18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Pater patriae 2012-11-01, 20:25 246
Ile razy trzeba Ci pisać, żebyś przestał wstawiać tutaj tego pierdolonego komucha??
Zgłoś
Avatar
kokz666 2012-11-01, 20:26 4
Boze, znów on. Ludzie na miłość boską!
Zgłoś
Avatar
tsunami1906 2012-11-01, 20:27
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
s................r 2012-11-01, 20:27
@Peter patriae postawiłem Ci piwo za kulturę. Jest komuchem to fakt i dlatego wysłał sobie na czerwoną środek.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-01, 20:30
straatveger napisał/a:

@Peter patriae postawiłem Ci piwo za kulturę. Jest komuchem to fakt i dlatego wysłał sobie na czerwoną środek.



Że co zrobił ?
Zgłoś
Avatar
toranaga7 2012-11-01, 20:39 7
@Pater patriae,pierdlony to sam jesteś,facet ma łeb do polityki a nie jak Twoi idole Jarek z Antonim,a filmiki takie kręci żeby takich jak Ty podrażnić.
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2012-11-01, 20:40 7
Znowu pokazujecie tego skurwysyna, który między innymi za komuny poprzez swoje wypociny, rzekomo głoszące "ksiądz Popiełuszko szerzy język nienawiści wobec partii", w gazetach zwracał uwagę UB na Popiełuszkę... aż wiadomo co zrobili...
Zgłoś
Avatar
lasyk 2012-11-01, 20:43 1
A ja ni chuj nie wiem o co chodzi z tymi jego filmikami... I chyba nawet nie chcę.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-01, 20:46 16
toranaga7 napisał/a:

@Pater patriae,pierdlony to sam jesteś,facet ma łeb do polityki a nie jak Twoi idole Jarek z Antonim,a filmiki takie kręci żeby takich jak Ty podrażnić.


W chuj ma łeb do Polityki...
Leninowi nie wyszło, Stalinowi tez nie, Castro tez sobie nie radzi, Mao już w Chinach nie lubią, Bieruta nienawidzimy a on kurwa nadal wpierdalać nam próbuje komunizm mimo że nigdzie na świecie się nie udał... BA! Socjalizm i państwo opiekuńcze też niszczy Europę... Bardzo ma łeb do polityki. Poziom osła.

Poza tym... Jarek i Antoni nie mogą być jego idolami. Oni nienawidzą narodowców, endecji etc. To są w sumie narodowi socjaliści... A jak wiemy nazistów nie lubimy.
Zgłoś
Avatar
Nefario 2012-11-01, 20:50 7
Arashel - nic dodać nic ująć

Co do reszty zidiociałych fanbojów Urbana, polecam podpisywać się pod jego filmami z imienia i nazwiska. Jak już narodowcy dojdą do władzy będziemy was likwidować tak samo jak wy niepełnosprawne i poczęte poprzez gwałt dzieci. W końcu na chuj nam tacy ludzie? Nie wiedzą nic o polityce, o historii, sieją ferment i są chorągiewkami medialno politycznymi. Klepią to co jest akurat modne Jak dla mnie jesteście mniej wartościowi niż Maciek z klanu. Ten przynajmniej nie udziela się w polityce bo wie że gówno z niej ogarnia
Zgłoś
Avatar
mlodocian 2012-11-01, 20:59
jak słowacki mógl to powiedziec jak zmarł 100 lat wczesniej?
Zgłoś
Avatar
rafiki 2012-11-01, 21:12
To ze Słowackim to taki urban legend. A co do uszatego...do gazu szkodnika.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-01, 21:13 6
Urban jest gruby, cenię go za dystans. Brawo Jerzy! Masz piwko ode mnie.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-01, 21:13 1
@ Peter Patriae - no wysłał sobie to trumnę czerwono tkaniną
Zgłoś
Avatar
Nefario 2012-11-01, 21:24
Punkt dla Ciebie, nie zauważyłem tego szczegółu. Rzeczywiście, zazwyczaj wewnątrz trumny znajduje się biała tkanina. Widać nie specjalnie się wstydzi komunistycznych korzeni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie