tabu. Mamy wolny kraj i każdy może nagrywać co chce i gdzie chce. Chcesz karać tego kretyna za poglądy!? A rodzice Ci powiedzieli co się działo za komuny i jak to było z wolność słowa;)? Bo zdaje się, że między innymi o wolność słowa walczono z komuną;] Tak bardzo nienawidzisz urbanopodobnych, że sam się stajesz taki jak oni. Over and out;]
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-10-28, 19:22
jak ja nie lubię żydów w każdym wydaniu.
Zgłoś
Avatar
Luck95 2012-10-28, 19:27
hmm... Urban lubi szokować, z tego ma pieniążki, komuch musi się przystosować do systemu. proste
Zgłoś
Avatar
mateuszek31 2012-10-28, 19:35
myślisz że Twoje doświadczenia z kibla powtarzają wszyscy?;> ciągne temat dlatego że miejsce pod filmem służy zarówno do oceny jak i dyskusji o filmie. Ty za to za wszelką cenę chcesz mnie zmieszać z błotem;) ale to juz Twój kompleks:D z resztą uczestnicząc w wymianie poglądów z Toba nie wiem z jakiej okazji miałbym oddać Ci ostatni głos w rozmowie:) możesz obciągać komu tylko zechcesz i do tego nie mam nic nawet jak opierdalasz gałe swojemu staremu, ale nie myśl że każdy idzie w Toje ślady;) ps. "do końca" to te kurwy zniszczyłyby mój kraj gdyby wszyscy okazywali się Twoją błyskotliwością a to że ten portal nie ma tematow tabu wiem i w sumie dlatego jestem jego stałym bywalcem ale zrozum że z zarazą trzeba walczyć a nie ją rozprzestrzeniać
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-10-28, 20:09
mateuszek31 napisał/a:

myślisz że Twoje doświadczenia z kibla powtarzają wszyscy?;> ciągne temat dlatego że miejsce pod filmem służy zarówno do oceny jak i dyskusji o filmie. Ty za to za wszelką cenę chcesz mnie zmieszać z błotem;) ale to juz Twój kompleks:D z resztą uczestnicząc w wymianie poglądów z Toba nie wiem z jakiej okazji miałbym oddać Ci ostatni głos w rozmowie:) możesz obciągać komu tylko zechcesz i do tego nie mam nic nawet jak opierdalasz gałe swojemu staremu, ale nie myśl że każdy idzie w Toje ślady;) ps. "do końca" to te kurwy zniszczyłyby mój kraj gdyby wszyscy okazywali się Twoją błyskotliwością a to że ten portal nie ma tematow tabu wiem i w sumie dlatego jestem jego stałym bywalcem ale zrozum że z zarazą trzeba walczyć a nie ją rozprzestrzeniać



Pierdol, pierdol:) Swoją nienawiścią po raz kolejny udowadniasz, że niczym się od nich nie różnisz. Jak mi jeszcze napiszesz, że z Ciebie gorliwy katolik, to.... Potem kurwa dziwota, że są takie a nie inne stereotypy;)

Kurwa, za brak stosowania podstawowych zasad interpunkcji, gramatyki i ortografii powinny się sypać warny

Gwoli ścisłości. Pierdole wszelkiej maści napaleńców politycznych, którym nie pasuje, to że się nie stoi po ich stronie;] Jebcie się ze swoimi komentarzami porównującymi mnie do jakiejś pierdolonej sejmowej frakcji, czy innej opcji politycznej.
Zgłoś
Avatar
szlim 2012-10-28, 20:41
pieto90 napisał/a:

@up, jak będziesz tak komentować teraz wszędzie to Urbana jeszcze bardziej nakręcasz do tego, aby tworzył, bo staje się skrajnie kontrowersyjny! Więc nie wpierdalać tego gówna na sadola i nie komentować!



Koleś ma takie samo prawo pojawiać się na sadolu jak filmiki z efukta...
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-10-28, 21:03
fantomasik napisałeś
Cytat:

Over and out;]


Więc W..............
Zgłoś
Avatar
mateuszek31 2012-10-28, 21:50
uważaj bo Ci pikawa wysiądzien obrońco uciśnionych komunistów
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-28, 23:01
dr_dex napisał/a:

jest Urban, jest piwko


Tak jest!

adaskowro napisał/a:

ile wam można wpierdalać, żeby nie dodawać tutaj tego chujstwa?


Tyle samo co powtarzać, by nie wrzucać debila Cejrowskiego...

mateuszek31 napisał/a:

czy chciałbyś żeby właśnie oni (towarzysz urban, michnik i reszta ekipy) pisali historię której będą się uczyć Twoje dzieci


Ja na pewno bym wolał żeby historię pisał Urban niż Pospieszalski i IPN. Na pewno była by bliższa prawdy...
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-10-29, 3:14
dr_dex napisał/a:


A gdzie ja kurwa napisalem ze to moj idol ?!?! Masz problem ze zrozumieniem slowa pisanego ?



Przesłanie jego wypowiedzi jest na tyle proste i czytelne, że twoją wypowiedź można prosto interpretować jako "jesteście zacofane głupki, a pan Urban jest taki mądry i tak wspaniale punktuje współczesne media, och, ach", co jest jasnym peanem na jego cześć. Ponadto naucz się, że przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji.

torro napisał/a:


Ja na pewno bym wolał żeby historię pisał Urban niż Pospieszalski i IPN. Na pewno była by bliższa prawdy...


Urban? Goebbles PRLu? Błagam cię...
Zgłoś
Avatar
h................1 2012-10-29, 11:54
@straatveger No jak Ciebie to śmieszy to po prostu, kurwa gratuluję. Masz najebane.
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2012-10-29, 12:37
ale mam coraz wieksza beke z sadistica i jego uzytkownikow

ps. maly wyklad o waszym imbecylizmie. filmik z urbanem, ktory nota bene robi to co sadysta lubi najbardziej (a przynajmniej ja) tj. smiac sie w pysk hejterom i tyle zarliwej nienawisci motywowana historia. zapierdoli ktos filmik z wujkiem emo adolfem lub jego slit focie i 3/4 forumowiczow staje na bacznosc i pokazuja ile by chcieli miec wzrostu.

pierdolnijcie sie w leb hipokryci jebani
Zgłoś
Avatar
wto992 2012-10-29, 15:34
Za dnia Prymas a w domu komunista
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-01, 20:20 89


Cytat:

Wie pan, kto to Urban? To taki mężczyzna, który zasypia w krawacie, żeby rano odróżnić dupę od twarzy.


Jan Pietrzak
Cytat:

Tutaj leży Urban Jerzy.
Pokój jego duszy.
Trumna mu się nie domyka
bo wystają uszy.


Juliusz Słowacki o Urbanie

Adbaster polecił Urbanowi przeprowadzić konfrontacje " czy rzeczwyście trumna się nie domknie ?" i co PiSowskie kuhwy - widać że by się domknęła - mit obalony.

Poniżej dwa zdjęcia urbana z akcji
1 Urban w prosektorium
2 Urban wybiera trumne w domu pogrzebowym, z tyłu chinka w trumnie

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie