18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
Avatar
PentagramDK 2014-11-09, 1:43
Tadek nie pierdol !
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-11-09, 7:06
Ale się z nim jebią. Jak są za tępi na dojebanie go paragrafem to niech się zrzucą 500pln i wyślą kogoś w miarę kumatego do warszawy żeby wykupił na rok licencję lobbysty i na jej podstawie muszą mu udzielić dostępu do wszystkich sprawozdań i tak dalej. I nie będzie mógł stary chuj się migać że to nie takie uzasadnienie wniosku, a tu jakiś błąd.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-11-09, 9:31 3
oczywiście już wypełzły cebuliony tego portalu, które zwęszyły w nim Żyda.
Ja pierdolę, muszę was zmartwić. To zwykły polaczek, mentalnie i z gęby- zupełnie tak jak wy. Taki sam jak ci z wiejskiej i zewsząd inąd. Cwaniak, jakich cała masa. Niestety, wybierają takich też cwaniacy, tylko mniejsi, szaraczki.

I zawsze są jacyś kurwa ONI- złodzieje, żydzi, ruscy agenci. I zawsze dumne polactwo, tylko wiecznie jakoś wyruchane i dające się dymać.
Ja pierdolę, jesteście takimi śmieciami, że nawet mi was smrody nie żal. Dalej żyjcie w świecie żydów i innych takich czy innych, których sami wybieracie.

Powinni właśnie przyjść do tej zjebanej chujolandii Żydzi i Niemcy i zmienić standardy kultury politycznej, to byście się przekonali jak kończą ludzie pokroju sekretarza Waldemara Rachubińskiego z pierdolonej Pacyny w cywilizowanych krajach, do których polska jeszcze przez pół milenium nie będzie należeć. Ale skąd mogą o tym wiedzieć zacofane śmierdziele i marne trolusie pokroju basistanczyg, co spod jasła w życiu łba nie wyściubili.
Zgłoś
Avatar
zbiff 2014-11-09, 21:14
Ustawa o pracownikach samorządowych z 21 listopada 2008 roku - dokładnie art. 24, pkt.2 ust.3 - wymienia wśród obowiązków samorządowca udzielanie informacji organom, instytucjom i osobom fizycznym oraz udostępnianie dokumentów jeśli prawo tego nie zabrania.
Ustawa o dostępie do informacji publicznej z 6 września 2001 nie zabrania - dokładnie art.3 (cały), art. 4 ust. 4 i 5 - wymienia organy samorządu terytorialnego i ich pracowników jako szczególne instytucje zobowiązane do udzielenia informacji publicznej.
Do tego jeszcze ustawa (która chyba nie ma akurat tutaj zastosowania) Kodeks postępowania administracyjnego z 14 czerwca 1960 roku - dokładnie art. 35 par. 1 i 2 - mówi o załatwianiu spraw bez zbędnej zwłoki, jeśli można sprawę załatwić w oparciu o fakty powszechnie znane urzędowi.

Podsumowując, tam się k*rwa nikt na niczym nie zna!!
Zgłoś