18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
pieto90 2012-11-08, 13:39
Cytat:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-07, 23:02 ]
powinieneś się cieszyć bo dostałeś w1 teraz lecą w5



O kurwa, to się groźnie zrobiło...
Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2012-11-08, 13:49 2
Lista osób do odstrzelenia:

majkel1615, Koniec Świata, Teired, toranaga7, gosccsog, ponuryklecha78, marca90, Danielos1, el_orello, Radysh, zyga342, Grzesiunio, Cockandball, Askamad, mentolek87, Justtin, ak48, torro, BishopV, sakwa, taziu, M.ChObi, ponczo11, czarny22, darnold, baza1000, Entheus, Pozun, ArniHell, chomik1234, Kuszol, okocim666, PolejMiare, jebuś, Archeolog, ▲▲▲, skuti69, MPC1991, misio1631, malutki0607, bullett, Bladess, rozo, mrowczas666, Misza123, sebimbr, quttas
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-11-08, 13:51
@up, też Cię kocham.
Zgłoś
Avatar
Malix 2012-11-08, 15:34 1
Bardzo uprzejmie proszę o nie dodawanie tego komucha i wyjście stąd.
Dziękuję
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-08, 15:54
ciekawe ile osób przyjdzie w przyszłości na jego pogrzeb
Zgłoś
Avatar
mesjasz2012 2012-11-08, 16:21 1
kiedy słychać klaśniecie w belwederze? jak sie urban z glempem na korytarzu mijają. hehe
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-11-08, 16:57
contowsky napisał/a:

ciekawe ile osób przyjdzie w przyszłości na jego pogrzeb



Pewnie sporo ale bardziej w celu oddania uryny na trumnę niż oddania mu szacunku
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-08, 18:11
heheh, ech polaki cebularze biedaki jebane, jak to klasyk wołał, tu jest jedno moje rołli, a tu drugie...

Po co się tak napinacie na urbana, gość jest śmieszny, a 99,999% tych co się napinają nie wiedzą kim on jest...
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-08, 18:40 3
Najbardziej śmieszy mnie jak hejterzy Urbana, mówią że to komuch, zdrajca, a Kaczyński, Macierewicz i inne ujadające kundle walczą za Polskę. Ci wszyscy "opozycjoniści" są gówno warci dla tego kraju. Zwykłe szuje i prymitywne durnie, wsteczniacy i kołtuny. Jedyne co potrafią robić to fantazjować, rzucać oskarżenia i siać debilny populizm. Sami pokończyli wyższe szkoły za komuny i mieli co do garnka włożyć, a teraz mamią Polaków, że jak oni dojdą znowu do władzy to Polska będzie Polską, będą mieszkania dla młodych, wódka, zakąska, a robota będzie leżała na ulicy. Ludzie którzy w to wierzą nazywają Urbana debilem.

Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-11-08, 19:25 3
Ne wiem czy wiecie o co chodzi w filmikach urbana ale on idealnie obrazuje idiotyzm tego świata. I jednocześnie ma wyjebisty dystans do siebie.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-08, 19:56 2
Pan Jerzy mimo wieku ma się dobrze. Może zanim odejdzie przynajmniej u części z was, polaczkowate kmioty, wykiełkuje choćby zirenko rozumu. Czego wam i Polsce życzę.
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-11-08, 20:24
Kurwa a ja miałem nadzieję, że właśnie sadistic jest portalem wolnym od tego całego gówna jak te wszystkie komunistyczne propagandy i debile, którzy je głoszą i popierają. A nie, tutaj jest tej odrażającej masy też pełno.
Naprawdę uważam, że jak ktoś popiera Urbana to mogą być tego dwie przyczyny - jedna jest taka, że nie wie NIC na temat komuny i chyba w ogóle kurwa historii, a drugi taki, że są komunistycznym ścierwem, które uważam za gorsze niż nazistów, bo naziści robiąc masę zbrodni nie zniszczyli aż tak nowoczesnego świata jak cholerna czerwona hołota
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-08, 21:02 3
Tu nie chodzi o to, czy Urban był zły czy dobry. Chodzi o to, że durnie jadą po Urbanie, a postsolidarnościowych przygłupów w postaci Kaczyńskiego nazywają bohaterami. Urban był kim był i robił co robił, ale on się do tego przyznał i się nie wybiela. Tymczasem fałszywe skurwysyny z drugiej strony barykady zgrywają wielkich mężów stanu, a są jedynie małymi żałosnymi, kłamliwymi gównami.

A ty, jeleniu masz wyprany mózg i problem z jakąkolwiek głębszą analizą tematu. Jedyne co potrafisz to pierdolić głupoty o czerwonej hołocie i lewakach. Powtarzasz brednie autorytetów w postaci Korwina i Cejrowskiego i to kurwa słowo w słowo. Masz własny mózg to go użyj czasem.
Zgłoś
Avatar
McMaccaron 2012-11-08, 22:26
jest urban nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-11-08, 23:25
@Koniec Świata
Cytat:

Chodzi o to, że durnie jadą po Urbanie, a postsolidarnościowych przygłupów w postaci Kaczyńskiego nazywają bohaterami. Urban był kim był i robił co robił, ale on się do tego przyznał i się nie wybiela. Tymczasem fałszywe skurwysyny z drugiej strony barykady zgrywają wielkich mężów stanu, a są jedynie małymi żałosnymi, kłamliwymi gównami.

A ty, jeleniu masz wyprany mózg i problem z jakąkolwiek głębszą analizą tematu. Jedyne co potrafisz to pierdolić głupoty o czerwonej hołocie i lewakach. Powtarzasz brednie autorytetów w postaci Korwina i Cejrowskiego i to kurwa słowo w słowo. Masz własny mózg to go użyj czasem.



Użyłem własnego mózgu, za Korwinem nie przepadam, Cejerowski jest dziwny, czasem gada dobrze czasem źle. A nawet gdybym miał poglądy oparte o nich, to prawdopodobnie twoje poglądy tez nie są zupełnie twoje. A jeśli są to pewnie też można pokazać człowieka, który je głosi i powiedzieć że go naśladujesz.

Głębsza analiza tematu powiadasz? Bronisz Urbana, bo powiedział że jest komuchem i się tym chwali?
No to dojebałeś, brawo. Mam wyprany mózg, faktycznie. Nie używam mózgu tylko powtarzam w kólko Korwina. Człowieku, ja mówię to co uważam, a zdanie korwina i cejerowskiego na ten temat nie znam i wali mnie ono.

Wyobraź sobie gościa, który mówi w Niemczech, że jest byłym Nazistą i jest z tego dumny i że jebać wszystie pizdki które nie są nazistami. By go tam zlinczowali chyba. A tutaj gość jest lubiany przez niektórych debili. No wtf.

W tym starym skretyniałym czerwonym debilu nie ma NIC pozytywnego. Naprawdę.
Fakt, że się przyznał nic nie zmienia, jest szują i jeszcze się tym chwali.

Co nie znaczy że uważam że ktośtam jest bohaterem narodowym, goście którzy współpracowali z komunistami są szujami, ale Urban jest tak niewyobrażalnie obrzydliwy, że mam nadzieję że w końcu umrze i o nim zapomną, nawet te jego debilne filmiki sprawią, że młodym się skojaryz najwyrzej z jakikmś trollem youtubowym.

Bronienie Urbana jest głupie, nie obronisz Urbana, nie da się. Możesz tylko atakować tych, którzy po nim jadą. I to robisz. Rób sobie, prawda jest taka jaka jest
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie