18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Pietrzyk92 2012-11-01, 21:56
to n jeszcze zyje? l;/
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2012-11-01, 22:04 6
Tak dalej panie Jerzy. Czytuje NIE od wielu lat. Proponuje wszystkim ta lekture. Chuj w dupe skino - narodowcom. Zobaczymy jeszcze kto bedzie wisial na drzewach. S.H.A.R.P.
Zgłoś
Avatar
ButcheredAtBirth 2012-11-01, 23:55 62
@up
Zobaczymy.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2012-11-02, 0:10
Jeszcze tylko tego brakowało, żeby ktoś tu wstawiał filmiki z tym żydem.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2012-11-02, 5:54 1
Jeszcze kilka lat, do ludzi w końcu dojdzie, że Polską rządzą obce służby i zacznie się wieszanie tych skurwysynów. Razem z rodzinami
Zgłoś
Avatar
Tymecki 2012-11-02, 11:43
Życzę mu najgorszej śmierci jaką można tylko mieć
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-11-02, 12:29 1
Bosz... za każdym razem jak czytam te prawicowe wypociny to sobie przypominam ze w czasach kryzysu zawsze ludzie uważają, żę to przez kogoś jest im źle. Wszyscy ci którzy uważają sie za niezwykle oświeconych w sprawach polityki - bo nie łykają gówna które serwują mainstreamowe media niech się zastanowią czy przypadkiem nie łykają gówna kogoś innego.
Zgłoś
Avatar
kurzy1988 2012-11-02, 14:07
ehh już myślałem, że to nie żarty :/ szkoda
Zgłoś
Avatar
canon91 2012-11-02, 14:21 5
Pater patriae napisał/a:

Ile razy trzeba Ci pisać, żebyś przestał wstawiać tutaj tego pierdolonego komucha??



zamknij morde cwelu, ile razy trzeba ci pisac zebys ja zamknal??
Zgłoś
Avatar
Godelo23 2012-11-02, 14:30
Mam nadzieje że ta kurwa już z trumny nie wstanie. Nie jestem za bezczeszczeniem grobów ale temu chujowi nasrał bym na grób i rozmazał.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-02, 14:33 7
Za Jurka jak zwykle piwo...
Zgłoś
Avatar
eteryk 2012-11-02, 14:49
jebane lewaki. Nie uda wam się Polski sprzedać skurwysyny!
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-02, 15:01 4
@up
a kto by chciał kupić ten szajs...
Zgłoś
Avatar
M.ChObi 2012-11-02, 15:08 6
Nefario napisał/a:

Arashel - nic dodać nic ująć

Co do reszty zidiociałych fanbojów Urbana, polecam podpisywać się pod jego filmami z imienia i nazwiska. Jak już narodowcy dojdą do władzy będziemy was likwidować tak samo jak wy niepełnosprawne i poczęte poprzez gwałt dzieci. W końcu na chuj nam tacy ludzie? Nie wiedzą nic o polityce, o historii, sieją ferment i są chorągiewkami medialno politycznymi. Klepią to co jest akurat modne Jak dla mnie jesteście mniej wartościowi niż Maciek z klanu. Ten przynajmniej nie udziela się w polityce bo wie że gówno z niej ogarnia



Czyli rozumiem że będzie tak :
Popiera was dziś max 5-10 % ludzi dojdziecie do władzy ( ciekawe jak ?? ) Spiszecie listę ludzi którzy mówią Że uszatek jest ok i zakładamy że ty będziesz wykonywał egzekucję . Akcja będzie wyglądać tak :
Pukasz do drzwi ktoś tam otwiera a ty wyciągasz kartkę papieru i mówisz " Kowalski ? w imieniu narodowców dziś cię zlikwidujemy ", wyciągasz swój magiczny świetlny miecz z napisem Bóg Honor i zakaz pedałowania i ciach po kolesiu , następnie wycierasz krew z siebie i pukasz dalej a wszyscy razem z kierowcą autobusu zaczynają klaskać . Tak to będzie wyglądać ?

Co do aborcji to jest indywidualna sprawa każdej osoby i zastanawia mnie jedno czy zdajesz sobie sprawę że trzepiąc kapucyna albo kończąc na twarzy partnerki / partnera ( kto co lubi ) też dokonujesz masowych mordów nienarodzonych dzieci ? Ciekawe jak możesz z tym żyć
Zgłoś
Avatar
F-ICE 2012-11-02, 15:15 2
@UP widzę że jeszcze nie wiesz o takich sprawach ale zarodek powstaje z połączenia plemnika i komórki jajowej, wiedzę że lewcka propaganda wyprała ci mózg
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie