18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
"Jest taki naród..."
contowsky • 2012-11-06, 15:35
Może troche patriotycznie teraz. Myślę, że każdy przed 11 listopada powinien obejrzeć ten film i pomyśleć, że jest dumny z bycia polakiem. Mimo ludzi którzy ten kraj niszczą.



Jeżeli się nie podoba to przewijaj dalej. Garstce prawdziwych patriotów powinno przypaść do gustu.
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-06, 20:49 4
az sie plakac chce jak czytam niektore komentarze ... przyznam ze ciezko jest byc w dzisiejszych czasach patriota, bo zaraz cie zaczna jebac od nacjonalistow i fanatykow, albo i jeszcze rasistow .
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-11-06, 21:02 1
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy..."
Zgłoś
Avatar
naczosełe 2012-11-06, 21:24
przypadkowo postawiłem piwko idiocie w pierwszym poście ._.

A za dobrą wstawkę patriotyczną zawsze piwko.
Zgłoś
Avatar
LatajacyDywanik 2012-11-06, 21:28
A lamusy dupa cicho
Zgłoś
Avatar
kelolan 2012-11-06, 21:57 2
Oglądać od 1:15.



(reszta też jest niezła, jednak tyle dotyczy tematu)
Zgłoś
Avatar
Anioł Michał 2012-11-06, 22:18
smutno czytac te komentarze pod filmikiem o polskiej historii . Myslalem ze ta strona prezentuje troche wyzszy poziom
Zgłoś
Avatar
zuberos 2012-11-06, 23:18 1
Historia Polski-animacja stworzona przez Bagińskiego.
Zgłoś
Avatar
Blackow 2012-11-06, 23:40 1
Echis napisał/a:

UP
Proszę bardzo. Gimbaza stara się prowokować. Olać szczona, drodzy państwo. Przyjdzie czas, gdy My Polacy wyplewimy chwasty, jakimi są pseudopolacy, znani jako polaczki. Kreatury bez honoru i dumy, pełni zawiści i nienawiści. Wtedy Polska odrodzi się i przejrzy na swe oczy.



Chcesz mi powiedzieć, że istnieje coś takiego jak Naród Polski? To znaczy, "Czysta Polskość", przekazywana przez co? Geny, krew, wychowanie, boga?

Widzisz, sam czasami odczuwam dumę, kiedy przypominam sobie zwycięstwa "własnego" narodu. Odczuwam ją i zaczynam się zastanawiać dlaczego. Przez pragnienie przynależności społecznej? Być może. Ależ to egoistyczne, przypisywać sobie zasługi największych.

Fakt jest taki, że narodowość nie jest przekazywana genetycznie. Przez geny określony jest wygląd i pewien fragment osobowości Twojego dziecka. Ale nigdy ani poczucie narodowości, ani tak zwany patriotyzm, ani tym bardziej iloraz inteligencji.

Spójrzmy prawdzie w oczy. Ziemia nie może być podwórkiem, na którym bije się parę dresiarskich osiedli. Kolor dresów nie ma znaczenia. Próbujecie budzić w ludziach odruch patriotyzmu - chwali się to Wam ze względu na próbę obudzenia w młodzieży jakichkolwiek uczuć. Nie o to wszak chodzi!

Cel! Pokażcie mi cel, a rzucę Wam świat do stóp.
I jeśli macie tyle siły, aby uczyć młodzież patriotyzmu, nauczcie ją najpierw, dlaczego w ogóle powinna żyć.
Zgłoś
Avatar
konrad3112 2012-11-07, 0:46
Piękny filmik. Ciary na plecach. Mamy najwspanialszą historię ze wszystkich istniejących państw, jednak teraz nasz kraj jest niszczony. Mam nadzieję, że niedługo pojawi się ktoś, komu będzie zależało na Polsce. Nie jakiś Kaczyński, Miller, Tusk i inne ble ble. Niestety, takich ludzi się powoli wyniszcza, przykład gen. Petelickiego.
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-11-07, 0:47
jakas nowa gra
Zgłoś
Avatar
davie6 2012-11-07, 2:09 1
kretos2 napisał/a:

Jebać polskie naród brudasow chamów



Jeszcze kilka lat temu, na takie stwierdzenia bym nie reagował negatywnie, a nawet częściowo bym przytaknął, jednak były to czasy kiedy byłem liberałem, można powiedzieć lewacką kurwą, dla której bardziej liczyło się poddaństwo polski UE lub Rasiji niż jej suwerenność gdyż myślałem, że konfliktowa polityka prawicy jest szkodliwa dla polski, jednak teraz wiem, że to właśnie twarda polityka może wzmocnić mój kraj a nie lizanie pały UE i dawanie dupy kacapom, ot taka refleksja
Zgłoś
Avatar
Radoslav77 2012-11-07, 9:41 1
Up masz piwo za nawrócenie się.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-11-07, 10:57
Niestety obecne i też poprzednie rządy zabijają w nas patriotyzm. Ludziom odechciewa się stać za krajem i walczyć o niego gdy sam rząd nas jebie na każdym kroku... jak można być za i walczyć za naszego oprawcę. Tutaj słusznym nastawieniem byłoby wyjebać ten rząd wpizdu, ale gdy dochodzi do konkretów, że idziemy pod sejm itp. gdzie coś trzeba zrobić to z tych patriotów co tak szczekają głośno zostaje 5%, które by rzeczywiście i realnie chciało coś zrobić, a reszta to tylko krzykacze.

Cóż, nasz kraj idzie w kierunku dna, coraz większy burdel, coraz gorsze warunki życiowe, seryjni samobójcy, drogi od zawsze chujowe,a jedne z najdroższych i tak można by wymieniać. P{olska jest rozkradana, bogaci złodzieje się bogacą, a biedni biednieją, bo jednak jak coś kradną to ktoś musi tracić, a najbardziej odbija się to na większości, większości, która miałaby być siłą kraju, ale gdy laaatami tą siłę się odbiera to już jej z czasem zwyczajnie nie wystarcza na jakiekolwiek działanie...i tak mamy właśnie tą rzeczywistość, gdzie ludzie są umęczeni tym syfem, część wyjeżdża, bo nie widzi przyszłości w tym gównie, a część zostaje i krzyczy co by to nie zrobiła, a gówno zrobiła, bo jakie gówno jest takie byłó, a co gorsza, gówno śmierdzieć zaczyna coraz to bardziej. Nie wiem co w tym kraju musi się wydarzyć, żeby ludzie wyszli na ulicę, bo już standard życia jest najgroszy z całej UE. Może jak wejdzie euro i będziemy zarabiać po 250 euro to MOŻE w końcu będzie jakiś przełom...ale wiecie co? jak tak byłoby nawet to będą ludzie zapierdalać na dwa etaty i będą pierdolić na necie jak jest źle i że wyjdą na ulicę i to jest właśnie przykre, jak wpędzono nas w ślepy zaułek. Polak to człowiek, którego nie da się zgnieść, zniszczyć, ale można go męczyć...i tak od zawsze Polak więcej wydaje niż zarabia, do dziś funkcjonuje daaawny artykuł jakiegoś pismaga zagramanicznego: kraj absurdu, kraj w którym nie zarabia się na więcej niż dwie pary dobrych butów nie ma nędzy itd. Wchodzisz do sklepu, a tam buty400-800zł-dobre buty, a nie chińśzczyzna, choć za ok. 400 to dalej chińszczyzna, ale co najbardziej przejebane i niespotykane na zachodzie, to człowiek, który zarabia 1300 często chodzi w butach za 400:D, żeby się pokazać, że daje rade i to właśnie "na pokaz" te wieśniackie przypadłości działają również na niekorzyść, bo żyjemy w gównie, a udajemy, że jest ok.

A tak poza tym to też nasza polskość, nasze prawa itp. to już prawa UE, bo już nie my ustalamy sobie prawa, tylko mamy odgórne nakazy i zakazy. Więc teraz to też możemy sobie popierdolić, a UE jak nam zagra tak musimy tańczyć.

Szkoda, bo Polska to piękny kraj, waleczny kiedyś... kiedyś walczono o Polskę, ale nie o taką jak jest teraz.

Są czasy, gdzie Polak już nie brzmi dumnie na zachodzie...jesteśmy postrzegani jako kombinatorzy, złodzieje i pijacy i niestety też nie jest to wyssane z palca. I do tego jesteśmy dymani przez innych na każdym kroku. Polak jedzie dopierdalać za dwóch anglików itp. itd. a tutaj przyjeżdża i wielki pan i władca bo zarabiał w funtach i to też o czymś mówi; o mentalności.

Przykre to, ale prawdziwe. Kiedyś waleczny naród, teraz podzielony i zastraszony. Zmęczony i zgnębiony, zamknięty w swoim małym świecie. Coraz częściej słychać, ze ludzie już nawet nie czytaja gazet, nie oglądają/sluchają wiadomości, bo już ręce opadają, więc olewka... więc zobaczcie co się stało z tym krajem, z ludźmi...

I tak dajemy dupy naszemu rządowi, a następnie rządom UE...
Zgłoś
Avatar
Duxi 2012-11-07, 14:34
Dumnym można być jedynie z historii naszego kraju bo z bycia Polakiem na pewno nie.
To, że się urodziliśmy w Polsce nie jest czymś z czego można być dumnym...
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-11-07, 15:40
Nieważne jak bardzo nasz, czy obcy rząd jebie nas. Patriotyzm jest w głowie i mimo wszystko patriota kocha swój kraj, bo mimo otaczającego go gówna, znajdzie do miłości powód. Ktoś pierdolić zacznie, że skoro tacy wielcy patrioci, to czemu nie wyjdą na ulicę i ruszą na sejm... Ile jeszcze kurwa będziemy przelewać krew? Ostatnie stulecia wykrwawiły nas doszczętnie. To nie czas na to. Narazie rewolucja musi odbyć się w głowach, a wielu ma zamknięte głowy, dlatego nic nie zmienia się. Jeżeli Polak napisze, że jebie Polske, że to kraj brudasów itp.itd. To nie ma prawa zwać się POLAKIEM. Ma obywatelstwo Polskie, ale jest polaczkiem. Patriota nienawidzi wszystko, co jest przeciw jego ojczyźnie (a nie, co jest inne), więc jeśli ktoś obraża mnie, jak i moją narodowość, nie będę stać, wysłuchiwać i przyglądać się temu. TO JEST KURWA PATRIOTYZM.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie