18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Jest pan głodny?
P................C • 2012-05-17, 0:13
dobrzy ludzie jednak istnieją


zero sadyzmu
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-05-17, 17:23
Nagrał może po to by pokazać, że tak można robić. A co do meneli jak to się ich nazywa (czyli bezdomnych pijaków), którymi się gardzi na ogół to czym się różnią od bezdomnych łażących po śmietnikach tak jak oni? tym że piją? a tak logicznie zastanawiając się czy ktoś słaby psychicznie nie dający sobie rady i topiący smutek z bezradności w alkoholu jest gorszy od bezdomnego trzeźwego??? gdy w zasadzie są w tej samej beznadziejnej sytuacji, a w zasadzie być może są dokładnie takimi samymi nierobami z tym że alkoholizm to choroba... W zasadzie to zależy kto z jakiego powodu się wjebał w taki stan, ale tego na ulicy spotykając takowych nie ocenimy, ale warto pomyśleć czasem;). A jeszcze dlaczego piją ludzie? a dlatego, żeby utopić swoją bezradność, sorry, ale na przykład przy zarobku rzędu 1200-1500zł to rodziny nie wykarmi facet, więc jedyne mu zostaje czasem się najebać. Trole się odezwą, że trza było się uczyć, no to fajnie że wasi starzy są doktorami habilitowanymi i zarabiają 5-10k netto, tylko się cieszyć, ale niestety nie każdy jest doktorem i nie każdy miał też możliwości nauki chociażby. Sam nie zarabiam 1,5k, ani nie mam zamiaru tyle zarabiać, ale doceniam pracę każdego, niestety wynagrodzenie w większości przypadków nie daje możliwości godnego życia, a bezdomni czasem wolą zbierać złom, bo albo są bez wykształcenia i rodziny, albo zwyczajnie czasem na złomie itd. więcej zarobią niż w normalnej pracy, a przynajmniej szefowi dupy nie muszą lizać za gówniane wynagrodzenie i wybierają wolność całkowitą... A co do samego filmu to prawdopodobnie stany, więc tam bezdomni czy w Anglii czy Niemczech to zwykłe nieroby, bo gdy w kraju można iść do pracy, wynająć mieszkanie, zjeść i się ubrać za wypłatę no to już są zwykłe nieroby, u nas można to wytłumaczyć tym, że robić za symboliczne wynagrodzenie zwyczajnie się nie opłaca i bardzo często nie gwarantuje ono normalnego życia, no chyba, że na dwa etaty, ale wtedy nie ma czasu na życie..
Zgłoś
Avatar
pawelwmd 2012-05-17, 21:06 2
I na chuj hejtujecie?
Wiecie dobrze, że jesteście gównami w internecie, niczego w życiu przez to nie osiągniecie i niczego nie udowodnicie, a mimo wszystko chcecie błysnąć.

Co do filmu - to łza się w oku kręci, widać - że człowiek o szerokim światopoglądzie, a nie jak Polak: ''E, pewnie ćpun, chuj mu w dupę."
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-05-17, 22:10
kojarzę ten głos. czy on nie dyskutował z jakimś muzłumaninem o tym, że nie mozna pierdolić małych dzieci ? kojarzycie ten filmik ?
Zgłoś
Avatar
M................2 2012-05-17, 22:26
Czy Wy na prawdę nie wyczuwacie ironii która tworzy się między ty co piszecie, a tym co jest pokazane na filmiku?

Dobrzy ludzi?!
Dobry człowiek?!

Jak można nagrywać swoją własną pomoc dla innych? Trzeba być jakimś pozbawionym wyobraźni narcyzem.

Hej ludzie!
Wrzuciłem dwa lata temu piątaka żebrakowi pod kościołem
Wielbijcie mnie!

Btw. co to znaczy "zdał się na taki czyn" bo chyba nie mówię w Twoim języku.

----Nie wiem czy skojarzyles ale kamera ktora jest krecony filmik jest przymocowana do kasku a sluzy ona zarejestrowaniu wypadku wykroczenia drogowego lub poprostu nagrania przebytej drogi . Brawo dla pana , ja tez pomagam jak moge bo kiedys moze ja bede potrzebowal pomocy---
Zgłoś