18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
nightcravler 2013-09-29, 13:28
Ale on jest kurwa słaby
Zgłoś
Avatar
einzelzimmer 2013-09-29, 13:37
jesteś zjebany..
Zgłoś
Avatar
O................l 2013-09-29, 14:43 2
Moim zdaniem, jeżeli ktoś został wywalony z TVNu, to można taką osobę uznać za wygraną, a nie przegraną. Dlaczego? No bo, jednogłośnie jak sądzę, wszyscy uznajemy TVN za gówno, za kolebkę idiotów i manipulatorów wszelkiej maści, również czarnej, żółtej i różowej(w ramach poprawności politycznej). Zatem, gdy kogoś taka zacna ekipa postanawia hucznie wypierdolić ażeby go ośmieszyć czy coś... takiej osobie należą się owacje. Brawo Panie Majewski. Pierdol Pan tych czerwonych sukinsynów, niech sobie opierdalają nawzajem kolby kukurydzy w ramach samozadowolenia.

To Pana największe osiągnięcie do tej pory - wywalenie z TVNu.
Zgłoś
Avatar
ferdziu7 2013-09-29, 16:21
Widok jak Majewski próbuje być na siłę zabawny jest gorszy od czarnego żyda który jest rudy. Aż żal na niego patrzeć bo się smutno robi, gdy nieudolnie chce być śmieszny ... Panie skończ pan
Zgłoś
Avatar
sizar11 2013-09-29, 21:39
Ale żałosne...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-09-30, 1:11
osa79 napisał/a:

same smutne trole w komentarzach ^^
jakie wasze życie musi być zjebane że tak hejtujecie Majewskiego ?? ale cóż możecie zrobić ? nic tylko klepać obesranymi paluchami swoje hejty smutne pedały



Ta youtubowa twórczość majewskiego to dno dna. Poczucie humoru oparte na podpinaniu się do zjawisk które obecnie są popularne. Jakby się okazało, że furorę robi film o jedzeniu gówna to i majewski by zajadał jakąś srakę do kamery aż by mu się uszy trzęsły.

A ty masz jakiś durny system oceny sytuacji. Po to jest możliwość dodania swojego komentarza pod filmem żeby móc podzielić się opinią. A jak ta opinia jest odmienna od twojej to od razu nazywasz kogoś: smutnym pedałem, hejterem ze zjebanym życiem, trolem. Jeżeli ty lubisz gówno to nie wyzywaj kogoś za to że woli orzeszki.
Zgłoś
Avatar
Morgotus 2013-09-30, 7:39
ale dno
Zgłoś
Avatar
Orgasmatron 2013-09-30, 9:28
kierwa dałem piwo przypadkiem, o zgrozo.
Zgłoś
Avatar
marna 2013-09-30, 9:48
Orgasmatron napisał/a:

kierwa dałem piwo przypadkiem, o zgrozo.



trudno. teraz musisz z tym żyć
Zgłoś
Avatar
EmV00 2013-09-30, 10:59


Jakoś tak mi się nasunęło...
Podobne flow mają
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2013-09-30, 18:06
Szkoda, że nie kręcił tego (Szymon M.) na poczcie, dali by mu do tej walącej ręki stępelek i przy okazji pomógłby zapracowanym po łokcie miłym panią )))
Zgłoś
Avatar
dark adi 666 2013-10-02, 0:28
Niech w łeb się lepiej pierdolnie
Zgłoś