18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Jest pani aresztowana
~Velture • 2018-04-04, 6:02
Ehhh.... Aj waj...
Wg. źródła: dwóch izraelskich żołnierzy chciało zatrzymać 2 letnią dziewczynkę (Palestynkę) aby oskarżyć ją o próbę zabójstwa ponieważ rzuciła w nogę jednego z nich kamykiem podczas spaceru z ojcem i bratem...

Szalom

Wrzucam do absurdów.

Zgłoś
Avatar
rawpanic 2018-04-06, 12:21
krasnal_hałabała napisał/a:

Łoo, panie! Hasbara się zleciała en.wikipedia.org/wiki/Public_diplomacy_%28Israel%29


no tak... siedzialem na sadisticu 8 lat, czekajac akurat na taki topic, by popierac Izrael...
Ide teraz odebrac zaluzone shekele od MSZ Izraela...
Zgłoś
Avatar
hanney 2018-04-06, 13:10
@poligon6
Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo tak jak w innym przypadku może okazać się za krótka. ))

Pierwszy raz w Betlejem byłem chyba z 9-10 lat temu, w sylwestra i już wtedy miasto nocami (pewnie z powodu rzadszych Izraelskich patroli) przypominało kraj trzeciego świata - no może trochę mniej osób miało kałachy i zbyt dużo turystów wokół.

Nie byłem tam po decyzji Trumpa, więc może przybliżysz swe doświadczenia?

@krasnal_hałabała
No szekle muszą się zgadzać, shalom!
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-04-06, 13:19
hanney napisał/a:

Nie byłem tam po decyzji Trumpa, więc może przybliżysz swe doświadczenia?



Tak jak pisałem, mała strefa wojny. Ludzie przemykający ulicami, samochody hamujace z piskiem i zawracające na ulicy bo gdzies się zadymka rozkreciła, plus trzepanie na odprawach. Checkpointy, jakbysmy jakis arabów przemycali. Ale to wszystko idzie zrozumieć, wiadomo szambo wylało na ulice.

Problem w tym że Polacy sa "specjalnie" traktowani w Izraelau przez urzedasów, wojskowych. Tak im natłukli do łbów ze Polacy zgotowali im Holocaust że przypierdalaja się czasami do wszystkiego. Obok najebani Rosjanie, ale przypierdolili sie do najebanego janusza.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-04-06, 14:21
poligon6 napisał/a:

Problem w tym że Polacy sa "specjalnie" traktowani w Izraelau przez urzedasów, wojskowych. Tak im natłukli do łbów ze Polacy zgotowali im Holocaust że przypierdalaja się czasami do wszystkiego. Obok najebani Rosjanie, ale przypierdolili sie do najebanego janusza.


Bo Izrael tworzą w dużej mierze żydy ze wschodu. Przecież polscy zostali prawie wszyscy wybici. W 1968 wiejskie chamy odsuneły część żydów od władzy, i wysłali do Izraela.
Ale to nie byli polscy aszkenazi, tylko chazary i litwaki, co przypełzły z Armią Czerwoną by nas okupować przez 45 lat. Nie szanowali nas, i nigdy nie będą. Wielu też nienawidzi za zatrzymanie ich bolszewickiej fali, która miała zmienić oblicze Europy i Świata.
Zgłoś