18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
"Jest taki naród..."
contowsky • 2012-11-06, 15:35
Może troche patriotycznie teraz. Myślę, że każdy przed 11 listopada powinien obejrzeć ten film i pomyśleć, że jest dumny z bycia polakiem. Mimo ludzi którzy ten kraj niszczą.



Jeżeli się nie podoba to przewijaj dalej. Garstce prawdziwych patriotów powinno przypaść do gustu.
Zgłoś
Avatar
T................d 2012-11-07, 17:38
Na ostatnim zdaniu to się popłakałem...
Zgłoś
Avatar
G................k 2012-11-07, 18:00 1
Zabić ten naród próbowało wielu, żadnemu się nie udało... Jest coś w nas, co daje nam siłę. Coś co, każdego dnia daje nam życie, wolę walki i nadzieję na lepsze jutro. Możesz to spróbować wyprzeć, nie dasz rady. To jest w każdym z nas. W każdym! Bo w nas płynie biało-czerwona krew.
Zgłoś
Avatar
Jarvis 2012-11-07, 21:34
Nic mnie tak nie wkurwia jak stwierdzenie "dumny z bycia Polakiem, mimo ludzi którzy go niszczą..."

Właśnie takie głąby niszczą ten kraj.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-11-07, 22:32 2
@UP

Ahaha to dojebałeś, "dumny z bycia Polakiem, mimo ludzi którzy go niszczą..." . Moge być dumny z bycia Polakiem nawet jak kurwa będę pod zaborem, bo to jest moj kraj. Jestem dumny, nie znaczy że jestem zadowolony z sytuacji w ojczyźnie więc proszę cię pomyśl zanim napsizesz.
Zgłoś
Avatar
Radoslav77 2012-11-08, 9:06
Widzę że dużo tu patriotów jak i pośród moich znajomych ale jak ich spytam czy chociaż raz przeczytali konstytucję to...
Tacy z nich patrioci - nieznający nawet swojej konstytucji ale do walki to od razu się pchają.
Jakby ktoś jeszcze nie czytał to podaję link:
http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm
Czyta się bardzo łatwo. A tu na zachętę:
Cytat:


Art. 1.

Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

Art. 2.

Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.

Art. 3.

Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym.

Art. 4.
Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
...

Zgłoś
Avatar
danielukas 2012-11-08, 14:04
Porządnie zrobiony filmik i świetny kawałek pasujący do treści.

Filmik z posta zrobiony chyba na podstawie tego.
Zgłoś