18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Jest pan głodny?
P................C • 2012-05-17, 0:13
dobrzy ludzie jednak istnieją


zero sadyzmu
Zgłoś
Avatar
Sadziu101 2012-05-17, 0:23 28
Brawo. Odwagi mu nie brakowało, nie każdy by się zdał na taki czyn.
Zgłoś
Avatar
kerror 2012-05-17, 0:28 62
u nas tacy żebrzą o kasę a jak ktoś chce im coś kupić do jedzenia to się potrafią zaśmiać prosto w twarz...
Zgłoś
Avatar
mloodzian 2012-05-17, 0:33 53
Takich ludzi coraz mniej na tym świecie. Piona dla faceta za charakter i podejscie do drugiego człowieka. Nie wszyscy biedni to alkoholicy i menele dlatego warto czasemi pomagac. Rozne scenariusze pisze życie...
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2012-05-17, 0:44
brawo, brawo, brawo. Sam czasem pomogę i jestem z tego bardzo dumny.
Zgłoś
Avatar
Leouch 2012-05-17, 0:44 1
Chyba jakis nowy biedny, bo brzuszek ma
Zgłoś
Avatar
szczyru 2012-05-17, 0:51
Czy Wy na prawdę nie wyczuwacie ironii która tworzy się między ty co piszecie, a tym co jest pokazane na filmiku?

Dobrzy ludzi?!
Dobry człowiek?!

Jak można nagrywać swoją własną pomoc dla innych? Trzeba być jakimś pozbawionym wyobraźni narcyzem.

Hej ludzie!
Wrzuciłem dwa lata temu piątaka żebrakowi pod kościołem
Wielbijcie mnie!

Btw. co to znaczy "zdał się na taki czyn" bo chyba nie mówię w Twoim języku.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-05-17, 1:00 19
szczyru napisał/a:

Czy Wy na prawdę nie wyczuwacie ironii która tworzy się między ty co piszecie, a tym co jest pokazane na filmiku?

Dobrzy ludzi?!
Dobry człowiek?!

Jak można nagrywać swoją własną pomoc dla innych? Trzeba być jakimś pozbawionym wyobraźni narcyzem.

Hej ludzie!
Wrzuciłem dwa lata temu piątaka żebrakowi pod kościołem
Wielbijcie mnie!

Btw. co to znaczy "zdał się na taki czyn" bo chyba nie mówię w Twoim języku.



Oooo tak, ten bezdomny z pewnością szczerze GARDZIŁ tym jedzeniem. "O nie, Ty mi pomagasz i to nagrywasz, żeby się chwalić, że jesteś dobrym człowiekiem, nie wezmę tej bułki, wstydź się, jesteś chujem!"

Poza tym ziomek co to nagrywa nie dostaje z tego tytułu żadnej nagrody. Nie dostanie medalu, ani statuetki. Nie wiem czemu nagrał, może żeby pokazać że można pomóc?

A co do komentarzy, że u nas by się w twarz zaśmiał - zależy kto. Cygańskie dziecko na 100%. Ale raz pod sklepem pod domem zaczepił mnie człowiek w średnim wieku, ogolony tak, jak bezdomny może być ogolony i pyta, czy jakby mi zostało kilka groszy reszty to czy bym mu bułki nie kupił, a on poczeka pod sklepem. Kupiłem mu chleb i jakąś suchą kiełbę do tego. Może to niektórych zdziwi, ale nie wyrzucił tego z pogardą tylko nieco zaskoczony podziękował dwa razy uprzejmie i cieszył się niezwykle szczerze
Zgłoś
Avatar
Sciulany Luftem 2012-05-17, 1:27 1
Miałem nadzieje, że to skończy się troszkę inaczej. Np, mógł pozwolić mu wyjść, przed tym jak zapłaci.... Mogła mu chociaż ochrona wpierdolić....
Zgłoś
Avatar
Ceylon1 2012-05-17, 1:52
Ale wy jesteście głupi człowiek pomógł głodującemu , który ma gorsza sytuacje w życiu coś mu się nie udało (nie wiem) a wy już hejtujecie zapomniałem to Polska "Naród jest piękny tylko ludzie to kurwy..."
Zgłoś
Avatar
matt63amg 2012-05-17, 1:55 10
szczyru napisał/a:

Czy Wy na prawdę nie wyczuwacie ironii która tworzy się między ty co piszecie, a tym co jest pokazane na filmiku?

Dobrzy ludzi?!
Dobry człowiek?!

Jak można nagrywać swoją własną pomoc dla innych? Trzeba być jakimś pozbawionym wyobraźni narcyzem.

Hej ludzie!
Wrzuciłem dwa lata temu piątaka żebrakowi pod kościołem
Wielbijcie mnie!

Btw. co to znaczy "zdał się na taki czyn" bo chyba nie mówię w Twoim języku.



otóż nagrywając swoją własną pomoc pokazuje że wcale nie jest tak trudno pomóc takim ludziom i nie ma w tym nic wstydliwego, zachęca nas żebyśmy również pomagali w ten czy inny sposób
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-05-17, 3:49 2
Dobra, może też się wypowiem. BEKA W CHUJ z tego co niektórzy piszą, weźcie się kurwa puknijcie w głowę. Ostatnio była dosyć popularna akcja w Anglii na temat rowerzystów, że nikt nie zwraca na nich uwagi na drodze, często zajeżdżają im drogę, przypadkowo uderzą na rondzie i tak dalej. Miał kamerę na kasku bodajże, miał przerwę od jazdy, był koło sklepu, nie musiał kamery wyłączać czyż nie? Na bank się nie afiszuje z tym, że pomógł komuś, bo, tak jak ktoś zaznaczył przede mną, nikt mu nic za to nie da, a w szczególności w Anglii. Brawo za odwagę to raz, a dwa za podejście do sprawy. Sam mieszkam w Anglii od 5ciu lat i wiem jak to wygląda, gdy po 22/23 nad Tamizą, niedaleko Big Bena nocują bezdomni. Przejebana sprawa. W każdym bądź razie facet zachował się ZAJEBIŚCIE i jest godnym do naśladowania człowiekiem. Cały filmik obejrzałem tak : o - dosłownie.

Możecie cisnąć po wszystkim, że to sadol, że powinien wpierdol dostać i tak dalej, rozumiem, sam jestem w pewnym stopniu sadystą i pewne rzeczy mnie po prostu nie ruszają (jak nagonka na matkę bijącą to małe dziecko - osobiście niespecjalnie mnie to ruszyło, może jestem skurwielem i chujem, chuj wie), aczkolwiek warto zwrócić uwagę na to, że warto pomagać, a ten człowiek dał doskonały przykład.

A tak na koniec - gdyby był czarny to nawet ja bym mu nic nie kupił, muhahahaha. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
szczyru 2012-05-17, 7:26
Nie że " co niektórzy piszą" tylko ja piszę

Faktem jest że gość nie pokazał swojej paskudnej twarzy na filmiku, świadczy że nie jest aż tak zepsuty jak ja np. Jednak wrzucanie na sadistica filmików z własnej jałmużny, wypada jeszcze gorzej niż Owsiak.

Dziękuję
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-05-17, 8:50 1
Sadziu101 napisał/a:

Brawo. Odwagi mu nie brakowało, nie każdy by się zdał na taki czyn.


Gówno prawda, toz to bucowaty pozer, kamerka kręci
Pierwsze grzebiący powinien mu "zdjąć" aparacik a potem zaprowadzić do kasy.
Zgłoś
Avatar
mirabelek76 2012-05-17, 8:57
Krak ma rację, jeszcze do neta wrzucił samarytanin
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie