18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jesień na moto
żuczek • 2015-11-08, 9:34
Jako, że poprzednie nasze produkcje przypadły wam do gustu to prezentujemy nasze nowe dzieło. Właściwie to mojego kolegi, bo ja tylko śmigam Mam nadzieję, że się spodoba, bo trochę się napracowaliśmy, a mimo tego, że filmik krótki to jednak treściwy. Sprawdzajcie!



PS. Są faile!
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-11-08, 9:50
Co tu się kierwa dzieje...
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2015-11-08, 9:56 20
Okej chłopaki, to kiedy się widzimy na hardzie?
Zgłoś
Avatar
icek Berg 2015-11-08, 10:30 2
Zajebiście! A nie siedzenie i pisanie dennych komentarzy na sadolu
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-11-08, 10:32
I teraz mam dylemat postawić piwko czy nie? Jak dam Ci browca wypijesz i się zabijesz to będę miał Żuczka na sumieniu.

Smacznego:

Zgłoś
Avatar
mylove 2015-11-08, 10:56
nic specjalnego
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2015-11-08, 12:30 1
Fajnie, ale osobiście wolę pośmigać trochę po bezdrożach. Pogoda dopisuje, dlatego za chwilę wsiadam na trampiszona i jadę gdzieś, gdzie mało kto dociera.
Zgłoś
Avatar
żuczek 2015-11-08, 12:53 1
stery_srh napisał/a:

Fajnie, ale osobiście wolę pośmigać trochę po bezdrożach. Pogoda dopisuje, dlatego za chwilę wsiadam na trampiszona i jadę gdzieś, gdzie mało kto dociera.


Moje drugie moto to Africa Twin RD07a, czyli można powiedzieć "większa siostra" trampka A co do bezdroży to na innych filmikach widać gdzie latam więcej
Brzydkii napisał/a:

Okej chłopaki, to kiedy się widzimy na hardzie?


Trochę poczekasz
Zgłoś
Avatar
guzikmałpa 2015-11-08, 13:18
Ale słabo gość jeździ. Neosikiem latam czasami to wiem, mam do czego porównać. Kumacie nie? Neosik moc, z neosikiem moc, neosik mocą, mocą jest neosik. Takie tam. I kolce też są do neosika. Wtedy pokazuje pazur
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-11-08, 13:40
Szkoda, że się nie rozjebałeś na którymś drzewie tym motorem.
Zgłoś