18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Koniec jebania się z panoszącym się klerem, cenzurą i tuszowaniem zbrodni na nieświadomych dzieciach. Wszędzie cenzura na mordzie i skrócone nazwisko do jednej litery. a taki chuj! ludzie muszą wiedzieć z kim i czym mają do czynienia. Mowa tu o nie jakim Grzegorzu K.

tutaj znajdziecie jego nazwisko, ba nawet dużo, dużo fotek z "imprez" które ów klecha prowadził.

pieknamilosc.waw.pl/duszpasterze/

zapytacie skąd ta pewność, że to on? Otóż wszyscy wiemy z mediów w jakiej parafii ten cwel urzędował... A filmy pokazywane w TV mimo cenzury da się do niego dopasować.

proszę:
tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ksiadz-skazany-w-marcu-za-molestowanie-j...

(ksiadz-skazany-w-marcu-za-molestowanie-jeszcze-kilka-dni-temu-nadzorowal-ministrantow)



skoro ta menda jest klechą która prowadzi tzw. msze święte to jest on osobą publiczną i tak samo jak policjant, strażnik miejski czy poseł, nie ma prawa protestować o zamieszczaniu jego wizerunku.
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-09-27, 16:44 7
Nazywajmy rzeczy po nazwisku - Grzegorz Kocięcki
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2013-09-27, 16:45 1
@up Grzegorz Kocięcki pseudonim "Kocurek"
Zgłoś
Avatar
maXikinght 2013-09-27, 16:45 2
do pieca z chujem
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-09-27, 16:53 1
to na pamiątkę gdyby w tajemniczych okolicznościach nazwisko tej mendy zniknęło z tej listy:

Zgłoś
Avatar
Loq14 2013-09-27, 17:07
Ostatnio zdarzyło mi się być na najszybszej mszy w moim życiu, mianowicie "odprawiana" za zmarłą ciotkę msza trwała całe 16 min z zegarkiem w ręku. Nie nie była to msza skrócona czy coś tylko normalna z kazaniem, po wszystkim "ksiądz" poszedł omawiać z kościelnym jakiego to merca oglądał.
Zgłoś
Avatar
hudziel 2013-09-27, 17:34
Słuszna idea. Piwo leci.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-09-27, 17:59
w ostrowie byla ciekawa historia z molestowaniem dzieci przez jednego z ministrantow. kosciol dzielnie walczyl, ale jak sprawa sie rypla, usuneli ze strony parafii wszystkie zdjecia, na ktorych byl ow pedofil. zdjec nie bedzie
Zgłoś
Avatar
stankry 2013-09-27, 18:01
taaa ale upublicznienie jego wizerunku jako skazanego lub oskarżonego bez zgody jego lub sądu jest CHYBA przestępstwem. Może się mylę ale może niech ktoś to sprawdzi zanim służby zainteresują się takimi rewelacjami.

Ideę akcji popieram, ale nie żyjemy w kraju normalnego prawa dlatego radziłbym ostrożnie
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-09-27, 18:12
stankry Za duży dym, żeby się ktoś tym przejmował. Ponadto ja użyłem nazwy "Grzegorz K." ktoś inny jebnął imieniem i nazwiskiem. Ja wkleiłem fotkę bo to ksiądz jak był jeszcze "czysty" i tyle. Byle papuga by nas wybronił hehe. A na chwilę obecną chyba nie ciąży na nim żaden akt oskarżenia dlatego niech się bije piętą w otwór.
Zgłoś
Avatar
mineten 2013-09-27, 18:24 1
Upublicznic wizerunek to za malo moim zdaniem. Publiczna kastracja bylaby znacznie lepsza kara. Mysle ze w obliczu takiej kary to by sie zastanowil klecha jeden z drugim czy napewno podoba im sie ministrant.
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-09-27, 18:47 2
stankry napisał/a:

taaa ale upublicznienie jego wizerunku jako skazanego lub oskarżonego bez zgody jego lub sądu jest CHYBA przestępstwem. Może się mylę ale może niech ktoś to sprawdzi zanim służby zainteresują się takimi rewelacjami.

Ideę akcji popieram, ale nie żyjemy w kraju normalnego prawa dlatego radziłbym ostrożnie



Jeżeli w kanonie normalnego prawa mieści się ochrona pedofila to ja pierdolę takie prawo. Nawet najwięksi degeneraci w więzieniach wiedzą jak postępować z takim ścierwem. Amen.



Już zaczynają poprawiać.
Zgłoś