18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
s................y 2012-11-07, 23:12
Żadne słowa nie są w stanie opisać chujni reprezentowanej przez tego uszatego pojeba...
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-07, 23:16
ładny ma domek
Zgłoś
Avatar
ABN 2012-11-07, 23:19
haha.... staremu już bliżej do pieca więc dajcie sobie na luz, lubi wzbudzać emocje ale nie o takie emocje na tym portalu chodzi towarzyszu Urban nie ruszajcie g... bo będzie śmierdzieć niech sobie leży i się rozkłada.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-07, 23:20 3
Wiele rzeczy można o Urbanie powiedzieć, ale na pewno nie to że jest debilem. On jest piekielnie inteligentny. Jest cyniczny i cwany, ale jak już napisałem wcześniej nie jest gorszy od swoich politycznych wrogów.

Na YT: Jerzy Urban w Superstacji - Nie ma żartów
Zgłoś
Avatar
ABN 2012-11-07, 23:24 1
up_Koniec Świata jak ty się rodziłeś to on z Kiszczakiem ITI budowali tak gwoli przypomnienia
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-07, 23:32 2
Nie obchodzi mnie co Urban robił dawno temu, ale to co inne skurwysyny robią teraz. Ja żyje dniem dzisiejszym i jutrzejszym. To mnie odróżnia od haterów Urbana.
Zgłoś
Avatar
toranaga7 2012-11-07, 23:55 8
Lepsza bezpośredniość Jurka niż fałszywe modły katooszołomów z JP2 na czele.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-11-08, 0:58
Ja pierdole, tego nie da sie ignorować jak tosiewytnie ?
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2012-11-08, 1:41
Tylko powiedzcie w którym miejscu to było śmieszne bo obejrzałem dwa razy i nie mogę się wstrzelić w ten moment. Koleś powinien na stare lata pójść do kościoła/synagogi i się pomodlić żeby się w piekle krócej smarzyć a nie takie z dupy filmiki nagrywać. Swoją drogą promowanie go to dawanie mu satysfakcji więc piwa nie będzie.
Zgłoś
Avatar
r................h 2012-11-08, 8:23 1
straatveger napisał/a:


w moim przypadku mam w dupie piwa, to moja pasja !!!



no to możesz założyć gówniany browar
ps. wszystkie ci się tam mieszczą?
jak się dorobiłeś takiego skilla?
(nie. nie zazdroszczę ci)
Zgłoś
Avatar
Wicius 2012-11-08, 10:07
Znowu komuch, znowu brak piwa
Zgłoś
Avatar
ak48 2012-11-08, 10:12
Mod nie śpi, Mod czuwa...
Aniołku nie denerwuj się tak - Urban może jest chamski i trolluje lepiej niż nie jeden gimbus ale przynajmniej jest szczery i prawdziwy nie tak jak zakłamani politycy !!

ale wrzucanie jego, za nim i na niego to jeszcze nie powód do warnów...
Więc bez spinania dupy

Jeśli dostane za ten post warna albo go usuniecie to będzie większe państwo w państwie niż w podziemnym pasażu w Warszawie - ja z tym pójdę to Polsatu i TVN'u... do Ewy Drzyzgi... To nie przejdzie tak obojętnie.. Ja tego nie podaruję !!
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-08, 10:24
Angel napisał/a:


Za "wypierdalanie" itp. będą warny. - zakaz pisania na 30 dni.

Hoho, co się tutaj porobiło, ekipa sadola broni uszatego
Zgłoś
Avatar
MCL 2012-11-08, 10:29
Cytat:


ekipa sadola broni uszatego


Ekipa sadoli jest opłacana przez uszatego, wystarczy spojrzeć za co warna zarobiłem
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-11-08, 10:43

kolejny posiadający problemy z czytaniem.
Cytat:

komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.


Czy ja ciebie nazywam
Cytat:

Modzi to czerwone ścierwo


Znasz moje czy innych poglądy polityczne - NIE bo nikt z nas na ten temat się nigdy nie wypowiadał.
Warny nie są za krytykę wobec uszatka jedynie za ich niski poziom (czytaj wypierdalaj, spierdalaj itp.) bo co za dużo to i świnia nie zeżre.
A osobiście mam w "twórczość"Urbana - temat jak setki na forum.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie