18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Jest jeszcze nadzieja
Flodzia • 2024-05-05, 19:03
Pięć gimnazjalistek, któe odmówiły rywalizacji w pchnięciu kulą z biologicznym mężczyzną, zostało wykluczonych z przyszłych zawodów.

Prokurator generalny Wirginii Zachodniej Patrick Morrisey składa obecnie pozew przeciwko Radzie Edukacji hrabstwa Harrison w imieniu uczniów objętych zakazem.

„Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby bronić te odważne młode dziewczyny. To jest po prostu złe. Musimy opowiadać się za tym, co słuszne i przeciwstawiać się radykalnej polityce transpłciowej” – powiedział.

18 kwietnia pięć dziewcząt pojawiło się na mistrzostwach w lekkoatletyce i odmówiło rzucania.

Transpłciowa Becky Pepper-Jackson zwyciężyła w konkursie pchnięcia kulą, rzucając na odległość 32 stóp

Zgłoś
Avatar
elim 2024-05-06, 20:57 2
W końcu prawidłowa postawa kobiet/dziewczyn w starciu z biologicznym mężczyzną w damskiej kategorii, mam nadzieję że więcej z nich weźmie z przykład z tego protestu, a nie będzie się godzić na nieuczciwą rywalizację z biologicznymi mężczyznami (jak będzie karana mowa nienawiści które to prawo chce wprowadzić rząd Tuska to pewnie za taki komentarz jak tu napisałem mógłbym zostać oskarżony z urzędu).
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-05-08, 17:46 2
Ale niepełnosprawni mają swoją olimpiadę.
Zgłoś