18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mr_9mm 2012-11-08, 11:05 1
Angel napisał/a:


kolejny posiadający problemy z czytaniem.

Cytat:

komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

Nom fajnie, tylko że:
sadistic.pl/takie-tam-w-biegu-vt150354.htm
Dałeś piwo w temacie, w którym obraża mnie jeden użytkownik = nie dostał warna.
Skoro istnieje regulamin, to chyba warto go egzekwować w stosunku do wszystkich, a nie tylko kiedy obrażana jest administracja. Jak kiedyś zażartowałem z Was, głównie z penera, i to w formie pytania, to od razu dostałem od niego warna. Machnąłem na to ręką, bo nie ma co się kłócić z taką osobą. Ale widzę, że problem nadal istnieje.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-08, 11:39 ]
użytkownik otrzymał nagrodę, prześledź sobie historię ostrzeżeń i zobaczysz ilość warnów za obrażanie nie tylko moderatorów.
Jeżeli ktoś się czuje obrażany a nie było warna to zawsze może zgosić tki fakt na PW.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-11-08, 11:07
Angel napisał/a:

Odpowiadam:
Nie nie będzie zbiorczego
Informuję:
Za "wypierdalanie" itp. będą warny. - zakaz pisania na 30 dni.



Uhuhu ale z Ciebie twardziel! Coś mi się zdaje, że nasz moderator też ma duże uszy, nie żebym coś sugerował
Zgłoś
Avatar
ziemniak1311 2012-11-08, 11:20
szkoda że matka się spóźniła i Hitler zakazał skrobanek
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-11-08, 11:26 2
Co chcecie od urbana,przyznał otwarcie że jest komuchem i służył poprzedniemu systemowi bo było to dla niego opłacalne.Wolę takich 100 urbanów niż jednego szkodzącego Polsce,maciarewicza,kaczyńskiego czy lepera,tudzież rydzyka,i każdego innego który sprawy kraju przedkłada na rzecz własnej chorej ambicji.FUCK YOU kartoflu zapyziały.
Zgłoś
Avatar
MCL 2012-11-08, 11:51
Modzi mają czasem za wysokie mniemanie o sobie nie wiem czy nie zapomnieliście że to wy jesteście dla portalu a nie portal dla was. Oraz, że portal jest dla userów. Wy tu tylko sprzątacie. I od razu wielka obraza majestatu Za kazanie wypierdalać urbanowi: okej, spoko. Każdy pojazd po nim otrzymuje więcej piw od autora tematu. To chyba znaczy że nie jest tu mile widziany, nie? A wy, mimo wyraźnych życzeń użytkowników, dalej propagujecie tego komunistę. Więc wnioski nasuwają się same i nie trzeba być geniuszem, by dodać dwa do dwóch. Uszatego tu nikt nie chce, a wy jeszcze ograniczacie nam możliwość krytyki tego wprowadzając durne zasady. Powiedzcie sami z ręka na sercu: nie śmierdzi to czerwoną propagandą?
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-11-08, 11:57 3
Bila napisał/a:

Co chcecie od urbana,przyznał otwarcie że jest komuchem i służył poprzedniemu systemowi bo było to dla niego opłacalne.Wolę takich 100 urbanów niż jednego szkodzącego Polsce,maciarewicza,kaczyńskiego czy lepera,tudzież rydzyka,i każdego innego który sprawy kraju przedkłada na rzecz własnej chorej ambicji.FUCK YOU kartoflu zapyziały.



Szanujesz zdrajcę i przestępcę, a ludzi wykształconych i walczących o kraj opluwasz? Was lemingi to już pokurwiło doszczętnie...
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2012-11-08, 12:14
Cytat:

To chyba znaczy że nie jest tu mile widziany, nie?



Gówno prawda, mów za siebie. Mnie osobiście niemiłosiernie wkurwia wrzucanie tutaj materiałów idiotów z ONR, tępych narodowców, pseudopatriotów, twórców spiskowych teorii dziejów itd. Jednak z tego powodu prostacko się nie uzewnętrzniam pod każdym z tych tematów. Szanujcie zdanie innych- czasy komuny już na szczęście bezpowrotnie minęły. Ja Urbana cenie za szczerość i dystans do siebie i otoczenia- czego takim napinaczom jak Ty niestety brakuje.
Zgłoś
Avatar
Samurajx3 2012-11-08, 12:18
on to ma nasrane w głowie .
Zgłoś
Avatar
Mar$ki 2012-11-08, 12:25
Komune czuć w powietrzu
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-11-08, 12:26
MCL,

Nazwij nas jeszcze nazistami i hitlerowcami bo pojawiają się na forum tematy z Hitlerem.
Nie bronimy krytyki wobec Urbana jedynie ograniczamy niski poziom wypowiedzi na forum. Raczej wypowiedzi w stylu:
Cytat:

Wypiredalaj z tym tłustym komuchem


Cytat:

Wypierdalaj z tym jebanym komuchem.



skierowane są do autora tematu a nie do Urbana a zgodnie z zaleceniem administratora
sadistic.pl/zaostrzenie-kar-za-obrazanie-uzytkownikow-vt76102.htm użytkownicy są nagradzani.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-08, 12:33
Angel, Dlaczego dla Korwina jest zbiorczy, a dla Urbana nie?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-11-08, 12:52
Zbiorczy na Korwina powstał w 2010 i od początku lądują tam prawie wszystkie materiały z nim związane. Taki zbiorczy ma wtedy sens a nie tworzenie zbiorczego bo części użytkowników nie podoba się dany materiał i zamiast go ominąć to wolą wylewać swoje żale w komentarzach.
Powoli odchodzimy od tworzenia zbiorczych - jedynie będą robione na konkretne wydarzenia i tworzone będą od pierwszej wrzuty.
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2012-11-08, 12:57
Powód urodzenia: wkurwianie ludzi swoją komunistyczną gębą i robienie z siebie idioty na starość przy kamerach.
Zgłoś
Avatar
PiranNinja 2012-11-08, 13:12
Nie widzę sensu tych filmików -.-
Zgłoś
Avatar
Scyther 2012-11-08, 13:16 1
Panie... gdzie mnie Pan z tym Urbanem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie